Search results for query: *

1. Mehteran

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Technical Test Server a  seçilmişim.Bunun ne olduğunu bilen var mı?
  2. Mehteran

Yükseköğretim Kurumları Sınavı

Fazla soru çözmekten zarar gelmez bence.
  3. Mehteran

ErkutErdem said:
    VAC şaka gibi bir sistem olduğu için doğal ya. Paralı hilelerden ban yemiyor insanlar. Doğal yani. Oyun aşırı dengesiz hala 3100 dolarlık tüfek 300 dolarlık tabancaya göre daha uzak hs atma menzili olması falan, hitboxlar şaka gibi, 64tick rate sağolsun dahada berbat hale getiriyor.
    Daha uzak hs atma menzili derken ?
  4. Mehteran

Glaz bildiğin op olmuş.
  5. Mehteran

Fox Mulder said:
    Voyant said:
    M.BARIS said:
    Voyant said:
    sevdiğim bölümü okuyup işsiz kalcağıma sevmediğim bölümü okurum iyi bir hayat yaşarım.

Madem böyle düşünüyorsun, o zaman bunun için okumana bile gerek yok ki. :roll:
    Okumayimda vasifsiz isci mi olayim.Nice mantik.
    Sevmediğim bölümü okurum demek ağızdan tek cümlede çıkıyor ama icraate geldiği zaman anlarsın pek öyle olmuyor. Sevmeden Mimarlık okuyup mezun olamazsın mesela, katlanamazsın en azından. Tercihlerinizi sevdiğiniz bölüme göre yapın pişman olmayın sonra.
    Ben sevmediğim bir bölüm olan ve sırf puanım yettiği için girdiğim eczacılığı okuyorum, gayette sınıfı geçiyorum 2 seneye de mezun olucam.(Eczacılık 5 yıl)
  6. Mehteran

M.BARIS said:
    Voyant said:
    sevdiğim bölümü okuyup işsiz kalcağıma sevmediğim bölümü okurum iyi bir hayat yaşarım.

Madem böyle düşünüyorsun, o zaman bunun için okumana bile gerek yok ki. :roll:
    Okumayimda vasifsiz isci mi olayim.Nice mantik.
  7. Mehteran

M.BARIS said:
    Bu yanlış bir zihniyet işte. Okuyacağın bölümü geleceğini de planlayarak ilgi alanına göre seçmelisin, yoksa üniversite hayatında da sonrasında da mutlu olamazsın. Tutup da kan görmeye dayanamayan adamın tıp, mahkemeden ve kağıt işlerinden nefret eden adamın hukuk okuyacak hali yok herhalde sırf şu aptalca zihniyet yüzünden. Ayrıca bazı iş alanı çok dar olan bölümler harici şu bölüm iş yapmaz diye bir şey yok, başarılı ve kendini geliştiren insan gayette iş bulabilir, ya da hukuk okuyup da zerre bir şey öğrenmeden mezun olan adamda iş falan bulamaz.

Şimdi bu kendini geliştirirsen rahat iş bulursun olayını geçelim.Zaten üniye gelince kendini geliştircem diyenlerim %90 ı ortalamam 2 nin üzerine çıkacak mı diye dönem tekrarı yapmamaya oynuyorlar.Türkiye'de ilgi alanına göre bölüm seçme diye  bir şey de yok, sevdiğim bölümü okuyup işsiz kalcağıma sevmediğim bölümü okurum iyi bir hayat yaşarım.
  8. Mehteran

Türkiye'de iş yapan bölümler tıp, diş, eczacılık, hukuk.Bunları kazanamıyorsanız tekrar hazırlanmanızı öneririm.
  9. Mehteran

Ben bu ygs lys işini 3 sene önce hallettim ama benim bile haberim vardı şu 9.45 olayından.Bu insanlar nasıl haberimiz yoktu diyorlar anlamıyorum cidden.
  10. Mehteran

The Witcher 3 : Wild Hunt

Benim ekran kartı 960m ben bile 30 fps yi zor görüyorum medium da.
  11. Mehteran

Berkin Elvan ölümsüzdür!

Şu geleceğin anarşistini de ölümsüz yaptınız ya daha bir şey demiyorum.
  12. Mehteran

Berkin Elvan ölümsüzdür!

Ben unuttum.
  13. Mehteran

Psikoloji Okumak

Dr.Nyber said:
    Aslında TM secmemim sebebi Matematiğim iyi lakin Feni sevmiyorum. Çok boş geliyor, Özellikle Kimya. Edebiyata karşı da ilgi duyuyorum. Şuan TM değilim lise 2yim ama gelecek sene seçim yapacagim. Bir de eğer TM secersem okulumdan ayrılmak zorunda kalcam Fen lisesi olduğu için. Kararsizim biraz.

Kimyaya boş ders demekte iyiymiş.Sen bence hiç mf bölümlerine bulaşma.Direk hukuk falan oku okuyabiliyosan..

Dr.Nyber said:
    Benim hedefim ilk 5000'e girmek ve eğer girersem sence Psikoloji mantıklı bi seçim olur mu? Yoksa MF okuyun psikiyatri mi okumak daha iyi olur?

Ayrıca pskiyatri diye bölüm yoktur.Önce tıp fakültesi okursun sonra psikiyatri bölümünde uzmanlık yaparsın.
  14. Mehteran

The Last of Us 2

Çıkınca youtube dan izleriz artık.
  15. Mehteran

Battlefield 1

Kierra said:
    Voyant said:
    Ben droyun dan 109 tl ye aldım.Boşuna g2a gibi sitelere o kadar para vermeyin.
    şuan orada 140tl, gene çok iyi fiyat bence, güvenilir mi ?

güvenilir dersen çekecem direk bekletiyorlar mı baya

STOKTA YOKMUŞ YAV SEVİNMİŞTİM BİDE

g2a de şuan 196 liraya patlıyor kalkanla beraber benim hiç içime sinmiyor bu kadar para bayılmak ki special edition bile değil yeniyılda falan indirime girer mi acaba

Ben ordan pre order la 109 tl ye aldım.Sorun çıkmadı.Eğer aklına takılan bir şey varsa canlı destek baya iyi ilgileniyor.
  16. Mehteran

Battlefield 1

Ben droyun dan 109 tl ye aldım.Boşuna g2a gibi sitelere o kadar para vermeyin.
  17. Mehteran

Mount & Blade II: Bannerlord Steam Mağaza Sayfası Açıldı!

M.BARIS said:
    Bugün 120 GB ssd alacaktım bilgisayarıma, sonra aklıma Bannerlord gelince paraya kıyıp 250 GB ssd aldım, 40 GB'ı Bannerlord'a ait boşta bekleyecek. :grin:

Bannerlord'un ssd gerektiren bi oyun olacağını sanmıyorum.
  18. Mehteran

Mount & Blade II: Bannerlord Steam Mağaza Sayfası Açıldı!

çapçı said:
    i5 işlemci 8gb ram GT 930M ekran kartım var bu sistemle oyunu rahat rahat oynarmiyim?

Low ayarlarda 9 fps ile oynatır hocam.
  19. Mehteran

Battlefield 1

Kadin spiker sesi, oynanisin ww1 e gore hizli olmasi,herkesin smg alabilmesi, arayuzun battlefronta benzemesi begenmedigim yanlariydi.
  20. Mehteran

OVERWATCH

Quiksilver said:
    Ben de üniversitedeki arkadaş grubumda şu oyunu oynayan tek adamım, beni de düşünün :grin:
    Bizim fakultede oyun oynayan adam yok.Ben napiyim?  :cry:
Back
Top Bottom