Search results for query: *

• Users: Godwere
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Godwere

Key aktivasyon sorunu.

Ukraynalı bir arkadaş key aktivasyonu ile ilgili sıkıntı yaşadığını söyledi dediğine göre yazdığı keyi kabul etmiyormuş oyun. Keyinin orjinal olduğunu biliyorum ama yinede kabul etmiyormuş. Rus forumunda yazmış sorununu ama dediğine göre ukraynalı olduğu için yardım etmemişler sebebi ne olabilir...
  2. Godwere

steam hatası

Steam oyuna girdikten 5 dk sonra kendi kendne off moda geçiyor hiçbir ayarıda değiştirmedim sizce neden olarbilir?
  3. Godwere

yardım

Oyundayken karakterim kendi kendine silah değistiriyor silah değiştirme tuşunuda değiştirdim ama düzelme olmadı sizce neden olabilir?
  4. Godwere

Server portlarına nereden bakılır?

Acaba serverlerin portlarına nereden bakılıyor bilen varsa acil yardım :?
  5. Godwere

Pc kafayımı yedi ?

Pc oyundayken durmadan silah değiştiriyor silah değirtirme tuşunu değiştirdim bu kezde birine vurcağımda adam donup kalıyor bu şey yüzünden pc yede format attım sorun geçmedi yine deven ediyor  :?
  6. Godwere

Yardım lütfen

Bugün oyuna serverlere tıkladığımda run time error die birşey verio sebebi nedir heryolu denedim bi türlü düzelmiyor :S
  7. Godwere

c-RPG ile ilgili soru

Benim adamın lvlsi niye 24 lvl ye düşmüş anlayamadım :S
  8. Godwere

c-rpg.net sitesi niye açılmıyor

c-rpg.net niye açılmıyor açılmayınca parada gelmiyor sebebi ne olabilir.
  9. Godwere

Yardım Lütfen

Benim cRPG modda lvl si bayağı iyi olan bir adamım var şimdi ben yeni pc aldım pc yi kursam adamım silinir diye yeni pc yide kuramıyorum ne yapmam gerekir yeni pc kurunca adam silinir mi?
Back
Top Bottom