Search results for query: *

1. Godwere

MP Native cRPG

Good luck mate =)
  2. Godwere

[SoE] Sons Of the Emperor / Kasım 2010'dan beri

Napo ne ver ne yok ya, kaç sene oldu?
  3. Godwere

Canlı mı buralar yahu
  4. Godwere

Key aktivasyon sorunu.

Ukraynalı bir arkadaş key aktivasyonu ile ilgili sıkıntı yaşadığını söyledi dediğine göre yazdığı keyi kabul etmiyormuş oyun. Keyinin orjinal olduğunu biliyorum ama yinede kabul etmiyormuş. Rus forumunda yazmış sorununu ama dediğine göre ukraynalı olduğu için yardım etmemişler sebebi ne olabilir...
  5. Godwere

WB cRPG Rehberi

erennuman_mb said:
    Arkadaş launcher'ın linkini koyar mısın?
    Geç oldu biraz ama link bu :smile:

http://c-rpg.net/?page=login
  6. Godwere

en iyi benim aslında ama hadi olsun bakalım  :lol:
  7. Godwere

WB cRPG Rehberi

Akmert2012 said:
    BİLİYORUM SEN YAPMADIN AMA LİNK GİTMİŞ YANİ TIKLAYINCA 340 FOUND BİŞEY DİYO
    İndirmek istiyorsan c-rpg.net girip instal crpg mod a tıklaman yeterli
  8. Godwere

cRPG launcher hatası önemli

Gawain of God said:
    evet ban yemişim.peki banned nedenim aynı pcden 2 steam hesabı ile oyuna girdiğimden dolayı olabilirmi ? kuzenim geldiğinde kendi steam adresiyle girmişti.ben crpg şifremi unuttum ve oyuna girdiğimde de karakterimi silmişim.ne yapmam gerekir ? ne kadar karakter kursamda banlı gözüküyor.
    Evet farklı steam hesapları kullandıysan ondan olmuştur veya oto blok ama senin kullandıgına ihtimal bile vermem :smile:
  9. Godwere

The Tiken's (_Tikens) ~PASİF~ Anket var geeel

Ottoman_Warrior said:
    hayırlı olsun
    maç atmanızı tavsiye etmem  :wink:
    Neden gardaşşş
  10. Godwere

The Tiken's (_Tikens) ~PASİF~ Anket var geeel

sturmmann said:
    Hayırlı olsun QapıQulları  :lol:
    Klavyendeki K harfin bozuk sanırsam :grin:
    Sağol bu arada.
  11. Godwere

cRPG | [Camels] CamelScreamers | Diriliş...

Iymore said:
    Bugrahan said:
    sefa66 said:
    Hayırlı olsun uzun bi süredir oyuna giremiyorum pc bozuldu :smile:

CamelScreamers'ın yeri bende ayrıdır fakat benim o klana gelmem şuan için mümkün değil.

Ama şunu da belirtmeden geçemicem Aruda ya da SeriousSam döner dönmez ordayım :smile:

...
    sadece sefa değil :grin:
    ...
  12. Godwere

[Bitti] Nations Cup 2012

-Klan Adı:Soe/Kapikulu
    -Oyundaki Adı: Hearst
    -Adayı: Sikici_Ottoman
  13. Godwere

cRPG [Kapikulu] (The Turks) | Üye Alımları Başlamıştır

Senin bahsettiğin geçen strattaki royal union savaşında hatırlatırım 8-9vs29 kişiye karşı yapılmıştı ve royal unionun 300 ticket köyün zaten 500 ticketi vardı köyde kötü itemler olabilir ama 8vs29 a göre iyi savaştık ha? :wink:
  14. Godwere

Ravens [cRPG]

Hacker dediğiniz modun yapımcılarından chadz ya da ona yardım eden modcu arkadaşlarından biri yani admin :grin:
  15. Godwere

cRPG--CamelScreamer

tavuk bey said:
    yusuforever said:
    Hehe, siz kıskanmaya devam edin. Önder abi'nin nasıl biri oldugunu biliyorsunuz. Pardon, onuda kıskandiginiz icin taniyamazsınız. Klanın hepsi otoblokcuymus. Sizce Önder abi buna izin verir mı? Camels'teki üyeler degil otoblock kullanmak, onu denemediler bile. Hee bir de Strat şavaşı oncesinde, 'Herkesle' duello atıp, 32-0 frag yapanın kım oldugunu siz biliyorsunuz. Hatta c-RPG'nin en elit 1-2 şavaşçının arasında olan Atze'yi hiç durmadan 5 defa yenebiliyosa bize otoblock iftirasını atmadan once bir kendinize bakın derim. Bu kıskançlıgıniz nereye kadar? Sizde ezilip gitçeksiniz.

ahahaha hassie, hikaye anlatma len burda, meydanı boş bulmuş, milletin arkasından sallıyorsunuz. önderin de cangutun da ne olduğunu herkes biliyor. camelstan kimse otoblok kullanmamışmış.

http://forum.c-rpg.net/index.php/topic,15826.0.html

bu linkteki camellardan gelen unban talepleri ne lan peki? ıymore denen gerizekalı velet utancından bok gibi ingilizcesiyle yazdığı "abey nolur banımı açın bi kere kullandım bokunuzu yiyeyim" tadındaki yazısını editlemiş. ban olayı çıktığından beri serverlarda camel göremiyoruz. sizin neyinizi kıskanalım lan hileci internet kafe bebeleri. zittirin gidin yediğiniz permabanların tadını çıkarın noob şikeciler.
    Tavuk bey haklı demişsin bu ban olayından sonra serverlerde fazla camel görmedim).Ayrıca Atze eskisi kadar iyi oynamıyor onu kesebilen sayısı bir hayli fazla.
  16. Godwere

Warband Auto Block : Multiplayer'ın Bittiği Nokta

iymore said:
    Yok yok denedim klan arkadaşlarımla şimdi chadz a saydırıyorum. 10 liralık oyun için yapmam bunu arkadaş adalet istiyoruz.

Nasıl bi sistem yapmışlarsa indireni bile banlamışlar sanırım...

[23:06] <Shik> '211 keys banned for autoblock'
    İndirmeseydiniz :smile:
  17. Godwere

En çok sevilen ülkeler

Kergitlere karşı bir düşmanlığın mı var kergitleri göremedimde  :smile:
  18. Godwere

Ping Ping Ping..

Ttnet te sorunlar var evet herkesin pingi normal olduğundan 100 daha fazla.
  19. Godwere

En Çok Eğlendiğiniz Warband Çoklu Oyuncu Modu

Tabikide cRPG mod  :wink:
Back
Top Bottom