Search results for query: *

• Users: oliwer
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. oliwer

FPS Çözüm Önerileri (Ceviri)

Merhabalar alttaki gönderi bana ait değildir sadece çevirilerini ben yapıyorum güncel tutulacaktır. Morbo513 tarafından izin aldım da yaptım. Buyrun burada da linki mevcut. Special thanks to @Morbo513 ( Thanks @nemesis234 and @Askorti )...
  2. oliwer

Need More Info Huge FPS drops!

Before i ask how to solve it, i would like to ask why this game has "very positive" title on steam? No it is not! I am not looking for solution. Im looking for better optimizations and better fps. Is it worth it? After years and years trying to develop new engine and game with it, can't give a...
  3. oliwer

El yapımı yayım

MB ile gaza gelip bir yay yaptım . Güzelde oldu tam güzel olmaz demiştim ki çok güzel oldu. :mrgreen: Ancak bunu bu sabah çok asıldım ve kırdım .Yenisini yapcam yakın bir zamanda . Videolarını koyarım. Yorumlarınızı bekliyorum. :D
  4. oliwer

Modlardan belirli kısımları almak (Yardım)

Ben bir animasyon modu yükledim.Ancak oynamak istediğim mod Osmanlı modu . Bu animasyon modunu nasıl osmanlı moda koyabilirim ?
  5. oliwer

En büyük eksiklik

Bu sadece bir öneridir . Oyundaki en büyük eksikliklerden biri evlilik . Tam oyunda geliştirilip oyuna farklı bir hava veren şey geliştirleceğine kaldırılmış.Bence oyuna tekrar getirilmesi gerekiyor ve yeni olarak ; Evlendiğimiz kadının krallar ve lordlar ile iyi ilişkiler içindeyse seninde o...
  6. oliwer

Kürşad ve 40 çerisi

http://www.dailymotion.com/video/x9xly0_kurad-ve-40-cerisi_creation   harika bir video muhakkak izleyin
  7. oliwer

Mehter Marşları(istek)

elinde mehter marşları olan birisi upload yapıp koyabilirmi? şimdiden teşşekkürler
  8. oliwer

arkadşalr indirme hakında

bi siteden bi program indircem.Ama kırk partlık fln bn bunn linklerini internet ten azaltabiliodum ..ama sitenin adını unutum yardım ederseniz sevinirim
  9. oliwer

native acil dosya lazım!!

native dosyasını kaybettim lütfenbu dosyayı verrismisniz?
  10. oliwer

harika bir oyun

umarım yasak değildir reklam amaçlı yapmıyorum ..Eğer yasak ise ban yemeden önce uyarında siliyim:D http://www.oyunmemo.com/Punk_Muzik_Yap_Oyunu.html
  11. oliwer

brfe edit yükleme sorunu lütfen yardım

:lol:  ..yükledikten sonra açılşta hata veriyo can't open module.in error loading ./mb.fx hatalr bunlar yardımcı olursanız sevinrim
  12. oliwer

sömürme?

1.Yeni , Tarafsız bir sürü küçük kabile veya köy eklense bunlarla savaşıp , vergiye bağlasak tehdit etsek? 2.Araştırmalar olsa ? yeni şeyler keşfetsek Örn. Bu kabileler tütünü bulsa bizde onları öğrenip alıp satsak?Yeni şeyler arştırıp asker ağacı genişlese? VE LÜTFEN oyundaki dövüş stiline yeni...
Back
Top Bottom