Search results for query: *

1. Ragnar.Lothbrokk

Playerlığımıza İlham Verecek Film Önerileriniz..

Vikings (tavsiyem,dizi) Cengiz Han (film) Min Bala (kazak türkleri,film) arn tapınak şövalyeleri (film) the last kingdom (dizi)
  2. Ragnar.Lothbrokk

tahta oturmak

Ben bir defa gördüğüm için dile getirdim tahta oturma mevzusunu :grin: ayrıca neden yok oyunda harbiden? Çok zor bir şey olmasa gerek
    Oyunda bir çok şey sıkıntılı daha bitirilmemiş bir oyun oynuyoruz
  3. Ragnar.Lothbrokk

Sancaklı kargılar

Hileleri açarsanız var fakat kalkan olarak alıyorsun ve savaş sancağı dışındakiler fix saçma bir bayrak olarak geliyor ve oka geçtiğinde yere atıyor
    oyunda hile olmuyor diye biliyorum ben
  4. Ragnar.Lothbrokk

Sancaklı kargılar

Arkadaşlar resimdeki gibi sancaklı kargıları bulamıyorum tüm şehirlere baktım bulamadım yoksa oyundamı yok bu özellik
  5. Ragnar.Lothbrokk

Ordu Kurma/Ordunu Savaşa Çağırma

sağ altta 3 tane bayrak var ona tıkla orda lordları görüceksin lordları nüfuslarına göre çağırabiliyorsun
  6. Ragnar.Lothbrokk

İlişkiyi nasıl artırabilirim?

Bazen düşman olan bir krallığa kale kuşatması yaparken beklediğiniz esnada barış imzalayabiliyorlar. Siz kaleye saldırınca da barışı bozduğunuz için ilişkiniz azalıyor. Onlara da dikkat edin. Sol altta akan yazıların önemli olanları ayrı bir bildirimle gösterilmeli bence. Ya da diğerlerinden daha iyi okunacak şekilde ayrışmalı ve biraz daha uzun süre kalmalı. Bazen farketmek güç oluyor. Kendi kalene saldırı oluyor mesela gözünden kaçıyor bir bakmışsın almışlar kaleyi.
    bencede önemli bildirimler ana ekrana gelsin yada dikkat çeksin
Back
Top Bottom