Search results

1. ExiLex

Aile Üyelerinin Evlenmesi

Aile bireylerinin evlenmesi şuanda aktif değil ilk karakterin ölür ve çocuğun ile devam edersen evlenebilirsin.
  2. ExiLex

Solved İlk Açılışta Beyaz Ekran Sorunu

Evet sıkıntımız gelen ekranın beyaz olması yoksa 10 saniye görsel olmayan bir ekran görmek şu noktada pek de umrumda değil.
  3. ExiLex

Mod Yükleme Rehberi - Mod Hataları Çözümleri - Nexus -

Bazı modlar senden ekstra modlar kullanmanı isteyebilir bahsettiğin modda istiyor dowland a tıkladıktan sonra bu ekranda hangi modu istediği zaten gözüküyor ikisinide kurup girişte aktif edersen modu kullanabilirsin.
  4. ExiLex

Birilerinin M&BII'ye garezimi var!

Bu virüs programları önüne ne gelirse virüs algılıyor bunun taleworlds ile alakası olduğunu düşünmüyorum ayrıca böyle genel bir sorun olsa şimdiye kadar ortalık karışırdı bence sen indirdiğin korsan dosyalardan virüs bulaştırdın ve defender da yüklediğin her şeyi virüslü görüyor bilgisayarını...
  5. ExiLex

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

1.4.2 sürümünde çalışmaya başlamış adı Yadomejutsu 150 çift el becerisi olunca açılıyormuş, atak veya blok yaparken kılıcı denk getiremediğimiz oklar bize hasar veriyorsa güzel ama tüm okları engelliyorsa bana op geldi
  6. ExiLex

Mod'suz ve Cheat'sız tüm Kalradia nasıl ele geçirilir ?

1.5.4 beta sürümünde kalkmış
  7. ExiLex

Ana görev iptal oldu

Görev hiç bir işe yaramıyor ilk zamanlar krallık kurmak için vardı görevsiz kurulmuyordu sonra onu değiştirdiler 4. seviye klanın olunca yerleşim alıp klan sekmesinden kurabiliyorsun, baştan başlamana falan gerek yok.
  8. ExiLex

Bak bugün 2. kez kalbimi acıtıyorsunuz yapmayın sabahta yuro diye biri profiline 10 TL koymuştu...
  9. ExiLex

Açmak için 225 ticaret puanı gerekiyor geliştikten sonra ticaret kasmıyorum ama 300 saat oynadım ben açamadım denk gelirse denerim demiştim deneyemeden kalkmış. :grin: Bu arada yapay zekalar kendi arasında yerleşke ticareti yapamıyor sadece oyuncu ile yapılıyor bu olay, demircilik kullanmadıkça...
  10. ExiLex

1.5.4 de ticaret perklerinde böyle bir perk yok bannerlordperks den baktım öncesinde var gözüküyo tam olarak nasıl yapılıyordu anlatabilecek var mı? perk olmadan yapmayı deneyim bence de güzel bir olaymış kaldırmamışlardır umarım.
  11. ExiLex

Yeni Güncelleme İle Gelen Mod Sıkıntısı

Tüm sürümlerde sorun çıkartmadan çalışan modlar o yüzden çalışmıyordu demek :/
  12. ExiLex

Sen benimle bir misin?

En düşük kademedeki yönetici bile her zaman oyuncudan üstündür zamanında oynadığım bazı mmorpglerde GM in direktiflerine uymalısınız onlara karşı gelmemelisiniz gibi kurallar da vardı tabi ki bu demek değil ki yönetici oyuncuya saçma sapan şeyler yaptıracak gerektiğinde bir şeyi yapma diyorsa...
  13. ExiLex

Zahmetin için teşekkür ederim, umarım vazgeçilen bir sistem olmaz er geç eklenir.
  14. ExiLex

Aynı olayın bir benzeri kuşatma da var askerleri seçiyorsun nerede savaşa başlayacağını seçiyorsun(perk olmadan tüm kuşatmalarda var perk bunu alan savaşlarına ekleyecekti) yapılamayan bir şey değil, kendimce mantıklı bulduğum 2 fikir var 1.si oynanış mekaniğini perk olarak eklemek mantıksız...
  15. ExiLex

Beta e1.5.4 Türkçe Çeviri - Sadece Önemli Gördüğüm Yenilikler ve Düzeltmeler

Sadece önemli kısımları yazarak daha iyi yapmışsın teşekkürler.
  16. ExiLex

@MArdA TaleWorlds Büyük ihtimal bu konun muhatabı sen değilsindir ama belki bilgin vardır diye sormak istiyorum, taktik perklerinde savaş öncesi birimleri yerleştirme perk i neden kaldırıldı başka bir şekilde böyle bir sistem eklenecek mi biliyor musun? Oynanışa doğrudan etki edecek bir perkti...
  17. ExiLex

Konuşunca Spam yiyoruz

Bu kuralda bence esneklik gösterilmeli kişi mesaj yollar gibi arka arkaya yazarsa tabi ki ceza verin ama bir kaç saat geçtikten sonra yeni yazı yazıyorsa bence görmezden gelinmeli, hangimiz foruma girince önceki yazılara tekrar bakıp yazılar düzenlenmiş mi düzenlenmemiş mi kontrol ediyor? Forum...
  18. ExiLex

Bannerlord perkleri diyince gözümün önüne gelen bir perkti heyecanla bekliyordum umarım ilerleyen zamanda bir şekilde getirirler üzüldüm açıkçası. :sad: Kilit gözükme olayı perk in özel görseli olmadığı için oluyo önemli bir şey değil ilerleyen patchlerde yeni görselleri hazırlayıp ekliyorlar...
  19. ExiLex

Mühendislik becerileri kaldı sanırım tek onları da ekleyeceklerdir. Teknik Destek kısmına konu aç support belki buraya bakmıyordur. Mutlaka işimize yarayacak güzel bir konu teşekkürler ❤