Search results

1. Bjorn The Hound

is the reinforcement idea still in the game ?

Same goes for the enemy though.
  2. Bjorn The Hound

20 Mayıs Dünya TaleWorlds Kullanıcıları Günü

https://forums.taleworlds.com/site-old/index.php/topic,3.msg3.html#msg3 Kutlu olsun.
  3. Bjorn The Hound

is the reinforcement idea still in the game ?

I hate spawn wawes anyway in any form. I have an idea. It could be a mod or in the native game. It goes like this, At the very beginning of the battle, spawning all soldiers proportionally with respect to their party size for battles exceeding battle size. So you have a 500 army against 1000...
  4. Bjorn The Hound

Endless War

Yeah. 1.3.1 is best version so far. 1.4.1 is a mess right now in terms of war. Correct me if I am wrong, kings don't have overrulling vote for peace/war declaration?
  5. Bjorn The Hound

Allah için biri yardım etsin bezdim,,, d3d_device_->CreateTexture2D at

Teknik destek bölümünde birisi, bütün ekran kartı driverlarını silip tekrar yükleyince probleminin çözüldüğünü yazmış.
  6. Bjorn The Hound

Rulers are even more greedy in 1.4.1

Monchug has 13 or 14 fiefs in my game right now. He is outvoting everything. He outvoted senate policy after that I checked influence of clans and found out that the clan of Monchug had -140ish influence.
  7. Bjorn The Hound

Dual wielding combat

Opening dual wielding thread just increased 0.12 per day.
  8. Bjorn The Hound

Bannerlord Almayı Düşünenler Bu Videoyu İzlesin!

Cevabın için teşekkür ederim. Devblogta bu hazır haritaları duyunca pek kulak asmamıştım. Keşke random terrain generator yapsalarmış. Ne biliyim, hiç bilmediğim bir konu. Bu terrain generatorın yaptığı mapteki sayısal verilerden yükseklik olsun, ağaç sıklığı olsun, ai anlayamaz mıydı nerenin...
  9. Bjorn The Hound

Bannerlord Almayı Düşünenler Bu Videoyu İzlesin!

Biraz konu dışı olacak ama ilerde terrain generator gibi bir mod görebilir miyiz? Soruyorum çünkü aynı haritalar sıkmaya başladı, tabi yapay zekayı da o haritalara göre yazdılarsa o da terrain generator gibi bir mod için çok sıkıntı olur. Anlattığın konuda cahilim, engine içine bağlı lafından...
  10. Bjorn The Hound

Çift El Silah Kullanımı

Sol elinde kılıç kullanan insanlar var orası kesin. 1531'de Antonio(soyadını yazmaya uğraşmayacağım), diye birisi kitabında solaklara karşı nasıl dövüşüleceğini anlatmış. Videoda öne sürülen bir başka kanıtsa, Rönesans döneminden sonra asimetrik crossguardların çoğaldığı ve nadirde olsa solaklar...
  11. Bjorn The Hound

Beta Patch Notes e1.4.1

Being a usurper when? Nice patch btw.
  12. Bjorn The Hound

İşlevsel Modlar

Attığım listede önemli olan modlar değil. Modların oyunda nelere etki ettiğine göre onları sıralamak asıl konu.
  13. Bjorn The Hound

İşlevsel Modlar

Redditte denk geldim. Mod sıralaması nasıl olmalı diye bir başlık açmışlar. https://www.reddit.com/r/Bannerlord/comments/gf7buf/how_to_sort_mods_by_dros/
  14. Bjorn The Hound

Aşırı Hantal TaleWorlds

Dünyanın geçirdiği şu dönemde aldıkları para bankada durur anca.
  15. Bjorn The Hound

Lord's Changed (secretly)

Is there a possibility this is a feature? I mean I am in my third playthrough and Monchug appearance and other Khuzait lords appearance changed for each play playthrough. I didn't pay attention to other faction lords.
  16. Bjorn The Hound

Ahh şöyle bir mod gelse...

Hahaha! Arkadan videoyu açıp kaydetmiş heralde.
  17. Bjorn The Hound

Stamina, momentum alma, kavisli saldırı...

Ben nativede böyle bir özellik beklemiyorum. Ama dediğin gibi Lothbrok modu da olacaksa yeteneklere ve perklere bir şeyler eklenmeli bununla ilgili. Yanlış hatırlamıyorsam, şuan var olan modda bütün askerler etkileniyordu staminadan. Yani bütün asker seviyeleri için teker teker dengelemeye...
  18. Bjorn The Hound

Aging, death, and children

Aging is going to stay. There is no doubt about it. Time flow of the game is designed for it, that is for sure. In native, old age will be end of you no matter what you do. No one can play Warband for 2-3 years in game time but in Bannerlord there is a lot of difference. Best chance of anyone...
  19. Bjorn The Hound

Bu sorun sadece ben de mi var?

Başına geleceklerden haberin dahi yok.
  20. Bjorn The Hound

Haftaya benim sıram.

Boşver de benden.