Search results for query: *

1. Alicetin68

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

1 nisan diye geldim bu oyun şakaydı diye gerçeğini umarım gönderirler 😅
  2. Alicetin68

O Gün Bu Gün :D

Dün birisinin bannerlord ps5 yayınına baktım oyunun başlangıcı değişikti. kardeşimizle bir yerden bir yere gidiyorduk felan. şimdi pc de yeni sefer yaptım eskisi gibi direkt sancak klan adını giriyoruz. daha güncelleme gelmedi mi yoksa ?
  3. Alicetin68

O Gün Bu Gün :D

Yıllarca geliştirildi oyun, büyük beklentilere girildi ama erken erişim süreci sonunda kimsede bir heyecan kalmamış görebildiğim kadarıyla. Oyunun tam sürümü çıkıyor, forumda gelen ara patchler kadar bile heyecan duyulmuyor sanırım şuan tam sürüme. Üzücü gerçekten.
    Vay be ilk ea çıktığında efsane patlama yaptıydı steam mağazası çöktüydü
  4. Alicetin68

Steam workshop aktif edilmiş
  5. Alicetin68

Tam Sürümden Ne Kadar Ümitlisiniz

Oyundan beklentim yok. Yeter ki çıksın da modcuların işleri kolaylaşsın
  6. Alicetin68

Ziyafet surekli geri gelsin diye millet soyleniyor 2 yildir. Callum'un buna verdigi cevap ne biliyo musun? Oyundaki diger sistemler bozuluyomus onu ekleyince.
    Oyunda elle tutulur bir şey yok ki neyin sistemi bozuluyormuş 🤔
  7. Alicetin68

Aslında şehirdeki her mekanın kısayolu o mekanlara 1 kere girme şartıyla gelebilir. Tabii şehirde ilgi çekici bir şeyler olmazsa bu eziyete de dönüşebilir. Şehirdeki npcler falan boş boş geziniyor, diyalog sesleri yok öyle aptal saptal hareket ediyorlar.
    Bu özelliği ayarlardan açıp kapatırsak bir sorun olmaz aslında.
  8. Alicetin68

Bannerlord Zamlanıyor...

Oyunun çıktığı gün dolar 6.48 imiş (vay bee!!) aşağı yukarı bize özel fiyat olarak 23 dolardan veriyorlarmış. aynı fiyattan verirlerse 420 liradan vermeleri gerekiyor :smile: Nereden nereye
  9. Alicetin68

Jousting turnuvasında çarpıştıktan sonra çitin diğer tarafına geçip tekrar çarpışsak daha pratik olurmuş tekrardan geri dönmek felan çok zaman harcatmış.
  10. Alicetin68

Bunu ilk defa görüyorum.Çok hoşuma gitti
  11. Alicetin68

İnstagramda gördüm. Ah şunlarla fotoğraf çekinsek ne güzel olurdu 😅
  12. Alicetin68

TaleWorlds facebook gibi instagram'da da aktif olsa keşke, veya ben insta hesaplarını bulamadım.
  13. Alicetin68

Konuyla alakasız ama Gamescom standındaki Sturgialı abla kimmiş ya ? :mrgreen: :mrgreen:
  14. Alicetin68

Sızıntılarda gördüğümüz hipodromu ve filleri tam sürümde görecek miyiz ? bekleyelim :mrgreen:
  15. Alicetin68

Gamescom'da tam sürüm çıkış tarihini verirler mi acaba ?
  16. Alicetin68

Oyundaki Hanlara el atacaklar mı acaba? En son oynadığımda, sanırım 1 yıl önce falan, masa oyunu oynarken kadının bardağa bir şey doldurma sesi beni benden almıştı ve sürekli aynı müzik çalıyordu. O günlerde bir sürü han müziğinin oyun dosyalarında olduğunu hatta youtube'da da paylaşıldığı söylenmişti sanırım ama hatırlayamıyorum tam
    Önceden paylaşmıştım müzikleri
  17. Alicetin68

1.8.0 de yeni sefere başlarken gelen sinematikteki seslendirmeni neden değiştirmişler merak ettim yav ? :mrgreen: :mrgreen: keyfi olarak mı değiştirmişler anlamadım
  18. Alicetin68

Oyunun ses dosyasını açtım içinde her factionun aksanına göre seslendirme eklemişler (aserailer daha gırtlaktan konuşuyorlar yani)
Back
Top Bottom