Search results

1. SnKagitbkc

In Progress 1.4.3 beta crash, oyun hiç açılmıyor.

1.4.3 betasına geçtim ve launcherden play tuşuna bastığımda beyaz ekran geliyo ve direkt crash yiyorum. Oyun dosyalarını doğruladım, her şey güncel... Daha önce ki betalarda hiç crash yememiştim ilk defa böyle bi crash yiyorum.
  2. SnKagitbkc

Unsolved Tarafsız Bugu

Komployu durdurma görevinde ki 2000 çubuğu dolduğunda Güney,Kuzey,Batı İmparatorluğunun yanında tarafsızlar da bana savaş açtı ve hiç bir şekilde kimseden görev alamıyorum, yoldaşlar da tarafsız olduğu için onlarda sorun çıkarıyor. Kendi sahibi olduğum köylerde ve şehirlerde ki büyüklere...
  3. SnKagitbkc

Tarafsız Bugu

Komployu durdurma görevinde ki 2000 çubuğu dolduğunda Güney,Kuzey,Batı İmparatorluğunun yanında tarafsızlar da bana savaş açtı ve hiç bir şekilde kimseden görev alamıyorum, yoldaşlar da tarafsız olduğu için onlarda sorun çıkarıyor. Kendi sahibi olduğum köylerde ve şehirlerde ki büyüklere...
  4. SnKagitbkc

Beta 1.4.1 görev sorunu

Köydeki adama görev almak için gittim (Aseray köyü) Aserayla savaşta olmamamıza rağmen savaştayız deyip görevi bana vermiyorlar.
  5. SnKagitbkc

Beta 1.4.0 yoldaş hatası

Kervan yapmaya çalıştığımda yoldaş seçme sekmesinde sadece 1 yoldaşın adı var ama seçince başka yoldaşları kervan başı yapıyor.
  6. SnKagitbkc

Voice Communication

When we do tactics during the game, writing may be a waste of time, will there be voice communication in the future?
  7. SnKagitbkc

100 Cataphract vs 150 Berserker - M&B II:BannerLord

Wait for 31 March 2020. youtube.com/3BIROO
  8. SnKagitbkc

Son Güncellemeden Sonra Oyuna Girilmiyor.

Son yapılan 3.2 gb'lik güncellemeden sonra 3 pc'de de denememe rağmen bir kez açılırsa bidaha oyun hiç açılmıyor. Launcher ekranı gelip 2 saniye sonra yok oluyor. Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğruladım 1 dosya eksik deyip tekrar indirdi oyun hala açılmıyor. Modules dosyasında da native'den...