Search results

1. Unsolved I am banned from my own dedicated server

Hello, I decided to play warband with my couple friends and I setup a dedicated server on my local computer which I use it for playing on it on sametime. Sadly I can't join the server whilst my friends join my server and play in it. I tried to look in the logs but there is no log about my...
  2. I'm making a new text box and I need help

Hello Warband modding community. I was making the new text box as I mentioned earlier on the topic and I have stuck in some subjects. If you can help with this matter I will be grateful. First I am going to show the codes for showing you what I try to do : My codes in module mission...
  3. Bir bug keşfettim

Oyunda bir bug keşfettim arkadaşlar. Find The Spy görevinde Barriye şehrinde bir entry point eksik o da 39. entry point. Bu yüzden barriye şehrinde ajanı bulamıyorsunuz. En azından ben bulamadım. Fakat 39 uncu entry pointi ekledikten sonra (edit mod ile) ajanı buldum. Böyle bir probleminiz varsa...
  4. Negative Colony Population Cap

Hello everyone ! I got a bug occured on my save that makes the population cap -60 . I know why it occured but i don't know how to fix . Bug occured because I forgot to press enter after placing and deleting houses . Now it is broken . Do you know how to fix negative population cap ? I got no...
  5. Throat singing - Ataturk's Way

Başlığı görenler doluştu gibi görüyorum .Uluğ Yabgu Mustafa Kemal'in bir sözü vardı tam olarak hatırlamadığım için dolaylı yoldan anlatacağım , Türk halk müziğini dünya müziği ile uyarlama hakkında .Ben Türkçe pop - rock'tan  pek haz alan birisi değilim ( Bazı şarkılar hariç ) .Sadede gelirsek...
  6. Reign Of Kings - ROK Turkiye server

Merhaba arkadaşlar . Reign of kings adlı bir oyun alphada fakat gördüğüm en iyi Alphalardan biridir . Oyundan kısaca bahsedeyim : - Warband'daki gibi Yukarı-Aşağı-Sağ-Sol combat sistemi (fakat savunma chivalry medieval warfaredeki gibi stamina var ve bir blok bütün yönden saldırıları karşılıyor)...
  7. Krallar'ın Ailesine katılma

Merhaba arkadaşlar . Ben Sancar Han ile ilişkimi arttırıyorum en son 40 da denedim ailenize hizmet edebilir miyim diye (katılabilir miyim) ama kabul etmedi . İlişkimiz +? kaç olunca kabul ediyor bilen varsa söyleyebilir mi lütfen.
  8. Kuzenimin Steam Hesabı çalındı

Merhaba arkadaşlar ben uyuyordum kuzenimde kendi bilgisayarında oynuyor yaşı küçük.Neyse bu dinlenmek için kalkmış pc başından steamı kapatıp pcyi kapamış sonra tekrar girdiğinde Dew-Killer diye birisine steam hesabından e-mail şifresi falan herşeyi yollanmış.Buna sorduğumda arkadaşıyla falan...
  9. Jon Bon Jovi - Şarkıcı ve Grup

John Francis Bongiovi ya da bilinen adıyla Jon Bon Jovi (doğumu 2 Mart 1962, New Jersey), ABD'li şarkıcı, söz yazarı, oyuncu ve kurucusu olduğu kendi adını taşıyan rock müzik grubu Bon Jovi'nin solistidir. Günümüze kadar grubu ile on bir stüdyo albümüne imza atan Jon Bon Jovi, iki de solo albüm...
  10. Rammstein Platformu

Rammstein hakkında her şeyi paylaşabilirsiniz.
  11. Çekirdek sayısı

Merhaba arkadaşlar benim bilgisayarımda 8 çekirdek vardı.Şimdi ms config e girdiğimde 4 tane gösteriyor ne oldu bilmiyorum + warface isimli bir oyunu oynadığımda %100 cpu yiyor.Ben bu oyunun istediği özelliklerin üstündeki oyunları oynadım en yüksek ayarlarda kasmadan. Oyunun istedikleri...
  12. Hiring Trader-Priest

I can't find Mongol priest for hire how can I find ?
  13. Türk Klanları Sancak Paketi

[size=12pt][b]Merhabalar.Şu an mevcut sancak paketi eski olduğundan konu açmış bulunmaktayım.Sancak paketinde klanınızın sancağının nerede olacağını belirtip sancak resmini + klan ismini atınız. Örnek:
  14. Merhaba - Mod Önerisi

Selam arkadaşlar.Ben mount and blade deki custom settlements modu gibi bir mod arıyorum mount and blade warband için.Bilen varsa link paylaşması hoş olur.
  15. [YB] Yabgular - KAPANDI

Klan kapanmıştır !
  16. Arkadaşın USB Girişleri Çalışmıyor

Merhaba arkadaşlar. Bir arkadaşımın USB girişleri çalışmıyor. Aygıt sürücüsü yazılımı yüklemesi başarılı olamadı diye bir hata veriyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
  17. Fraps

Merhaba arkadaşlar. Ben oyun videoları çekmek için fraps kullanıyorum.37 dakikalık bir video çektim ve 93,7 gb oldu.Çok fazla değil mi ? Bunun boyutunun küçülmesi için ne yapmalıyım ?
  18. Yardım GTA IV Fatal Error

Selam arkadaşlar.Steam'dan GTA IV aldım ve indirdim.Şimdi ise oyun açılıyor. Cousing Bellic diyor. Bi adam '' Go away *****es '' diyor ve oyun kapanıp şu hatayı veriyor : Nasıl düzeltebilirim ?
  19. Steam

Merhaba arkadaşlar , Benim bir problemim var , yardımcı olursanız memnun olurum.Şimdi ben Stronghold Kingdoms diye bir ücretsiz steam üzerinden online oyun oynuyorum.Ve bu oyunu sorunsuz oynuyordum , ta ki 7 Kasım 2013 Perşembe gününe kadar.Bu günde Stronghold Kingdoms , ''Steam İstemcisi'nin...
  20. Serve Banners Don't Work Pop Up Virüsü Çözüm

Başlıkta gördüğünüz üzere çözümünü söyleceğim.Güvenilir bir antivirüs programı edinin.Process explorer indirin.Combofix indirin.Gezginler olabilir indireceğiniz site.Çünkü orada virüs yok (denedim).Bilgisayarda combofixi çalıştırın sonra o cmd deki kod hatalarını bulup kaynak dosyaları...