Search results for query: *

 • Users: WaziG
 • Order by date
 1. WaziG

  Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

  İnstagramda gördüm. Ah şunlarla fotoğraf çekinsek ne güzel olurdu 😅
  Para para para kral , ah lan.
 2. WaziG

  Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

  iki yıl önce de bundan şikayet ediyordun hala ediyorsun, taleworlds yurtdışına gidemeyen terli elemanların staj yeri gibi bir yer evet (mexxico ayrıldıktan sonra buna karar verdim) ama oyunu boklamak için kendini yineliyorsun sanki
  Reis bu ay ki şeyi şe yapalım ya..... anladın işte sen , özele bak.
 3. WaziG

  Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

  20 Mayıs 2020 :grin:
  bu mesajı silmemişmiydim lan ben, o zamanlar bizde inananlardandık krall...
 4. WaziG

  Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

  Forumu un bu hali gözlerimi doldurdu :sad: Sonunda başardık ,paralı asker kalmadı. Onca çaba onca ban...
 5. WaziG

  100 kişi n'abıyonuz içerde

  Warband Eski , aynı bannerlord gibi eksik ve tarihi çoktan geçmiş bir oyundur nokta. Bannerlord ise yeni nesil ( hemen siz atlamadan MB serisine göre yeni nesil demek istediğimi belirteyim ) ama sadece adamlar oyunu yapmamış o kadar asdasdasd. Bu arada Konu sahibine warband savunma ödülü verilsin, çabuk.
 6. WaziG

  Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

  Zaten mesele bu hocam. Ben birlik seçeceğim, komutlardan komut seçeceğim işte ileri git geri git üzerine bir de dizilim seçeceğim 3 sekme aşağı iniyorsunuz dizilim de seçecekseniz ee bunu gamepad ile nasıl yapmayı planlıyorlar acaba? İllaki bir şey koyarlar ama bence ama kesinlikle M&K desteği olması lazım PS tarafında bu işler nasıl bilmiyorum ama Xbox'da CoD gibi oyunlarda var Gears of War'da da var ve adam akıllı çalışıyor. Bu destek Bannerlord'a da koyulmalı.

  Hiç değilse adaletsizlik olur vs muhabbeti olursa Single Player'da olsun. Ama bence her oyun modunda olsun ve çapraz eşleşme olsun. Böylece onlineda adam bulamama sorunu da azalmış olur. Ama sunucuları nasıl halleder TW bilmiyorum. Oyunun tam sürümünün kasımda ve bununşa beraber konsollara da geleceği söyleniyor bakalım ne kadar doğru.
  Hiç oynanmaz değil ama pratikliği ve oyun zevkini de dolayısıyla baltalar. Ben onca emri nasıl vereceğim gamepad ile savaş esnasında.
  Valla vermesenizde olur , oyun cs de ak çeker gibi 1-3/1-1 komutları arasında gidip geliyor. YZ mi? O zaten hak getire.
 7. WaziG

  Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu


  Bir sene uğraşsalar bunu yapamazlar :grin:

  asdhasdjgasdhjlglasd çok güzelmiş :grin:
 8. WaziG

  Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

  Eline sağlık , umarım hem yeni sürüm bir an önce çıkar hemde modlar bir an önce güncellenir. Bu gidişle bi save başlattıracaksın bize :smile:
 9. WaziG

  Butreloader Kullanımı Hakkında

  bunun benim sorunuma ne faydası var ?
  İlk yorumda arkadaşın dediği gibi yap indirdiğin mod düşündüğün şey değil.
 10. WaziG

  FPS drop sorunu

  Isınma kaynaklı olabilir başka ihtimal bilmiyorum laptobun elimde olması lazım daha ince bir tespit yapabilirmem için.
 11. WaziG

  Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

  Beyler My Little Warband modunu sizlere sunarım.
  Custom Troop modunda kat ve kat basit ve daha kullanışlı.Kendi asker birliklerinizi oluşturmanız için çok güzel bir mod.
  Diğer +sı ise kendi klanındaki birliklerin sadece kendi asker birliklerinizi kullanıyor.
  Çok güzel bir mod ancak bunu YZ yapamadığı zaman hile ye dönüyor maalesef. Benim gibi YZ ye dezavantaj vermekten çekinen birisi zevk alamaz, umarım gelişir ve çeşitliliği büyür. Bannerlord umarım istediğimiz yere ulaşacak.
 12. WaziG

  Resolved %100 GPU kullanımı  Ne yaptıysam olmadı. Gpu sürekli %98-%100 arası gidip geliyor.
  GPU nun %100 olması zaten istenen bir şey neden düşük olmasını istiyorsun? O değer düşük oldukça FPS in düşer. Sonuçta basitçe " daha çok GPU kullanımı = daha çok FPS" dir.
 13. WaziG

  Forum Lakırtısı

 14. WaziG

  Resolved %100 GPU kullanımı

  Hayırlı akşamlar. Oyunu epicten temin ettim. Gpu %100 şekilde çalışıyor. Ayarlar isterse en düşük isterse en yüksek seviyede olsun farketmiyor hep aynı. Menülerde gpu problemi mevcut değil. Menüden çıkıp oyuna başladığımda sorun oluşuyor. Ayarlardan seçili adaptör 2. ekran kartım nvdia gtx960. Herhangi bir modda kullanmıyorum. İşlemci i7-6700hq ekran kartı gtx960m 16gb ram


  1. Msi afterburnerla oyun içi değerleri almanı öneririm,( burada kimsenin yardım edebileceğini sanmıyorum sorunu sen çözmelisin ) darboğaz gibi bir sorun varsa açıkça görülür. Gösterilmesi gereken ayrıntılardan tüm CPU çekirdeklerini de işaretle ki darboğazı anlayabilelim.

  2. Sistemin laptop olduğu için darboğaz gibi bir ihtimal düşük ancak PC de arkaplan da çalışan programlar böyle bir duruma sebebiyet verebilir. İnternette performans artırma videolarından bakarak klasik ayarları yaparsan bence artış olacaktır.
 15. WaziG

  Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

  Sizle 2023 te görüşcez o zaman hepiniz yiceksiniz bu lafalrınızı
 16. WaziG

  Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

  Savaşın çabuk bitmesine demedim. Yine 5-10 dakika sürsün ama geniş bir coğrafya versin ki elimize güzel taktikler uygulayabilelim. Dediğiniz gibi yapay zeka zombi gibi. Saldır, kalkan çek, saldır, kalkan çek düzeni var sadece.
  Sorun ne biliyormusunuz? 10 yıl önce ki bir oyunun formulünü 2021 de denemeleri. İnsanlar çok daha detaylı işler istiyor ki TW oralı bile değil. Warband Remake olarak çıkmadı ama bu bir warband remake.
 17. WaziG

  Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

  Bannerlord mannerlord beklemeyin agalar Crusader kings 3 ün yeni DLC si gelsin gömün kafayı. Bilmeyen öğrensin o kadar diyorum. 7 hafta ya çıkıyor.
 18. WaziG

  Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

  Ayarlardan kapatma seçeneği mevcutmuş.
  Şu videoda 1:09'da gösteriyor.

  Bir merdivenden çıkan NPC görmek için 1 yıldan fazla bekledik... Umarım çıkıyorlardır tabi de bakalım.
Back
Top Bottom