Search results for query: *

 1. Elensari

  Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

  1.2 çalışan güncel mod listesi elinde olan varsa paylaşabilir mi ?
 2. Elensari

  [SP] - Entrikalar Modu - Suikastler, kaçırmalar, dedikodular ve dahası

  Bu modu güncelleyebilir misiniz ?
 3. Elensari

  Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

  sürüm döndürme hala devam ediyor mu ? Betadaki gibi.
 4. Elensari

  Turnuvalarda Bahis

  moderatörler yok galiba. Site ölmeye başlıyor. Eskiden de böyle bir zaman olmuştu. 3-5 kişi girer çıkardı. Adam yukarıda reklam yapmış ya.Küfür edebilir miyim bu yarım akıllıya
 5. Elensari

  Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

  Dlc içeriği zengindir diye indirdim. Bütün modlar gümledi. Sağolasın taleworlds offfff
 6. Elensari

  Yeni başlayanlar için ne önerirsiniz?

  Vorteks ile indirdim. Bannerlord launcher ile başlatmak istediğimde hata verdi. Sonra ise o launcher üzerinde bazı modlar seçilip başlatılmıyor. Direk steam atölyesinden indireyim diyorum ama nexustaki modlar çalışmaz.

  Bunun çözümünü bulamadım. Neden bazı modlar seçilebiliyor da bazıları seçilemiyor.
 7. Elensari

  Yeni başlayanlar için ne önerirsiniz?

  Hata veren kaoses tweaks ile freelancer kaldırınca düzeldi. Sadece tek sıkıntı bannerlord launcher hala değişmedi. Normal yol ile giriyorum.
 8. Elensari

  Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

  Benimde vazgeçilmez modum My little.
  onu steam atölyesinden kurdum. Hem nexus hem steam inşAllah sıkıntı çıkarmaz. Modu nasıl kullanıyorsun peki. Kral olunca mı ?
 9. Elensari

  Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

  Dostum 1.0 için hazırlık yapıyordum 1.1 geldi.Bu şekilde güncelleyemem zaman lazım çünkü Single'dan soğuttu beni oyun komple Multi'ci oldum.
  Sırf bu mod yüzünden oynuyorum inanır mısın? Bu ayarda mod bakıyorum. My little modu var.
 10. Elensari

  Bannerlord Oynarken Kullandığım Mod Paketi (1.8.0)

  Bunun günceli gelir mi ?
 11. Elensari

  Yeni başlayanlar için ne önerirsiniz?

  Vorteks ile indirdim. Bannerlord launcher ile başlatmak istediğimde hata verdi. Sonra ise o launcher üzerinde bazı modlar seçilip başlatılmıyor. Direk steam atölyesinden indireyim diyorum ama nexustaki modlar çalışmaz.

 12. Elensari

  Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

  Noble troops fix ana sürümde çalışıyor mu ? Ya da önerebileceğiniz mod var mı ?
 13. Elensari

  Yeni başlayanlar için ne önerirsiniz?

  Ciddi anlamda başlamamanı öneririm. Bunun yerine keyif alabileceğin oyunlar var. Yok ama ben ille oynamak istiyorum diyorsan, sabır taşı olsan 20 saat zor dayanırsın SP'ye...
  Dostum mesajlarıma bakarsan görürsün. İlk çıktığı zamanlardan beri bannerlordayım. Hala düzeltme olmaması insanı üzüyor.

  Güncelleme olayı var hala dandik güncelleme gelip modları bozuyor
  Steamdan mod yükleme olayı da var ama tavsiye etmem. Nexus her zaman daha iyidir.
  Ben vortex üzerinden kuruyorum
  Oynadığım modların listesi de imzamda var. 1.8 yazsa da güncellenenler kullanılabilir.
  Steamdeki oyunumun sürümü 1.0.1.4833 doğru sürüm bu mu ? Yoksa betaya mı geçelim ?
 14. Elensari

  Yeni başlayanlar için ne önerirsiniz?

  Bilgisayar bozulunca mecburen bir süre ara verdim. Şimdi geri döndüm. Bazı şeyleri hatırlamıyorum. Artık gunxelleme olayı yok değil mi? Mod işini ne yapıyorsunuz steamden mi? Yoksa başka bir program üzerinden mi? Hangi modlari kuruyorsunuz?
 15. Elensari

  Soyluluk Ayrımı

  temelde kurgusal bir evrene dayanıyor
  Fantastic bir oyun oynamıyoruz ki. Ejderhalar veya elfler gibi şeyler de yok. Oyun gerçekliğe dayalı. Rastgele bir adam kral ile nasıl konuşabilir. Her önüne gelen kral ile konuşabilseydi o adamın hali ne olurdu sence. Oyunun ilk görevi saçma sapan bir şey yapacaklarına eski düşmüş bir soylunun varisi olduğunu gösterildiğinde bu çözülebilir.

  Bunu herkes istiyor. Kral olduktan sonra köylünün tekiyle konuştuğumuzda bunu hissettirmesi lazım. Yapılmıyorsa dahi diyaloglarla olması lazım.

  Fikir vereyim mesela diyelim ki klanını kurmadan önce gittin kral ile konuşmaya çalıştın. Ünün yok veya bir unvanın yok. Kral direk seni sopa cezasıyla cezalandırmalı.

  Ayrıca her önüne gelen ailesini(klanını) kurduktan sonra öyle kabullenme kolay olmamalı.

  Daha yazılacak çok şey var. Klanlar arasında entrika olayları olmalı. Vezirleri veya bakanları olmalı. Buraya soylu aileler atayarak entrika veya event olayları başlatılması lazım.

  Tamam yapılacak çok şey var ama bu oyun sadece savaş mekaniği olarak devam edecekse ömrü sence ne kadar olur? Ne zamana kadar sürekli savaş savaş gidecek. Bir yerden sonra sıkmıyor mu sence? Modların çıkmasını bekliyoruz ki yeni şeyler yapalım diyoruz.

  Başka bir şirket elbette bu işe girecek. O pastadan pay kapmak isteyecek elbette birileri olacak. Şimdiden birilerinin ağzının suyu aktığını iddia edebilirim. Bu oyunun en büyük sıkıntısı rekabet edecek kimsesi yok. İleride de olmayacağını kimse garanti veremez.
  Umarim geliştiriciler yazdıklarımı dikkate alır. Türk şirketi olmanızdan dolayı sizi canı gönülden destekliyorum. İleri de daha büyük işler başarmanız dileğiyle.
 16. Elensari

  Soyluluk Ayrımı

  Orta çağda geçen bir oyunda en dikkat edilmesi gereken bence soylu-şövalye ve köylü arasında ayrımdır. Bir savaşçı yeterince ün yapsa dahi soylu olduğunu iddia edemez. Bunu ancak ve ancak ya kralından edinmesi ya da kendi kral ilan etmesiyle olmalıdır. Bir soylu, köylüyle konuştuğunda bunu bir...
 17. Elensari

  Oyunu oynamıyorum,eksiklikte yok degil.

  Single sarmıyor bir yerden sonra. Sürekli savaş savaş nereye kadar. Bu oyunun biraz paradoksdan bir şeyler öğrenmesi lazım. Aileler arasında bir çekişme olmalı. Rpg unusurları yok.
 18. Elensari

  erkek kardeşi

  search kısmından bulabilirsin.
 19. Elensari

  e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

  1.4.1 beta idim. Şimdi 1.4.2 betaya geçiş yapıyorum 6 gb güncelleme gelmiş. Oyunu bir süreliğine bıraktım. Toparlayana kadar da böyle devam edeceğim.
 20. Elensari

  İşlevsel Modlar

  Rica ederim çalışıyordur umarım.
Back
Top Bottom