Search results for query: *

1. Esfiex

Fleshcer

Fleshcer bundan seneler önce de gayet iyi oynuyordu videoda da hile vs. dair bir izlenim yok.
  2. Esfiex

[---]Revolution RPG ~ www.revolution-rpg.com

Mecit said:
    Wish we could turn back time
    To the good old days...
    Daha güzel günler gelir belli mi olur  :roll:
  3. Esfiex

Hilal Roleplay - Adaletli PK Sunucusu

Esfiex said:
    - Karakter Adı : Zazo

- Karakter Yaşı : 31

- Karakter Hikayesi : Zazo Mezopotamya'da doğmuş 18 çocuklu bir ailenin 17.çocuğudur. Başıboş büyümüştür, küçüklüğünde köşe başlarını tutar gelen geçenden 50 akçe istermiş, zamanla iyice serserileşmeye ve haydutluğa başlamış. En son büyük vurgun projesiyle yanına aldığı Bazo adlı kardeşi ve ekibi Hanzo, Kro, Keko ile bir köy basar ve çok zenginleşir. Şimdi haydutlar kralı olarak nam salmış, Kalradya'da dolaşıyordur. Zazo tam bir zındıktır.

- Rol Bilgi Düzeyi (Düşük - Orta - İyi) : İyi
    O kadar başvuru yaptık ne oldu bu sunucu :fruity:
  4. Esfiex

Neo gk sunucuları !!!!

Armağan Yavuz'u aradım kardeşim, Tufan'ımı sinirlendirmesinler onların sunucusuna çökerim diyor, yarına senin iş tamam  :fruity:

Yapacak bir şey yok, girmezsin oynamazsın en fazla o olur. Sunucular bireysel kişiler tarafından açılıp yönetiliyor, resmi taleworlds'e ait değiller.
  5. Esfiex

Hile kullanan ve dağıtan bir çakal

Mr. Fleshcer said:
    [quote author=Esfiex]
    ...

Tarık çok iyi bilir; biz de zamanında Revolution RPG'de Gondor tayfayı aynı saçmalık ile ayartıp, zaten veled olmaları doğrultsunda korkup annelerine sarıldıkları bir olay geçirmiştik. Olay bizim açımızdan olumlu sonuçlanmıştı çünkü maksimum yaş döngüleri 12 ila 14 arasında değiştikleri ve küfür etmekten başka bir şey bilmedikleri için ağlayıp; "Abi please don't." dedikleri bir seviyeye gelmişlerdi. Aga be.. Mazi..

Tabii sonucunda ne oldu? Mahkeme iptal, GUID-IP Banned from server  :roll:
    [/quote]
    Gondor'un RDM yapamadığı tek sunucu  :twisted:
  6. Esfiex

Hile kullanan ve dağıtan bir çakal

Fascist Invader said:
    Kendisini oynadığım HyperionRPG'ye ihbar ettim. Sunucu sahibi mahkemede görüşeceğini söyledi.
    :grin: :grin: :grin:
    Frasper bile bu kadar sallamıyordu.
    Adamın GUID ortada sunucu sahipleri banlasın geçsin madem.
  7. Esfiex

[Bitti]7 Persistent Frontier Eventleri (Bitti)

İsim: Esfiex
    Steamlink: https://steamcommunity.com/id/frozensoulll
    Tercih edilen taraf(İngiltere veya Fransa): Haydut
    Bilgilendirmeleri okudunuz mu?: Evet
  8. Esfiex

Hep Beraber Rol Sunucusu Oluşturabiliriz

Erozbey said:
    Bannerlord'a Persistant modu geldiği zaman merakla bekliyorum serverları.
    Gel serf olarak başla RV'de.
  9. Esfiex

Hep Beraber Rol Sunucusu Oluşturabiliriz

Awake kardeşim yine çılgın ama imkansıza yakın fikirleriyle  :grin: Her sunucuda yaşanan problemler böyle bir sunucuda da aynen yaşanacak. Yetkili olmaz sistem olur, sistem kısıtlamaları sayesinde kimse ne kadar zorlarsa zorlasın kural ihlali yapamaz al sana o zaman mükemmel bir ortam. Roleplay içinde de sistemle RDMi, Non-RP'yi engelleyecek sistem yapılamaz.
  10. Esfiex

Eightborn RPG - Tirtil'in Yorumu

Tirtil said:
    Erozbey said:
    Adam size oynayın diye server açmış, kurallar getirmiş, olabildiğince vaktinden kıyıp kafa yormuş ama garip garip iletileri okumaya devam ediyorum. Anladığım kadarıyla hem Discord, hem web site üzerinden iletişim kurabileceğiniz yerler var. Neden burada konu açıyorsunuz ki?

Ehh??? insan konuyu okur bari, hiçbir kanıt sunulmadan bu 3 olayı bana iteleyip forumdan banladılar, nasil forumdan ulaşabilirim dalga mı geçiyorsun?

Discorda gittiğimde git foruma şikayet et bize gelme diyen bir ekip var sen neyin derdindesin?
    Erozbey'in huyudur o, okumaz dinlemez eğer karşı taraftaki kişi tanıdığı sevdiği biriyse direk koşulsuz savunma moduna geçer.
    Erozbey, bir kişi sunucu açtı diye minnet edilmesi mi gerekiyor? Hayır.  Altından kalkamayacaksa zaten açmasın, yoksa tam tersi kötü imaj olarak geri döner. Kişi forumdan denemiş olmamış, discorddan denemiş olmamış. Hadi o anın siniriyle özel mesajda aklına gelmedi, konu açtı. Günah keçisi ilan etmen yersiz.
    Elraen'in yorumuna gelirsek, "defalarca admin başvurusu yaptın reddettik diye mi bu bilenme" , bunu koz olarak kullanman hem yersiz hem gereksiz.
    Rooster'a gelirsek, bu aralar yoğun takip ettğim kadarıyla. Yöneticiliğine ve adaletine güveniyorum. Rooster'la alakanın olduğunu da sanmıyorum Tırtıl.

Zamanında bizi yapmadığımız şeylerle suçlayıp revElAtiUN Pw rezilliği diye buralara doluşanların aynı şeyleri yaşadıklarını görmekte bir mesaj galiba...
    Not: Sunucuda oynamıyorum. Erozbey'in her zaman yaptığı saçma yorumlarından birine daha katlanamadım.
  11. Esfiex

Sunucum Sadece LAN'da Gözüküyor

Buradaki kimsenin benimle sunucu açma konusunda yarışacak bir seviyede olduğunu sanmıyorum.
    Yapması gereken;
    1- Port açmak, açtığıma eminim falan değil, git güvenlik duvarından da kontrol et. Tek modem arayüzüyle port açtığını sanan çok bu forumda.
    2- Yine güvenlik duvarını gerekirse kapatmak.
    3- Server.cfg'sinde gerekli ayarların ve listeye açık olduğunun kontrolünü yapmak.
    Özetle "PORT AÇ" adam gibi aç.
  12. Esfiex

Sunucum Sadece LAN'da Gözüküyor

port aç
  13. Esfiex

RoadWarriror said:
    Merhaba, fark ettiğim ilk Türk sunucususunuz. PK modunu indirince ilk bu sunucuya gireceğim. Lakin bu tür modlara pek girmedim. RP konusunda iyiyim. Ama yine de size birkaç sorum olacak:
    1. "Sunucudan aniden çıksanız bile hiçbir şeyi kaybetmeyeceksiniz" yazmışsınız. Peki nasıl olacak bu? Yani giren her oyuncu kayıt filan mı ediliyor?
    2. Köylü olarak başlayacağız, sanırım. Peki bir krallığı nasıl seçebiliyoruz? Kafamıza göre seçecek miyiz?
    3. PK konusunda çok bilgili değilim. Anlamadığım şeyleri adminlere sormam da bir sakınca var mı?
    4. Troll davranışlara izin veriliyor mu?
    5. Oyun genel olarak hayatta kalma üzerine mi?

Bunları cevaplarsanız, sevinirim. Başarılar...
    1. Evet sunucuda her adımınız dahi anlık kayıt olmakta. Bu sebeple atınız dahil bir kaybınız olmuyor.
    2. Köylü olarak başlarsınız, daha doğrusu sivil, sınıfsız. Tercihlerinize göre krallıklara katılabilirsiniz. Krallıkları gerçek oyuncular yönetir, aralarına kendinizi kabul ettirmeniz lazım. Asker alımı veya işçi alımı yaparlar. Rol ile katılıp sonra kale içinden class alarak resmi dahil olursunuz.
    3. Backspace ile istediğinizi sorabilirsiniz sıkıntı yok.
    4. Hareketinize bağlı, DM vb. durumlar ban sebebi. Ama örneğin papaz kıyafetiyle maden kazmakta sıkıntı yok, rolsel başka oyuncular tepki gösterir en fazla.
    5. Hayır, oyun roleplay yani gerçek hayatı yansıtma üzerine. Kendinizi o yıllarda yaşıyor gibi düşünün, karakterinizi ona göre yönetiyorsunuz.
  14. Esfiex

Rumil said:
    Oynarken pek bahtiyar kalamadığım,hiçbir şey yapmadan ban yediğim,adminlere unban veya banlayan adminle ne diye banladığını görüşmek için ulaşmaya çalışırken ulaşamadığım,adminlerin ilahsal mertebelere yükseldiği bir sunucu(ydu) belki bana öyle rastlamıştır ama pek tatmin etmemişti
    Hiçbir şey yapmadan ban yediğinize, kuralları okuyup girip ihlal yapmadığınıza inanıyorsanız hatalı yasaklama olmuştur. Ki genelde bunu yapan admin fark edip anında geri açar veya geçici 1 saatliktir. Adminle ne diye banladığını görüşmek için sitemiz harici bir yerde şansınızı denediyseniz zaten ulaşamazsınız. Kesinlikle discord, ts3, steam üstünden şikayet, talep vb. durumları kabul etmedik, görüşme yapmadık.

Sunucu kapalı arkadaşlar. Geleceği belli değil, artık Warband'da ekip olarak zirveyi yaşadık, zevk alamıyoruz. Oyuncu kitlesi zaten A'dan Z'ye değişmiş. Belki Bannerlord'a, belki güzel bir mod çıkarsa Warband'da devam.
  15. Esfiex

Hilal Roleplay - Adaletli PK Sunucusu

- Karakter Adı : Zazo

- Karakter Yaşı : 31

- Karakter Hikayesi : Zazo Mezopotamya'da doğmuş 18 çocuklu bir ailenin 17.çocuğudur. Başıboş büyümüştür, küçüklüğünde köşe başlarını tutar gelen geçenden 50 akçe istermiş, zamanla iyice serserileşmeye ve haydutluğa başlamış. En son büyük vurgun projesiyle yanına aldığı Bazo adlı kardeşi ve ekibi Hanzo, Kro, Keko ile bir köy basar ve çok zenginleşir. Şimdi haydutlar kralı olarak nam salmış, Kalradya'da dolaşıyordur. Zazo tam bir zındıktır.

- Rol Bilgi Düzeyi (Düşük - Orta - İyi) : İyi
  16. Esfiex

Persistent Kingdoms

Erozbey said:
    Varrak said:
    Banlamanın veya moderasyonun olmadığı sunucular olmalı, fakat bunun için de birbirlerine saldırılamayan alanlar olmalı. Atıyorum bir köy olur, orada kimsenin canı azalmaz, köy rp'si yapan oraya gider. Merkezde de bir şehir olur, orası da ele geçirilemez olur. Etrafındaki üç şehir birbirleriyle savaşır falan. Bu sayede isteyen rp kasar, isteyen savaşır, isteyen diplomasi kasar, isteyen tüccar vb. banlama diye bir olay da olmaz. "e ama şu küfür etti" konuşma o zaman onunla, kendi görüşünde adam bulursun illa sunucuda.

Bu kadar düşünmeye de gerek yok. T ile herkese yazmayı kapatacaksın, katı kurallara uyacaksın. Bitti. Rol yapmak istemeyen, sürekli savaş isteyen başka yerde de oynayabilir.
    Çok biliyosan sen aç  :fruity:
  17. Esfiex

Albert112 said:
    Ya ciddi misin sen?

Esfiex said:
    Kabul etmedin, nasıl belirtmemi bekliyorsun? Kabul etseydin zaten bu sunucuyu açma niyetimiz bile yoktu. Teşekkür ederiz.

Ya cidden intikam almak için sunucu mu açıyorsun sen? Gerizekalı mısın sen birader  :grin: :mrgreen: Ergenvari şekilde communityde dikkat çekme çabaları falan? Şuan sadece şu **** konuna post kasmak için millete salladığını düşünmeye başladım. Yani "ooh değerlensin buralar ilerde kullanırız"
    tarzında.

Ayrıca büyük klanların liderlerine karşı böyleysen harcadığın çabalara yazık krşm o sunucu sittin sene dolmaz. Her klan lideri communitynin yüzdelik dilimlerini temsil ediyor. Bir tanesi gelmezse diğerleri de gelmez. Ve özellikle communitynin en kalabalık klanı söz konusuysa.

Ultimate seni tanımıyorum muhtemelen diğerleri de tanımıyor ortalıkta vızıldayan sinek gibisin. Yazdıkların dikkate alınmayınca rezil olduğunu gördüm ve acına bir son vereyim dedim. Seni kaale alıp postta neden yer verdim bilmiyorum ama.

Tavşan dağa dayamış, dağı becerdim demiş.
    Oo klan lideri, oo çok oyuncu diye milleti yalaya yalaya haliniz böyle işte. Adam var rol yok, inan umrumda değil. Attıkları istekleri de kabul bile etmiyorum ben :smile: Bu sunucu kaç senedir açılan bir sunucu, pw nin pk nın kurucularındansın ya bilirsin. İstediğim ortamı göremedim kafam esti açtım. Hadi zekasız, sende ikile minik kuçunun yanına.

Erozbey said:
    Konuyu gördükçe iyi ki Bannerlord çıkmamış diyorum.
    İlgi çekmeye çalışıp ortaya atlama alakasız yerlerden ikide bir.
  18. Esfiex

Photogenez said:
    Esfiex said:
    Photogenez said:
    Ultimate said:
    Albert112 said:
    Revo eski başarısını yakalayamaz. Geçmişinde birçok kara leke var. Yine de başarılar.

Gloria'nın kuçu kuçularından biri de geldi, hoşgeldin abisi. Yaptıklarının karşılığında sana Administration Tools mu veriyorlar yoksa Administration Panel mi, kuçuluk rütbeni bilelim.

Glorianın kurucusu benim . Albertın bizimle hiçbir şekilde bağlantısı ve alakası yok , sunucunuz daha açılmadan oluşan bu gloria düşmanlığı neden türedi onuda anlamış değilim ... Eğer size karşı bir hatamız olduysa benimle iletişime geçebilirsiniz . Ek olarak belirtmek istiyorum , steam grubunda yazdığın mesajın bir kısmında haklısın .
    Sunucuyu açma fikri aklımızda bile yokken normal bir şekilde oynayalım dedik, sunucuna girdik. Admin anonsundan küfürlerle yönetmeye çalıştığınız oyuncuları gördük, bir süre sonra normal rol yaparken durduk yere slay yedik, etrafta sürekli görünmez dolaşan bir admin var, haklı haksız demeden savaş rolüne giren herkesi kesiyor. Sinirimiz bozuldu, seni de diğer gloria yöneticilerini de arkadaş ekledim, yanıt yok. Oyun içi yöneticilere yazdık backspaceden, direk küfürlü ve genel anonsla cevap, beğenmiyosan oynama a** tarzı, bu sunucuyu tekrar açma sebebimiz biraz da sen oldun. Bunları biz yapsak Revolution rezaleti diye ortalıkta 100 kişi dolaşırdı, neredeler göremiyoruz şimdi. O mesajın bir kısmında değil tamamında haklı.
    İlk eklediğinde doğruyu söylemek gerekirse map ya da script konusunda yardım isteyeceğinizi sanmıştım ve yardımda edecektim . Keşke beni steamden eklediğin zaman bu olayları belirtseydin , kesinlikle kalıcı çözümler bulabilirdik . Sunucunuz hayırlı olsun , benim hiç kimse ile alıp veremediğim yok bu camiada albertta bilir . 100 kişilik comminityde 5 serverız bu saatten sonra çok önemi kalmadı zaten ...
    Kabul etmedin, nasıl belirtmemi bekliyorsun? Kabul etseydin zaten bu sunucuyu açma niyetimiz bile yoktu. Teşekkür ederiz.

Jake, kemiğini uzaklara attım koş kuçu kuçu.
  19. Esfiex

Albert112 said:
    "Olooom siz yokken biz vardık beaa siz kimsiniz laann biz en eskiyiz ee haliyle de biz en büyüğüzz olmmmm siz ne anlarsınız lan server açmaktan heeA??ç? Biz sadece gusel sörvır açarız çünkü biz en eskilerdeniz morukaqqq"

tutumundan vazgeç.

Ayrıca söylediklerimden hiçbiri iftira değildir. Zaten attığın postları insanlar gördükten sonra iftira olmadığını anlamakta güçlük çekmeyeceklerdir.

Ayrıca sen anldığım kadarıyla pw ye sadece adminlik yapacağın zaman giriyorsun. Bu yüzden benim sunucularımdan haberin olmaması normal. Zira adminlik şartlarımızdan birisi de 15 yaşından küçük olmamaktı.
    Kendin 15 yaşında olduğun için sanırım 15 yaş alt limit şartını koydun? Benim sunucumda açıldığından beri 18'di :sad: Sunucu adı veremiyorsun, profilinde elle tutulur bir rol sunucusunu geçtim direk rol sunucusu yok, tek hayalinizdeki pw sunucusu diye geçmişi 1.5 seneye dayanan bir konu var o kadar. Sen ne ara sunucu açtında bir başarı elde ettin? Aynen sen yokken ben vardım.
  20. Esfiex

Albert112 said:
    Esfiex said:
    Albert112 said:
    Revo eski başarısını yakalayamaz. Geçmişinde birçok kara leke var. Yine de başarılar.
    Neymiş o lekeler? Kanıtlanabilen bir şey bile göremiyorum ben. Sunucu ilk açıldığında Frasper olayı vardı onun üstünden de tam 4 sene geçti, sen o zaman PW ne bilmiyorsundur bile büyük ihtimal. Eski oyuncularda kalmamış ya yeni yetme kendince roleplay yaptığını sananlar ya da geçmişte banladığımız troller dolmuş. Ha senin için başarı oyuncu sayısıysa admin anonstan çoban gibi küfürlerle yönetildiğiniz kalabalık ve klimalı sunucular senin için doğru yer.

Sunucuna sadece herkesin rdm attığı adminerin admin atına binip milleti keyfi kesip anonstan "asdfsdsdsdfdsasxddxd" yazdığı dönemlerde girmiştim. Ondan önce nasıldı bilemem. Ayrıca revodan hiç ban yemedim geçmişte. PW de de hard roleplayer olarak tanınırım. Benim de kim olduğumdan bihabersin. Aptalca önyargıların var. Ayrıca ben yönetilmekten daha çok yönettim sanırım pw hayatımın yarısı adminlikle geçti. Dediklerimin kanıtını göstermemde de bu kadar ısrar ediyorsan server liste bir refresh çekmen yeterli. TR_Revolation'un 0 kişi olduğunu görürsün. Ve kendi serverini diğer serverlerden üstün tutmaktan vazgeç. Revolation'un da diğer sunuculardan üstte kalır bir yönünü henüz görmedim. :party:

Ayrıca sen geçmişte benim sunucularıma gelip backspaceden beni çağırıp ondan sonra salak salak şeyler söyleyip küfür edip admini kışkırttıktan sonra ban yiyen aptalsın seni ordan hatırladım. Yine de bol şans diliyorum  :mrgreen:
    Senin sunucularının adı ne önce onu söyle? Bizim sunucuda " sadece herkesin rdm attığı adminerin admin atına binip milleti keyfi kesip anonstan "asdfsdsdsdfdsasxddxd" yazdığı dönemlerde girmiştim" böyle bir dönem olmadı. Düzenli senelerdir oynayan herkeste buna şahittir. Boş iftira yapıyorsun, boş yapıyorsun. Ben kimsenin sunucusuna girip öyle küfürle falan milleti kışkırtıp ban yiyecek biri değilim, söyle ban yiyen guid'i, benimki mi görelim :smile: Acizsin. Boş adamsın, laf anlatmaya gerek yok sana. "Ayrıca ben yönetilmekten daha çok yönettim sanırım pw hayatımın yarısı adminlikle geçti." Hangi sunucular acaba? Siz daha ortada yokken ben 2012 yılında 99 RPG'nin yöneticisiydim.
Back
Top Bottom