Search results for query: *

1. Ermutlu İmambayev

Optimizasyon ile alakalı

aynı sayıda askerin savaştağı meydan savaşının kale kuşatmasından temiz olmasının nedeni kuşatmalardaki tahrip edilebilir eşyalar. kale kapısı, kale duvarları barikatlar, koçbaşı kuşatma kuleleri.
  2. Ermutlu İmambayev

Elit Birimler

ben de yanlış gözlemlemiş olabilirim ama köydeki refah yüksek olunca daha çok çıkıyor gibi geldi bana.
  3. Ermutlu İmambayev

Savaş sırasında askerler yürüyor, koşmuyorlar.

benim de gözüme battı bu olay. arada denk geliyor. düşman koşarak gelirken birden nigga gibi yavaş yavaş kasıla kasıla yürümeye başlıyor 250 tane adam
  4. Ermutlu İmambayev

Nufüs politikası

en az 3 çocuk
  5. Ermutlu İmambayev

Oyun içerisinde takıldığınız kısımlar

şehirde beklemeye başladığım an gıda durumu hemen eksilere düşüyor. bu niye oluyor ya? şehirde kalede askerler yerleşimden tüketiyor diyenler gördüm de zaten benim envanterimde envai çeşit yemek var ve beklerken de envanterdeki yemekten gidiyor. böyle bir saçmalık olabilir mi
  6. Ermutlu İmambayev

Bugları ve Hataları İletelim BETA 1.3 Dahil

beta 1.3te daha önce yemediğim crashleri yemeye başladım. meydan savaşlarında droplar yaşamaya başladım. crash raporlarını sistemden ilettim bakalım. betadan çıkıyorum
  7. Ermutlu İmambayev

Hangi Şehirde Atölye Kurmalıyız ?

modlara bakmadım ben hiç sürekli güncelleme gelince. rizih ve hubyar şehri benim şehirler
  8. Ermutlu İmambayev

Hangi Şehirde Atölye Kurmalıyız ?

ben hep kendi şehirlerimde kurdum. şu an 6 atölyem var 600-900 arası getiriyor herbiri. 2 şehrimde 3er tane bu 6 tanesinden 2si biracı. en yükseği de biracı getiriyor benim oyunda ama atölye satın alırken üretimi değiştirmiyorum ben ne üretiyorsanız devam edin seçeneğini seçtim hep
  9. Ermutlu İmambayev

e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

1.3 betaya geçtikten sonra ticaret yaparken ürünlerde kar-zarar belirten kırmızı ve yeşil renkler kaybolu. o iyiydi ya ticaret kasarken iyi oluyordu
  10. Ermutlu İmambayev

Ölü Doğan Çocuk crash

İmkansızı istiyorsunuz :grin: . Bu arada geri dönüş olsa bile bu sağlıklı bir rapor değil. Hiçbir detaylı bilgi yok. 1.5 cümle ile hata ayıklamak oldukça zor bir şey ve ciddi alınmayabilir. Detay verilse de bir şey değiştirmiyor orası ayrı da söyleyeyim dedim

Oyunda crash alır almaz yazdım crash raporu falan buraya ss atacaktım autosaveden girdim. Bu sefer çocuk ölü dogmadi.
  11. Ermutlu İmambayev

Ölü Doğan Çocuk crash

Sürüm belirtin belki mucizevi bir şekilde geri dönüş alırsınız.

1.2.0 betaydı. 1.3e baktım da düzeltme notu yoktu bununla ilgili. şu an yükleniyor
  12. Ermutlu İmambayev

Kale Kuşatma Sorunu önemli

hahahah gelde çıldırma bazen diyorum şu oyunun adam akıllı oynancak seviyelere geldiği zaman tekrar güncelleyimde öyle gireyim yoksa burada çıldırcam

sorma ya. oyuna girip tokatlayasım geliyor askerleri
  13. Ermutlu İmambayev

Yerleşim Yeri Harita Uyuşmazlığı

Haritada Kranirog Kalesi deniz kıyısında olmamasına rağmen deniz manzaralı ve falez üzerine kurulmuş :D '][/URL] '][/URL] '][/URL]
  14. Ermutlu İmambayev

Ölü Doğan Çocuk crash

Oyunda çocuğum ölü doğdu. bildirime tıklayınca crash yedim.
  15. Ermutlu İmambayev

Kale Kuşatma Sorunu önemli

Beta 1.2 ile Yapay Zeka biraz akıllandı ama hala kırk fırın ekmek yemesi lazım. Kuşatmalarda saçma sapan hareketleri var. Bununla ilgili teknik bölüme bir analiz konusu açtım. Ama Türkçe forum ciddiye alınmadığından kimsenin umrunda olmadı. Bir ara global foruma yazıcam.

beta 1.2de bir tık daha iyi ama 1 saat önce şehirde duvara gedik açmama rağmen adamların yarısından fazlası merdivene hücum etti. beni takip edin diyorum gediğin oraya geldiklerinde hücum diyorum gelenlerin yarısı yine merdivene gidiyor
  16. Ermutlu İmambayev

e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

kuşatma yaparken duvarda gedik açıyorum mancınıklarla nasıl olsa duvarlar düştü kuleye koçbaşına gerek yok diyorum. daha sonra kuşatmaya girdiğimde iki tane koca duvar deliği varken yine ordunun yarısı merdivenlere koşuyor. 12 gün boşa mı bekldim ben madem merdivene yükleneceksiniz
  17. Ermutlu İmambayev

toprağı kalmayan imparatorluk lordları

ben bu arzagosun görevlerini bitirdim. tüm imp fraksiyonları gitti. şimdi oyunda rhagaea güney imparatorluğunu tekrar kurdu. genel haritaya bakıyordum 2 tane şehir bile almış. ama diplomasiye girince görünmüyor
  18. Ermutlu İmambayev

Taht için güzel bir öneri

bazı şehir ve kalelerde oturabiliyorsun.Ama mesela imparatorluk sehirlerinde oturamadım ben.

imparatorluk topraklarında hiç şehrim yok doğrudur denemedim hiç
  19. Ermutlu İmambayev

Taht için güzel bir öneri

benim şehirlerden biri razih. orada oturabiliyorum. yanımda da atmaca var. böyle yayılarak oturuyorum

[url=https://hizliresim.com/HQzxwy][/URL]
  20. Ermutlu İmambayev

Mount & Blade II: Bannerlord Türkçe Dublaj-Seslendirme

istek yapabiliyor muyuz?

"öl artık o... çocuğu" eklenirse ekran başında benim bağırmama gerek kalmaz
Back
Top Bottom