Search results for query: *

1. deJAvu

Acilen bu hatanın düzeltilmesi lazım

Valla bende geçen de iki kez yaşadım. Ama oyun erken erişimde düzeltilecektir.
  2. deJAvu

Yükseköğretim Kurumları Sınavı

Biraz daha geniş açıklama yapabilir misin ? Neye dayanarak söylüyorsun bunu ? Bazı siteler de yapılabiliniyor diye açıklamalar yapılmış.
  3. deJAvu

Yükseköğretim Kurumları Sınavı

Merhaba arkadaşlar ;

Ben meslek lisesinden bu sene mezun oldum. Normal de böyle bir konu açılsa ÖSYM'nin linki verirdim kıllık olsun diye. Ama ÖSYM'nin o kadar ağır bir dili var ki soruları geçtim açıklama dökümanlarını bile anlaşılamayacak kelimeler ile yazmışlar. Birkaç sorum var lütfen yardımcı olun.

2015-07-01_18h04_00.png

Meslek lisesinde sayısal bir bölüm okudum ama lys de barajı geçemediğim için puan falan gelmedi ygs ve ts, tm puanlarım da çok düşük. Okuduğum bölümümün izin verdiği uçak teknolojileri bölümünü 2 yıllık okuyacağım daha sonra dikey geçiş yapacağım.

Sınavsız geçişimiz var bulunduğum şehirde o konuyu biliyorum. Ama arkadaşlarım farklı şehirlere gitmek istersen orta öğretim puanını göz önüne alacaksın diyor. 2 yıllıklara bakıyorum uçak teknolojileri bölümüne hepsinin yanında ygs 1 yazıyor. O ygs yazsa da ben obp (310) olan puanıma göre tercih yapabilir miyim ?

Örnek ;
    (İstanbul Aydın Üni **** Meslek Yüksek Okulu -- ygs1 -- 250 )Tablo da bu şekilde bir durum var. Ben 310 olan puanımla o okulu tercih edebilir miyim ? Yardımcı olun lütfen.
  4. deJAvu

Bir Proje Fikrim Var

Ya arkadaşlar ben buna sinir oluyorum işte, bir konuşma tartışma esnasında kişinin onca lafın içinden cımbızla kelime seçmesi beni delirtiyor. Sadece python ünlü demek için mi yorum yapıyorsunuz allah aşkına ? Yanlış anlamayında bana eleştiri, yorum lazım, sorun değil pythonu çıkartırız aradan...
  5. deJAvu

Dînî Tartışma

Bu ne be eskiden sabahlara kadar kavga ederdik güneş camımdan vurmaya başladığında 5 kişi banlanmış olurdu. Az hararetlendirin şurayı.
  6. deJAvu

Bir Proje Fikrim Var

Ben galiba ufak bir yeri söylemeyi unutmuşum. Her dilin dersini yayınlamayacağım, örneğin ada, perl, cobol, python, ardunio gibi hiç duyulmamış programlama dillerinden bahsedeceğim...
  7. deJAvu

Bir Proje Fikrim Var

Hmm peki boş bir uğraşmı olur sence ? Ben bu işi yapmak istiyorum, yazılım öğrenmek isteyenlere yardım etmek istiyorum...
  8. deJAvu

İnternet Şebekesi Olmayan Binaya Sınırsız İnternet

Süperonline tavsiye ederim hem hızlılar hem teknik destekleri iyi. Bizde de aynı sorun vardır babam önce modemi getirdi, bir haftaya halledeceklermiş dedi 5 6 gün geçmeden mesaj gelmişti internetinizi kullanabilirsiniz diye.
  9. deJAvu

Bir Proje Fikrim Var

Merhaba arkadaşlar ; İnternet üzerine bir fikrim var sizinde görüşlerini almak istedim. Şimdi yazılım öğrenmek isteyen birisi araştırma yaptığında karşısına en bilinen dillerden bilinmeyen dillere doğru sıralama yapılıyor. En bilinen dilin çok fazla dersi az bilinen dersin neredeyse hiç yok...
  10. deJAvu

Çin'de Köpek Yeme Festivali(Festival iptal oldu imzalayan herkese teşekkürler!)

Tirdezan said:
    The Braveman said:
    Kurbanda da bu işkencenin bir benzeri ülkemizde yapılıyor. Köpeğe olunca işkence, koça (ya da kuzuya felan) olunca dini ibadet mi oluyor? Güzel kafalar sizinkiler... Önce bi hatayı düzeltmek için kendimizden başlamak gerek.

"Çok güzel kafalar ister misin biraz? En başta çarpıyor ama sonra alışıyosun. Senin kafadan daha iyi olsa gerek ama." Üslubunu düzeltmeni öneririm yoksa böyle cevaplar alırsın hep.
    Nerede işkence edilmiş kurban bayramında? Edilmişse yanlış uygulamadır, ihbar bile edebilirsin.

Pentagram said:
    Bu adamlarda kurbandaki görüntüleri paylaşıp sizinde bizden farkınız yok derse ne olacak? Braveman çok haklı.
    Hiç kurban kesim yerine gidip izledin mi? Ama adam akıllı bir kesim yeri olacak. Eğer gidip izlediysen hiç bir şey olmadığını görürsün. Yani diyemezler bir farkınız yok falan.

Dediğin çok doğru kardeşim, paylaşılan videonun sonlarına doğru hayvanlar yığılmış derileri yüzülmüş şekilde duruyordu. Türkiye de nerde gördünüz o kadar iğrenç şekilde kesim yapıldığını.

Artık çoğu yer tek seferde kesip, makinaya bağlayarak derisini yüzüp neredeyse 7 8 dakika da yer şeyini ayarlayıp kurban sahibine teslim ediyor. Sahip kişide hemen evine götürüyor. Ortada ne bir iğrençlik var ne işkence olayı var. Bence kıyaslanması biraz saçma.
  11. deJAvu

Üniversite Sınav Sistemi Değişikliği

Arkadaşlar şimdiye kadar başarı kazanmaması demek şimdide kazanmayacağı anlamına gelmez. ÖSS den bu sistemede isyanlar sayesinde geçildi. Lütfen...
  12. deJAvu

Üniversite Sınav Sistemi Değişikliği

Merhaba arkadaşlar Dijital imzaların toplandığı bir platform var biliyorsunuz. Bu kampanya üniversite çağında olan ve geriden gelen nesil için çok önemli. Bilgiyi ölçmeyen bir sınav söz konusu. Kampanya açıklamasını aşağıya bıraktım. Umarım aklınıza yatmıştır ve bizlere destek olursunuz...
  13. deJAvu

Üniversite Sınavı (lys Hakkında)

Merhaba arkadaşlar ; Kısa süre sonra Lys sınavına gireceğim. Forumda bu ve buna benzer konu açıldı mı ? Yada soru soruldu gerçekten araştırmadım. Şimdiden böyle bir durum varsa özür diliyorum. Sorum şu kendime güvenmediğim için tüm sınavlara gireceğim. Meslek lisesi okuyorum yönelten ve...
  14. deJAvu

Kulaklıklarımın Sürekli Bozulması

en son baktığımda hep 200 tl civarındaydı da.
  15. deJAvu

Açıklama için teşekkürler ama verdiğin markayı biliyorum fiyatları çok yüksekti benim verebileceğim en fazla 60 70 tl 200 tl için bir kulaklığa veremem :/
  16. deJAvu

League Of Legends | 6. Sezon

Oha 5. Sezon mu oldu ? Ben en son 3. sezon için hazırlık yapıyordum. Şimdi ne olmuştur o oyun Yeniden denemek lazım aslında var mı oynayan ?
  17. deJAvu

Merhaba arkadaşlar ; Kilo problemim olduğu için aldığım bütün kulaklıklarımın giriş kısmı sürekli çatlıyor, kırılıyor, temas etmeme olayları oluyor. Sürekli kulaklık almaktan bıktım. Ne kadar para verirsem vereyim o kulaklığın ucu cebime girince bozulmalar başlıyor. En son kulaklığımı...
  18. deJAvu

Telefonda Olması Gereken Programlar ?

Lazy Swipe çok sinir bozucu bir uygulama. Gerektiği zaman zar zor açılıyor. Gereksiz olduğu zaman şıp diye açılıyor. Boş :/
  19. deJAvu

Okul Meseleleri

Lise bitiyor. On günümüz kaldı mezun olmaya. Kötü zamanların dışında çok fazla iyi vakit geçirdim. Herkes okul bitsin bitsin diye yırtınıyor ama okul gerçekten güzel be. İnsalar elindekinin kıymetini bilemiyor.

Ortalamam 94 "oha" demenize gerek yok meslek lisesi son sınıfım. Meslek liselerinde son sınıfların ortalaması iyi olur. Bende robotlarla falan uğraştığım için diğer on ikinci sınıflardan bir tık daha iyi ama bitti işte. Tamam tamam ağlamıyorum. :sad:
  20. deJAvu

Forum Kaynaşma Merkezi - ts3.sunucuadresi.com

Oha nickleri görünce bir anda 3 4 yıl önce yaptığımız din, siyaset tartışmaları geldi gözümün önüne. Özlemişim hepinizi bence eski yeni diye kast sistemi olsun eskilerin arasına yeniler girmesin.  :twisted:
Back
Top Bottom