Search results

1. SonSipahi

Yıldızların Altında (Tek Bölüm) (Mount And Blade ile Alakası Yoktur.)

Öncelikle herkese tekrardan merhabalar :) Belki beni tanıyanlar olur, tanımayanlar da olabilir çünkü aktif değildim. Neyse sözü fazla uzatmadan hikayeme geçelim. Hikaye tek bölümdür ve attığım bu bölüm ile bitmiştir. Ona göre yorumlarsanız, eksikliklerini ve güzel yönlerini yazarsanız oldukça...
  2. SonSipahi

Karışık Soslu Hikayeler

Karışık Soslu Hikayeler   Kızıl Şaman’dan esinlenerek bir hikâye serisinden ziyade bir hikayeler serisi yapmayı düşündüm.Her bir hikâye bir öncekinden tamamen bağımsız olarak ilerleyecektir.Çoğu hikâye 1-2 sayfa arasında olmakla...
  3. SonSipahi

Büyünün Esirleri [Ayrı Bir Evren] [Fantastik] [2.Sezon 1.Bölüm]

Büyünün Esirleri 1.Bölüm 2.Bölüm 3.Bölüm 4.Bölüm(Sezon Finali)
  4. SonSipahi

Acıyı Emenler [Günümüz] [Doğaüstü Güçler] [5.Bölüm Eklendi]

Acıyı Emenler             Giriş Bölümü-Hikaye Tanıtım 1.Bölüm 2.Bölüm 3.Bölüm 4.Bölüm 5.Bölüm
  5. SonSipahi

Savaşın Şifası [Kısa Süreliğine Askıda]

Savaşın Şifası                                                                                                                                                             Giriş Bölümü                                                    ...
  6. SonSipahi

RODOK HAKKINDA BİLİNENLER (SİNGLEPLAYER+MULTİPLAYER)

Singleplayer 1)Genellikle engebeli arazide kurulmuş bir krallıktır 2)Bu krallığın süvari birimi yoktur 3)2m mızraklarıyla(Adı pike yada uzun muzrak) nam salmıştır.Atlıları biçerdöver gibi kesebilirler. 4)Keskin nişancıları tam bir efsanedir.Oyuna aşina olanları bile hayrete düşercek kadar...
  7. SonSipahi

Mount and blade warband türkçe dil sorunu

Oyunu hepsiburada.comdan alıp steame bağlamıştım.Yaklaşık 1 yıldır oynadım sorunsuz bir şekilde aniden Türkçeye çevirmek istermisiniz diye bir yazı çıktı evet diyince çalıştırmayı durduruyor.Eğer hayır deyip ayardan yapınca gene çalışmayı durduruyor.Dosyaların bütünlüğünü doğrula dedim gene...
  8. SonSipahi

SWADYA HAKKINDA BİLİNENLER(SİNGLEPLAYER+MULTİPLAYER)

SWADYA HAKKINDA BİLİNENLER Singleplayer 1)Çoğu oyuncunun başlangıç noktasıdır.Ayrıca en kolay başlangıç noktasıdır çünkü ilk zamanlar sadece çapulcular olur 2)En çok toprağı olan krallıktır 3)Eski Kaldarya krallığı bu toprakları arasındadır(Başkent yüksek ihtimal Praven) 4)Çift elli kılıçları...
  9. SonSipahi

Multiplayer server sorunu

Arkadaşlar Sorunum şu:Multiplayerda 15-20 dk boyunca sadece mödüle uyumlu olsun filtresine tıkladığım halde sadece 8-10 server geliyor. Bunun çözümünü bilen varsa lütfen yazsın Sorunun ingilizce aslı ile çözümü yazılı fakat ingilizcem zayıf:https://forums.taleworlds.com/index.php?topic=116878.0
  10. SonSipahi

Tenshu General (SORUN+ÖNERİ)

Selam arkadaşlar!Ben oyunu indirirken bir sorunla karşılaştım sorun şu: BU %1 SÜRÜMÜ ÇALIŞTIRDIĞINIZ WİNDOWS SÜRÜMÜYLE UYUMLU DEĞİL.PROGRAMIN X86 (32BİT) VEYA X64(64 BİT) GEREKİP GEREKMEDİĞİNİ ANLAMAK İÇİN BİLGİSİYARINIZIN SİSTEM BİLGİLERNİ BAKIN.YAZILIMIZ YAYINCISINA BAŞVURUN. sorun bu ne...
  11. SonSipahi

SENARYO İŞ İLANI (SİPAHİ WARBAND SENARYOSU

Selam arkadaşlar bu senaryoyu bir mod haline getirmek istiyorum fakat mod bilgim baya baya düşük(mesela hancı 1000 dinar isterken şarabı 100dinar yapabilirim :D)Bu senaryoyu mod haline getirecek varsa steam hesabımdan ulaşabilir. HESAP:sipahi21                         Senaryo:Bir delikanlı...