Search results

1. Dragon Age: Tainted Path

Wattpad Adresi Tıkla "Lekenin çağrısında bizlere katılın kardeşlerim. Bizlere uyumadan nöbet tuttuğumuz gölgelerde katılın. Tahammül edilemez acılarla yerine getirdiğimiz asla bitmeyecek görevimizde bize katılın. Şayet bu şanlı yolumuzda bizlere eşlik ederken düşerseniz, fedakarlığınızın asla...
  2. Bannerlord'un İşlemcilere Zarar Vermesi?

Arkadaşım bakın sürekli cezasını aldı gibi vs. yorumlar yapıyorsunuz iyice beni sinirlendirmeye başladınız artık. Siz okumuyor musunuz konuyu? Benim ceza almam bu konu ile alakalı değildi. Farklı bir bölümdeki ve konudaki yorumum yetkili tarafından yanlış anlaşılmasından dolayı aldım cezayı...
  3. Bannerlord'un İşlemcilere Zarar Vermesi?

Konuda ilk defa yaşadığımı ben belirttim zaten bu sorunu. Ayrıca haftalardır Bannerlord oynamıyorum. Ben bu sorunu bile bile üstüne giderek oynamadım zaten. Fakat örnek verirsem Witcher 3 65-70 derecede oynarken Bannerlord öncesi sonrasında ise onda bile 80 derecelere kadar çıktığını görünce...
  4. Bannerlord'un İşlemcilere Zarar Vermesi?

Şu ana kadar en mantıklı yorum bu sanırım. Haklısın kardeşim. Fakat kırmızıyla işaretlediğim kısımdaki tarzda gelen yorumlar yüzünden konuya gerçekten mantıklı gelen yorumlara bile dikkatimi çok veremedim. Gerçekten insanın sinirini zıplatıyorlar. RDR2 oynadım fakat ne hikmetse böyle bir sorun...
  5. Bannerlord'un İşlemcilere Zarar Vermesi?

Bana bir tane örnek verir misin peki? Ben güncel olan her oyunu sistemimle ultrada oynadım ve Kingdom Come Deliverance'yi saymazsak ki oyunda çok kötü bir optimizasyona ve Bannerlord gibi abartılı bir işlemci gücüne ihtiyaç duymasına rağmen Bannerlord'un onda biri kadar bile sıkıntı yaşatmamıştı...
  6. Bannerlord'un İşlemcilere Zarar Vermesi?

Bu sorun hakkında yabancı sitelerde bile konular açılmış tartışmalar yapılmış ve çözümler aranmış siz daha neyin derdinseniz? Mantıktan bahsediyorsun herkes ezbere bilinen şeyler sıralayıp "Bannerlord daha erken erişim ama!" diye ağlıyor konuyu açtığımdan beri. Yeter yani. Sizinle mi...
  7. Bannerlord'un İşlemcilere Zarar Vermesi?

Forumdan uzaklaştırılma sebebimin bu konu ile bir alakası yok. Öncelikle bunu bilin. Özellikle bana çocuk diyen aslında kendileri çocuk olan tayfa. Son olarak konuyu raporladım ve kilitlenmesini bekliyorum. Daha fazla bu forumun fanboy kitlesinin yorumlarından gelen bildirimler ile...
  8. Bannerlord'un İşlemcilere Zarar Vermesi?

Oynamıyorum çünkü oynanmıyor. İstediğiniz kadar sallayın durun. Gerçek değişmeyecek.
  9. Bannerlord'un İşlemcilere Zarar Vermesi?

Fanboyluk içgüdülerinle haraket edeceğin kadar okuma alışkanlığını geliştirmeni öneririm. İçeriğini okumadığın konulara yorum yapmazsın bir daha.
  10. Bannerlord'un İşlemcilere Zarar Vermesi?

Maalesef işte senin fikirlerinin hiçbir önemi yok. Kendini bir şey sanma. Madem istediğin gibi yorum yapma hakkın var o zaman bırakında sorunlu olan bir oyun hakkında yaşadığım sorunlarla ilgili konu açabileyim. Sizin gibi sorgusuz herkes desteklemek ve düzelmesini beklemek zorunda değil. 8...
  11. Bannerlord'un İşlemcilere Zarar Vermesi?

Konu benim ve sizin gibi yorum yapanlarla muhattap olmak istemediğim için işinize bakın diyorum. Madem oyundan çok memnunsunuz bana karışacağınız kadar gidin oyununuzu mu oynuyorsunuz ne yapıyorsanız yapın. Bu konu sorunu yaşayanlar ve objektif yorum yapabilenler için açıldı fanboylar için...
  12. Bannerlord'un İşlemcilere Zarar Vermesi?

Yav kendi işinize bakın hadi.
  13. Bannerlord'un İşlemcilere Zarar Vermesi?

Ağlamayın kardeşim burada. Oyun düzelene kadar her yerde söyleyeceğim.
  14. Bannerlord'un İşlemcilere Zarar Vermesi?

O sıcaklıkta normalin üstünde ve eninde sonunda artacaktır. Benim oyun içinde 60-65 dereceyken bir anda yükleme ekranlarında 80 çıkıyordu.
  15. Mount & Blade: Warband Diplomacy 4.litdum modu Türkçe yama

Mod zaten türkçe bunu niye indirsinler?
  16. e1.1.0 fps düzeldi ama...

Ssd'nin doğrudan oyuna bir etkisi yok. Sadece yükleme ekranlarında biraz hızlandırır o kadar. Bende ssd kurdum ama hiçbir fark olmamıştı.
  17. Bannerlord'un İşlemcilere Zarar Vermesi?

Fakat senin işlemcinden çok daha güçlü bir işlemci bu arada. Ayrıca otamatikte kalması daha mantıklı kardeşim fanın. Sen ayar yapsanda ısınacak oldumu gene ısınıacak fark etmiyor. Ya artık bunları tartışmanın manası yok. Gelen patchleri görüyoruz. Artık optimizasyona yönelik şeyler gelmeye...