Search results

1. SonSipahi

[WB][SP] Malazgirt: Bizans'ın Kıyameti Mod (ÇIKTI)

Bunlar Warband için son modlar. Cidden modda iyi bir senaryo varsa şimdiden tebrik ederim :) 
  2. SonSipahi

[SP]M&B Warband: Anadolu Bozkırları [Resimler Güncellendi]

İşte sonunda güzel bir dönemi seçen bir tarih modu var ya. Hep diriliş, Osmanlı bıkmıştım cidden. Sonuna kadar arkandayım :D
  3. SonSipahi

Mount & Blade: Warband Ertuğrul Gazi Mod

Necati haklı. Ben seni pek fazla tanımıyorum Mehmet Ekmekçi ama bir kaç defa gördüm iyi modcusun. Gel vazgeç bu sevdadan. Daha özgün ve güzel modlar yaparsın.
  4. SonSipahi

Mount & Blade: Warband Ertuğrul Gazi Mod

Haklı kimdir, nedir, nasıl olunur adlı çalışmamızda...
  5. SonSipahi

[OSP] Sons of War|Açık kaynak olarak paylaşıldı.

Yüzde 70 olan yer 100'De 100 olunca bitmiş olacak :)
  6. SonSipahi

Yıldızların Altında (Tek Bölüm) (Mount And Blade ile Alakası Yoktur.)

Bir de rica etsem, resim nasıl eklenir anlatabilir misiniz?
  7. SonSipahi

Yıldızların Altında (Tek Bölüm) (Mount And Blade ile Alakası Yoktur.)

Öncelikle herkese tekrardan merhabalar :) Belki beni tanıyanlar olur, tanımayanlar da olabilir çünkü aktif değildim. Neyse sözü fazla uzatmadan hikayeme geçelim. Hikaye tek bölümdür ve attığım bu bölüm ile bitmiştir. Ona göre yorumlarsanız, eksikliklerini ve güzel yönlerini yazarsanız oldukça...
  8. SonSipahi

[SP] Calradia 1789

İnşallah diğer projelerin gibi bu da yarım kalmaz. Güzel bir moda benzeyecek gibi. Başarılar :)
  9. SonSipahi

Mount & Blade: Warband Tunç Yürekli Türkler Mod

Dostum iyi güzel diyorsun da sadece zırh resimlerini koyarak herhangi bir destek bekleyemezsin. Bana soracak olursan modun belli bir kısmını bitirince forumda konu açın. O zaman kimse bir şey demez. Ama Özellikler dahi belli değilken gelen geçen size laf atar.
  10. SonSipahi

Mount & Blade: Warband Tunç Yürekli Türkler Mod

Aşırı önyargıyla yaklaşmak istemiyorum ama daha modun özellikleri dahi belli değil iken nasıl bir destek bekliyorsun? Etraf zaten tarih modlarıyla dolup taşarken Rodok Ciwil War gibi küçük, sade ama özgün modlar yapmayı deneseniz eminim daha çok ilgi çekersiniz..
  11. SonSipahi

[SP] Forgotten Stories - The Beginning

Sabırsızlıkla bekleyeceğim tek mod galiba bu olacak :D Cidden çok değişik bir mod olacağı kesin. İnşallah harita çok büyük olmaz. Küçük ama dolu dolu olmasını yeğlerim açıkcası.
  12. SonSipahi

[OSP] Sons of War|Açık kaynak olarak paylaşıldı.

Arkadaşlar mod yapımı sırasında bir takım aksaklıklar nedeniyle mod grubundan ayrılmış ve senaryosunu yazmayı bırakmıştım. Artık tekrar senaryocu olarak bu modda çalışmaktayım. Artık sadece yan görevleri değil ana senaryoyu da ben yazmış olacağım. Senaryo da yapılan büyük değişiklikleri size...
  13. SonSipahi

Karışık Soslu Hikayeler

Dediklerini dikkate alarak yeni bir hikaye yazıyorum :) Çok teşekkür ederim :)
  14. SonSipahi

Karışık Soslu Hikayeler

Karışık Soslu Hikayeler   Kızıl Şaman’dan esinlenerek bir hikâye serisinden ziyade bir hikayeler serisi yapmayı düşündüm.Her bir hikâye bir öncekinden tamamen bağımsız olarak ilerleyecektir.Çoğu hikâye 1-2 sayfa arasında olmakla...
  15. SonSipahi

CENGİZ HAN MODU ZENGİN VERSİYON + ULTRA ÇIKTI

Soruma cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim :) Cevabınız beni tatmin etti doğrusu :)