Search results

1. Mucahit_Han

Warband Türkiye 2v2 Kılıç Kalkan Turnuvası // Şampiyon Calradia!

Takım Adınız: Das Noobs Steam Adresleriniz: https://steamcommunity.com/id/AtillaHan16/ https://steamcommunity.com/profiles/76561198088715456/ ID'leriniz: Noobie1 1592695 Noobie2 1563642 İstenilen Krallık: Vaegir
  2. Mucahit_Han

Golden Horde(since 2011)

Teşekkür ediyoruz. Güzel günler adına hala yaşatıyoruz o günleri...
  3. Mucahit_Han

Golden Horde(since 2011)

Golden Horde ailesi olarak TaleWorlds camiasında olan bütün arkadaşlarımızın bayramını kutlarız. Nice mutlu şekerli bayramlara. :party::party:
  4. Mucahit_Han

Wicked Tavern Fanatics - www.wtfclan.net - Sitemiz Yayında

Sitenize baktım baya karıştırdım. Mükemmel olmuş ya hayran kaldım. Ellerinize sağlık. Eski bir STF'li olarak mutlu oldum açıkçası. :P
  5. Mucahit_Han

-Kapandı

Mustafa sayfa tasarımı güzel olmuş. :) Başarılar dememişim. Başarılar dostum. :P
  6. Mucahit_Han

Golden Horde(since 2011)

Teşekkürler.
  7. Mucahit_Han

Golden Horde(since 2011)

Özelden paylaşabilirdin bizimle. :) Neyse önemli değil ekliyoruz şimdi. :) Teşekkürler kankam. :)
  8. Mucahit_Han

Golden Horde(since 2011)

Güncel* Bizimle oynamak isteyen arkadaşlar için başvuru formumuz oluşturulmuştur. Gelmek isteyen arkadaşlarımızı bekliyoruz. :razz:
  9. Mucahit_Han

[RM] Risen Manifest [EU]

Başarılar dostlar. Hayırlı olsun tekrardan.
  10. Mucahit_Han

[WT6T] - Genel Tartışma, Şikayetler, Tavsiyeler

Türkçenin kötü olduğu için daha fazla uzatmayacağım sevgili arkadaşım. Lütfen önce düzgün okuyalım. Empati'nin nasıl bir şey olduğunu önce öğrenmeni isterim. Lütfen daha fazla bizim hakkımızda bir şey yazmayın çünkü iyice saçmalanmaya başlandı. Gereksiz tartışmaya girmene gerek yok. Neyin ne...
  11. Mucahit_Han

Şimdi burada bana laf düştüğünü düşünerek yazıyorum. Sen o kadar şey yapmışken millet senin kadar bir şey yapmak zorunda değil öncelikle bunu anlamanı isterim sevgili dostum. Sonuçta herkes sen değil sen herkes değilsin bunun bilincinde olalım. Ayrıca fake key muhabbetine gelecek olursak WYL...
  12. Mucahit_Han

Tamamdır arkadaşlar. Turnuva düşünceniz için teşekkür ederiz. 2 takım çıkarmak istemediğimiz için turnuvadan ayrılma kararı aldık. Teşekkür ederiz ilginiz için. Umarım saygı çerçevesi içinde bir turnuva olur. Bütün takımlara başarılar dileriz. Umarız bannerlordun çıktığı bu dönemde bolca takım...
  13. Mucahit_Han

Dostum yani yazdıklarımı okumadın sanırsam. Herkes gelemiyor demek ki. Neden az kişi olsun ki. Bizim kadromuz bu şekilde. Tekrar söylüyorum bu sonuçta veda turnuvası bu kadar kuralcı olmaya gerek yok. Sonuçta 6v6 turnuva yani. Oyuncularımız hepsi bir spawn en azından oynasın istedik. Yani bu...
  14. Mucahit_Han

Eklediğiniz kural hakkında konuşmak istiyoruz. Bütün oyuncularımız aktif warband oynamadığı için veya herkes her gün gelememe ihtimaline karşın bu kadar kişi ekledik. 8 kişi sınırlandırması saçma zaten turnuva 6v6. Ayrıca turnuva veda turnuvası bu kadar kısıtlamanın mantıksız olduğunu...
  15. Mucahit_Han

Golden Horde(since 2011)

Teşekkürler.
  16. Mucahit_Han

Takım Adı:Golden Horde Takım Tagı:[GH] Takım Sancağı eklenecek... İletişim Bilgileri: Oyuncu isimleri ve ID'leri: Kuralları okudunuz mu ve kabul ediyor musunuz?: Evet, kabul ediyoruz. Umarız saygı çerçevesinde güzel bir veda olur.
  17. Mucahit_Han

Eğer turnuva olursa?

Ciddi bir organizasyon olacaksa eğer GH olarak katılabiliriz. Ayrıca 6v6 yönünde fikrimizi sunuyoruz.
  18. Mucahit_Han

Ancient Brotherhood - Üye Alımları Açıktır

Seviliyorsunuz dostlar. Başarılar tekrardan.
  19. Mucahit_Han

Golden Horde(since 2011)

Teşekkürler Sergeniciğim sağ olasın. Sağ olasın Yaşar kardeşim. :smile: Sağ olasın dostum.