Search results

1. Cevapsız Sorular

Team NCR Rangers ( NCRR - New Calradia Republic's Rangers)

" In the end, only speech could truly defeat devils. " Hakkımızda Warband geçmişi olan ve ilk defa bannerlord oynayacak genç kişiler olarak yanınızdayız. Bütün mount and blade communitysine katkıda bulunacağımızdan internetimizin son megabytena kadar emin olabilirsiniz. Bannerlord oyununda...
  2. Cevapsız Sorular

TWForum - Olası 2020/2021-2 Erken Seçim Anketi - Seçim Tahminleriniz/Öngörüleriniz

Meclis kulislerinde, çeşitli partilerden yeni kurulmuş partilere milletvekili transferi için dolaşan iddialara bağlı olarak ve TC 2023 seçiminde olası aday olan kişilerin söylemlerine dayanarak çok yüksek bir ihtimalle 2020 ya da 2021* senesinde erken seçim olması bekleniyor. Seçim tarihi Corona...
  3. Cevapsız Sorular

Bannerlord Oyunumun Özeti

Youtube da gezinirken rastladım güzel derlemişler. :)
  4. Cevapsız Sorular

Yaşasın İmparatorluk! - İmparatorluğa Ölüm!

Hangi tarafı neden seçtiniz? Ben imparatorluğu seçtim çünkü insanların stabil, müreffeh ve daha güvenilir bir şekilde kalradya da yaşamasını istiyorum. bu yüzden merkezi kalradya imparatorluğu'nun insanların güvenliğini sağlayacağına inanıyorum.
  5. Cevapsız Sorular

Savegame Ve GNow

Kendi pcmde modları aktif edip oynayayıp save aldım. sonra geforce now da aynı saveyi oynayarak devam etmek istedim ancak savegame giremedim. çözülürse sevinirim teşekkürler.
  6. Cevapsız Sorular

Unsolved Bannerlord Workshop

make dreams real pls.
  7. Cevapsız Sorular

Solved Geforce Now

GNow'da hile menüsü açılamıyor. Hile açma özelliğini oyun menüsüne ya da launchera eklenirse açılabilir. Belgelerime erişilemediği için açılmıyor.
  8. Cevapsız Sorular

Farklı bir şekilde bitmesini/yaşanmasını istediğiniz filmleri,dizileri düzeltin

Öyle bir an geliyor ki, izlediğimiz diziler veya filmlerin içerisindeki akışkan senaryosu istediğimiz gibi gerçekleşmiyor, tatmin etmiyor. Veyahut sonu bize göre saçma bitiyor. Mutlaka her izleyici bu tür sorunla karşılaşmıştır. Bu tür hayal kırıklığı yaşadığınız filmleri ve dizilerin...