Search results

1. Emresel

Forumdaki Faction Sekmesi

Şimdi Taleworlds forumda avatarımızı için istediğimiz factionu seçebiliyoruz ya(Nord,Sarranid,Khergit,Neutral felan).Peki Bannerlord gelince factionlar nasıl olacak khergit,rhodok yerine khuzait,vlandian filan mı gelecek?
  2. Emresel

Steam Güncellemesi

Warbandım orjinaldi yani 1.172 idi fakat Steam güncelleyince 1.161 oldu anlamadım ben bu olayı
  3. Emresel

Multiplayer Yardım

Ben multiplayerda bazı serverlara girince açıklama kısmında oyun yanıt vermiyor? Lütfen yardım Napoleonic Wars DLC istediğim servere girebiliyorum sadece bu sorun Warbandda var
  4. Emresel

Multiplayer Hata

Warband Orjinalde servere girdiğimde bu hata çıkıyor karşıma
  5. Emresel

Custom Bir Ülke yaratın (1400 lere göre)

Custom bir ülke yaratın hükümdarını başkentini şehirlerini yönetimini isyancı gruplarını dinilerini eğer monarşi ise veliahtını hanedanlığı kabul görülen kültürleri ve ülkenizin misyonunu yazın(Spoilerde lütfen)
  6. Emresel

Napeolonic Wars serverleri genellikle aktif mi?

Napeolonic Wars serverleri genellikle aktif mi? ona göre alıcamda yabancı türk serveri farketmez
  7. Emresel

SMS filan gelmiyor(Konu Kilit)

Steamden Napoleonic Wars ve Warband yükleyecektim boacomprayı seçtim Havaleyi filan doldurdum fakat Telefona SMS filan gelmedi önerebileceğiniz Steamdan daha kolay ödeme şekli var mı? veya Nasıl havale yapacağız(PTT den nasıl)
  8. Emresel

Kale Kuşatmasındayken ne yapmayı seversiniz

Ben toplanmış okçuları öldürmeyi çok severim  :D :D
  9. Emresel

Askerlerden nasıl alıcam

Beyler Ülkeye bağlılık yemini edilince köylerinden asker alınıyo ama onlar farklı asker.Lordlarda olanlar farklı.O askerler esir düşdüğünde alma dışında yöntem varmı?
  10. Emresel

Hangi ülkelerin aileleri daha zengin ?

Ben kergit lorduyum ve kergitlerden gelin almaya calisiyom ama bi türlü dügün zamani gelmiyo galiba kergit lordlarin fakirliginden hangi ülkelerin aileleri zengin daha foruma yeni kayıt oldum hatalarım olabilir ve mound and blade warbandı uzun zamandır oynamıyordum unuttuğum seyler olabilir