Search results

 1. Emresel

  Forumdaki Faction Sekmesi

  Şimdi Taleworlds forumda avatarımızı için istediğimiz factionu seçebiliyoruz ya(Nord,Sarranid,Khergit,Neutral felan).Peki Bannerlord gelince factionlar nasıl olacak khergit,rhodok yerine khuzait,vlandian filan mı gelecek?
 2. Emresel

  Steam Güncellemesi

  Warbandım orjinaldi yani 1.172 idi fakat Steam güncelleyince 1.161 oldu anlamadım ben bu olayı
 3. Emresel

  Multiplayer Yardım

  Ben multiplayerda bazı serverlara girince açıklama kısmında oyun yanıt vermiyor? Lütfen yardım Napoleonic Wars DLC istediğim servere girebiliyorum sadece bu sorun Warbandda var
 4. Emresel

  Multiplayer Hata

  Warband Orjinalde servere girdiğimde bu hata çıkıyor karşıma
 5. Emresel

  Custom Bir Ülke yaratın (1400 lere göre)

  Custom bir ülke yaratın hükümdarını başkentini şehirlerini yönetimini isyancı gruplarını dinilerini eğer monarşi ise veliahtını hanedanlığı kabul görülen kültürleri ve ülkenizin misyonunu yazın(Spoilerde lütfen)
 6. Emresel

  Napeolonic Wars serverleri genellikle aktif mi?

  Napeolonic Wars serverleri genellikle aktif mi? ona göre alıcamda yabancı türk serveri farketmez
 7. Emresel

  SMS filan gelmiyor(Konu Kilit)

  Steamden Napoleonic Wars ve Warband yükleyecektim boacomprayı seçtim Havaleyi filan doldurdum fakat Telefona SMS filan gelmedi önerebileceğiniz Steamdan daha kolay ödeme şekli var mı? veya Nasıl havale yapacağız(PTT den nasıl)
 8. Emresel

  Kale Kuşatmasındayken ne yapmayı seversiniz

  Ben toplanmış okçuları öldürmeyi çok severim  :D :D
 9. Emresel

  Askerlerden nasıl alıcam

  Beyler Ülkeye bağlılık yemini edilince köylerinden asker alınıyo ama onlar farklı asker.Lordlarda olanlar farklı.O askerler esir düşdüğünde alma dışında yöntem varmı?
 10. Emresel

  Hangi ülkelerin aileleri daha zengin ?

  Ben kergit lorduyum ve kergitlerden gelin almaya calisiyom ama bi türlü dügün zamani gelmiyo galiba kergit lordlarin fakirliginden hangi ülkelerin aileleri zengin daha foruma yeni kayıt oldum hatalarım olabilir ve mound and blade warbandı uzun zamandır oynamıyordum unuttuğum seyler olabilir