Search results for query: *

 1. RONDO ALLA TURCA

  Eksik Demircilik

  Yansıyor.
  Benim demirciye çıkıp girmem gerekiyor zorluk barındaki seviyenin güncellenmesi için
 2. RONDO ALLA TURCA

  Eksik Demircilik

  Demircilikte seviye atladığımızda bu zorluk barında görünen seviyemize yansımıyor. Demircilik seviyemiz arttığında o barda yazan zorluk sınırımızın da aynı zamanda artmasını beklerdim. Ufak bir detay ama eksiklik sonuçta.
 3. RONDO ALLA TURCA

  demirclikte yaptığımız eşyalar

  Henüz görmedim. Ürettiğim kılıçları satmakta zorlanıyorum. Bir kılıç (şu anlık) 40-50k olabiliyor ve şehirlerin parası yetmiyor :grin:
 4. RONDO ALLA TURCA

  Bannerlord Oyununun Ruhu için Öneriler

  Öneriler gayet güzel umarım dikkate alınır.
 5. RONDO ALLA TURCA

  (Öneri) Eşyalarda saygınlık puanı

  Güzel bir çözüm olabilir. Oyundaki diyalogları ve görevleri bir şekilde halletmeleri lazım, kralsın ama bunu hissedemiyorsun.
 6. RONDO ALLA TURCA

  İlk Cocugum Buyudu ve Partime Katildi

  Aslan parçası maşallah
 7. RONDO ALLA TURCA

  Eşyaların Birbirinin İçine Girmesi

  Beta feedback formunda belirtmiştim bunu. Mesela mızrağım atın içinden geçiyor, kalkanım bacağımın içine giriyor vs. her şey birbirinin içine giriyor, bir solid gibi değil. Bunu düzeltmek zor mu kolay mı bilmiyorum ama göze batıyor.
 8. RONDO ALLA TURCA

  700vs700 Sinematik Savaş

  O okçu sekansı neydi öyle ağzımın suyu aktı. İçeriği üreten arkadaş o sahneyi reddite atsın yorumlara da link bırakır. Güzel ekmek harcanmış, tekrardan tebrik ederim.
  Ben de bayıldım oraya, insan mest oluyor :grin:
 9. RONDO ALLA TURCA

  700vs700 Sinematik Savaş

  2.08 - uçan at bug'ı, oyunda birkaç defa karşılaştım bununla ama o anki şaşkınlıkla ss alıp bildirme fırsatım olmadı.

  Sahneler çok gaz olmuş.
  Bilinen bir problem zaten. Betada oluyordu bu sorun.

  Oyunun potansiyeli sonsuz olduğu için bize ne verirlerse versinler tatmin olmayacağız. Mesela bir silah oyunundan beklentin bellidir ama böyle bir oyunda yapılabilecekler gerçekten sonsuz gibi bir şey. Eklenebilecek ve görmek istediğimiz sayısız şey var bu yüzden çok memnun kalmadık gibi geliyor.
  Katılıyorum ama kesinlikle şu anki halinde atlanan büyük detaylar var.
 10. RONDO ALLA TURCA

  700vs700 Sinematik Savaş

  Selam herkese. Öncelikle video kendime ait değil, amacım reklam değil sadece videoyu çok beğendiğim için sizlerle paylaşmak istedim, çok güzel olmuş. Yapan arkadaşın emeğine sağlık. Oyunun çok eksikleri var, hataları bulup bazen şikayet ediyoruz ama bir de bu yönü var... Muhteşem bir atmosfer...
 11. RONDO ALLA TURCA

  Bunları biliyor muydunuz?

  Yararlı bilgiler teşekkürler. G ile ekipmanları atmayı biliyordum ama hiç basılı tutmamıştım mesela... Bu tarz güzel detaylar var.
 12. RONDO ALLA TURCA

  [Öneri] Savaş Sonrası Sevinç

  Atı şaha kaldırıyorum
 13. RONDO ALLA TURCA

  Sayın Taleworlds Ekibi

  Bu ince detaylar kesinlikle olmalı. Katılıyorum. Umarım bu konu dikkatlerini çeker.
 14. RONDO ALLA TURCA

  Bedava ülke kurdum ?

  At karşılığı şehir vermek... Düzeltilmesi gereken bir hata olmuş :grin:
 15. RONDO ALLA TURCA

  Bannerlord taverna müzikleri (oyunda dahil olmayan müzikler de var)

  Bütün bu müzikleri tavernadaki abimiz tek başına çalıyor. Bunu geliştirirler umarım, daha gerçekçi yansıtılmasını dilerdim :smile:
 16. RONDO ALLA TURCA

  Kendimce Öneriler

  Yoldaş konusuna katılıyorum. Düzenleme gelmeli. Görev çeşitliliği arttırılmalı. Sürekli birinin kızını kurtarmaktan gına geldi :grin:
 17. RONDO ALLA TURCA

  Nasıl bir strateji izliyorsunuz?

  para kazanmak için en hızlı yol ticaret veya turnuvalara katılmak oluyor bence. ben turnuvalara katılıyorum, bu şekilde bir yerden sonra yeterli param olunc aticaret kervanı kuruyorum ve böylelikle ilerliyorum.
  Turnuvada en son rakibe 5 5 10 vurunca bırakmıştım ben :grin: Başlarda zor oluyor, zırhları çok iyi oluyor çünkü bize kıyasla. Realistikte oynuyorum
 18. RONDO ALLA TURCA

  Nasıl bir strateji izliyorsunuz?

  Ben 250 gün hep ticaret yaptım, ilk başladığım da elde olan parayla, arada bir çapulcu keserek parayı katlaya katlaya gittim. 250 gün sonunda 5 kervan, 3 dükkan günlük 2-4k para, cepte 250k para, tam ticaret zevkli olmaya başladı girdiğim yerde 10k satış yapıyorum falan. Sonra baktım imparatorluk alıp başını gidecek bende onlara savaş açıp şehir aldım ve krallığımı kurdum. Şuan krallığı toparlamaya çalışıyorum ama canım ticaret yapmak istiyor, ülkeyi bırakıp gidemiyorum ? umarım bu snowball tamamen çözülür, bıkana kasar kervan çekerim, tadı damağımda kaldi. Bu arada bende Memlûk kasıyordum. Ailemi savaşçı-kole olarak seçtim, ilerideki hedefim aseraylara başkaldırıp kendi devletimi kurmaktı. Memlûk çakması ? ama olmadı bakalım başka savelere artık..
  Ben de sürekli ticaret yapıyorum. Al-sat aşırı zevkli oluyor. O parayı katlarken aldığın zevk başka. Her şeyi bırakıp akşam başlayıp sabaha kadar sadece ticaret yaptığımı biliyorum. Benim de dükkan 3 kervan 3 dükkan vardı.
 19. RONDO ALLA TURCA

  Bannerlord Türkiye

  Tespitler güzel. Düşmanın kalas gibi hiç tepki vermeden kaçması benim de dikkatimi çekmişti. Tek bir yöne doğru tepkisizce koşuyor, o kargaşa ve korkuyu hiç yansıtmıyor. Ateşli oklar güzel olabilir fakat onun için sanırım ayrı bi yanma mekaniği ve yanma hasarı gibi etmenler girecek, nasıl olur...
Back
Top Bottom