Search results for query: *

 1. dwen01

  Güncelleme Sorunu

  Launcherdeki sürün herkeste aynı bizde de 1.0.0 sorun yok o yüzden
 2. dwen01

  farklı kamera modları önerisi

  Shoulder cam modu var linkini bırakıyorum baya derinlik katıyor bence. https://www.nexusmods.com/mountandblade2bannerlord/mods/143
 3. dwen01

  Esirleri Orduya Katma Olayı

  Tahminimce ordu morali ve savaş kazanmalarınıza göre artıyor birde idarecilik ve liderlik yeteneklerinizin yüksek olması gerek bende lejyonerler, fian okçuları falanda girmek istiyor orduma.
 4. dwen01

  vali olarak kimi seçmeliyim ?

  Vali atacağın kişi aynı kültürden çok idareciliği ve zeka statları yüksek olan biri olmalı. Yoldaşlar da teker teker bakıp bulabilirsin idareciliği yüksek birini. Ben direk söylemek isterdim fakat herkese random yoldaşlar geliyor.
 5. dwen01

  Oyuna devam et dediğimde crash yiyorum

  Bin klasoründeki bannerlord.exeyi yönetici olarak çalıştırıp dener misiniz?
 6. dwen01

  Barış seçeneği yok

  Ben genelde idam yolunu seçiyorum geçen kuzen imparatorluğunun lordlarına baktım çoğu ölmüş üzüldüm kendi kendime :grin:
 7. dwen01

  YENİ MOD GELSİN

  Bir arkadaşımız geçen forumda co-op çalışmalarına başladığını söyledi isteyen bakıp destek verebilir.
  Forum paylaşım linki
  https://forums.taleworlds.com/index.php?threads/campaign-co-op.407192/
 8. dwen01

  YENİ MOD GELSİN

  Geçen birisinin yayınına yapımcı ekipten bir eleman katılmıştı. Geçmiş yapım sürecinde eklemeyi denediklerini fakat stabil çalışmayacağını düşündükleri için iptal ettiklerini söylemişti arkadaşın dediği gibi özellikle EA bitene kadar bence kesinlikle olmaycak. Artık oyun çıkınca tekrar gündeme getiririz ozaman açıklarlar diye düşünüyorum ama gelmez bence warbanddeki de pek stabil değildi. Ama zamanla feedbacklerle geliştirilebilir umarımki gelir.
 9. dwen01

  Barış seçeneği yok

  Ya kendi tarafına çekeceksin ya da ansiklopediden mevcut varisi bulup ona gidip belirli bir miktar para teklif edip barış isteyeceksin. Ben olsam tek tek idam ederdim :grin:
 10. dwen01

  Kar topu savaşı

  Şehirlerde festival falan düzenlesek, gece bir ortam olsa heryer ışıl ışıl etrafta çocuklar koşuştursa halka konuşsak hatta toplu bir konuşma yapsak, ilişkilerimiz artsa haarika olurdu. Düşüncesi bile çok iyi savaş insanı yoruyor.
 11. dwen01

  Oyunda yapacak hiçbir şey kalmadı.

  Ben ayrı bir savede viking tarzı bir karakter açıp demircilik falan yaptım baya eğlenceli oldu. Demirciliği kolaylaştıracaklarmış zaten olması gerek çok sabır isteyen bir iş. Silah yaptıkça erittikçe yeni parçalar öğreniyorsun ve özelleştirme çok yönlü olduğu için çok fazla çeşitlilik var baya eğlenceli. Yaptıklarını falan satıp ekonomini de geliştirebilirsin. Oyunun savaş kısmına odaklanıp sadece kelle falan almaya oynayınca gerçekten bayıyor bir süre sonra bu yüzden her şeye girişmen gerek ucundan da olsa anca öyle oyunun tüm güzelliklerini görüyorsun ama hala fazla rpg öğresi yok illaki bayacak bir süre sonra :grin:
 12. dwen01

  geliştirme aşamasındaki oyundan istek ve beklentiler

  Gıda sıkıntısı çeken yerleşim yerlerine zaten gıda verebiliyorsun. Şehir bölümünde avluya gidip açık zulayı yemek ile doldurunca gözle görülür bir artış oluyor.. Tabikide tek sıkıntısı çok fazla vermen gerek sonuçta şehir yüzlerce insan yaşıyor. :grin:
 13. dwen01

  Yoldaş Ve Klan Rolleri Rehberi!!!

  Acaba ticaret yeteneği olan bir yoldaş yok mu. Kervanları ona vermek isterdim.
  Var dostum benim savemde 100 ticaret 100 idareciliği olan bir yoldaş var adı Zandine The Spicevendar fakat arkadaşların bahsettiği gibi herkese farklı yoldaş olayını bende yeni öğrendim bu yüzden mutlaka ansiklopediden yoldaşlara teker teker bakın oyuna etkisi çok büyük yoldaşların. Bende o yoldaşı arıyorum bulunca şehrime vali olarak atacağım :grin:
 14. dwen01

  e1.1.0 Deneyimleri ve Görüşler

  1.10 a geri döndüğümde dosyaları doğrulattım ama hata geçmedi şimdi 1.9 a döndüm birdaha doğrulatıcam
  Beta güncellemesinden sonra eski sürüme döndüğümde bende crash aldım ve oynayamıyordum sürekli crash crash crash. Normalde yoktu bu ve bildiğim kadarıyla çözüm yok. Ben direk oyunu sildim ve baştan yükledim en temizi bu açıkcası.
 15. dwen01

  Yoldaş Ve Klan Rolleri Rehberi!!!

  eline sağlık emek harcanmış, güzel olmuş. Tek sıkıntı yoldaş isimleri warbandde olduğu gibi sabit değil random oluyor, tipler vs de öyle :smile: VErdiğin yoldaşlar bende yok mesela ama bu aslında bir sıkıntı sayılmaz. Asıl mevzuyu izah etmişsin zaten. (y)
  Random olma işini bende yeni öğrendim açıkcası :grin: neyse anlatabildiysem bir şeyler sıkıntı değil
 16. dwen01

  Yoldaş Ve Klan Rolleri Rehberi!!!

  Eğer sıkıntılı olan bir kısım varsa lütfen belirtin ilk defa böylesine uzun bir konu açtım biraz acemiyim aslında. Sizinde konu hakkında eklemek istediğiniz bir şey varsa da yazarsanız süper olur.
 17. dwen01

  Yoldaş Ve Klan Rolleri Rehberi!!!

  Selamlar, oyunda zaman geçirdikçe başta hunharca önümüze gelen her yoldaşı aldığımız alışkanlık yerini dikkatlice seçerek alınan bir alışkanlığa bırakıyor. Yoldaşlarımızın sahip olduğu yetenekler oyun içinde gidişatımızı bir hayli etkiliyor bu yüzden bende bundan dolayı yararlı bir rehber...
 18. dwen01

  1.1.0 Bugün mü geliyor ?

  1.0.9 geldi diye sonraki 1.1.0 olmak zorunda değil diye biliyorum bunun daha 1.0.10 u var :lol:
  reis helal olsun patchi saatler öncesinden tahmin ettin :grin: ben beklemiyordum 1.0.10 u
 19. dwen01

  İmparatorluğuma asker toplayamıyorum

  Bir şey konuşmak istiyorum diyip kendi tarafına çekebiliyorsun diye biliyorum. Ama save al çünkü 2 3 soru soruyorlar hepsini bilmen gerek birde lordla ilişkinin iyi olması gerek sanırsam
 20. dwen01

  Sancaklı kargılar

  Sancağı hileyi açıp inventory kısmından temin edebiliyorsunuz. Hileleri açmak için belgelerim kısmındaki bannerlord dosyaysına ardından configlere ardından engine_confige girip cheats 1 yapmanız yeterli ama birçok hile kod ile yapılıyor.
Back
Top Bottom