Search results

1. Homerøs

TWForum - Olası 2020/2021-2 Erken Seçim Anketi - Seçim Tahminleriniz/Öngörüleriniz

Konu asıl amacından saptı. Siyasi Tartışma konusunda devam ediniz.
  2. Homerøs

TWForum - Olası 2020/2021-2 Erken Seçim Anketi - Seçim Tahminleriniz/Öngörüleriniz

Cevapsız Sorular, " halkını kucaklayamıyorsan muhalefette sıkıntı vardır. " cümlenin yanlış olduğunu düşünüyorum. Siyasi partilerin amacı tüm halkı kucaklamak değildir. Her partinin kendisine ait bir ideolojisi ve o doğrultuda destekçisi vardır. Liberal bir parti gidip muhafazakar kesimi...
  3. Homerøs

Mount&Blade Ürünleri

Poster tarzı şeyler daha hoş olur bence. Bu tarz şeyler iyi bir pazarlama süreci gerektiriyor. Bannerlord için daha vakit var, Warband ise eskide kaldı. Ancak poster, belki evrende geçen kutu oyunu ileride yapılabilir. Her şey pazarlama stratejisine ve Bannerlord'un başarısıyla ilişkili.
  4. Homerøs

23 gündür 1.4.3 gelmedi

Orada eleştiri olduğu için uyarı almadı o arkadaş. Yazdığı ileti kişisel tartışma çıkarabilecek bir ileti. Altına bir başkası gelse yorum yapsa konu uzayıp gidecek. Eleştiri yapan adama niye uyarı verelim. Flaming kavramının ne olduğunu incelemenizi öneririm. Küfür, hakaret ya da eleştiri...
  5. Homerøs

Warband Türkiye 2020 Yaz Düello Turnuvası [KAZANAN: EDORAS!]

Arkadaşın hile olduğuna dair somut kanıtlar varsa paylaşın. Kimseyi zan altında bırakmayın. Ha, bana kalırsa ateş olmayan yerden duman çıkmaz, o ayrı mesele. Ancak kanıt olmak zorunda.
  6. Homerøs

TaleWorlds ekibi

Konu kilit, yoksa flaming ceza yağmuru yağacak.
  7. Homerøs

Güncelleme ne zaman gelir?

Tartışmaları kişisel boyutlara taşımayın diye defalarca söylüyoruz. Fikirlerinizi özgürce söyleyebilirsiniz ama kullanılan dile dikkat edeceksiniz. Hakaretten değil, flaming'den uyarı alıyorsunuz. Ne olmuş ne üslubu ne kuralı, derseniz ahıra döner burası. Daha önce kimse bizi dinlemiyor dendi...
  8. Homerøs

Simülasyon Savaşlar

Soğansız menemen gibi olur, tadı kalmaz. Oyunun ekşini savaşmak zaten.
  9. Homerøs

İnce'den başkan olmaz artık, geçti. İmamoğlu genç, önünde uzun yıllar var; İstanbul'da yapacağı işlerle şansını yükseltebilir ama acele etmemek lazım. İnce ise o kadar genç değil. Ben akıllı bir adam olduğunu da düşünmüyorum. Aday olduğu dönemde hatalar yaptı, rakibinin eline kozlar verdi. Her...
  10. Homerøs

"benim için avrupa birliği dedin mi akan sular durur. rte bile abye bizi soksun ( ki istediğini yapsın beceremez ) ben ona da oy veririm" şu cümlen aslında her şeyi anlatıyor. Ülkemizde genel seçmen profilini bu şekilde. Öncelikle Avrupa Birliğe'ne alınmamız mümkün değil, bunu unut. Avrupa...
  11. Homerøs

Yatırım

Borsa, finans, yatırım gibi konularda içerik üreten kişiler, websitesi, youtube kanalı gibi önerileriniz var mı? Ya da piyasada bulunan yabancı/yerli kitaplar? Para var ama kafa mali işlere basmıyor; öğrenmem şart.
  12. Homerøs

Güncellemeden Sonraki Türkçe

Tartışmaya gerek yok, gençler. Sakin. Oyunun sağlam bir Türkçe yaması olacaktır, sabırlı olmak gerek. Çeviri başka iş, oyunda düzenlemeler yapmak başka.
  13. Homerøs

e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

Konu içerisine beta yamalarıyla alakası olmayan iletiler atmayın. Konuyla alakasız bir tartışmanın içinde de olmayın.
  14. Homerøs

Bannerlord'un haritasını yeniden tasarladım.(v2)

Daha önce açtığın konudan devam et.
  15. Homerøs

HM | Harsh Martial | Bannerlord Community [Güncellendi!]

Burada bir tartışma yaşanmış. Klan isimlerinde sıkıntı yok ama tag benzerliği ileride sıkıntı yaratabilir. Her iki klan da HM şeklinde bir tag kullanıyorsa aradaki farkı fark etmek çok zor. Bence bu klana Harsh_nickname şeklindeki tag daha çok yakışır. Olayı bu kadar büyütmenin hiçbir anlamı...
  16. Homerøs

Psikolojik Danışma Hattı

Depresyon, insanın ihtiyaç duyduğu şeyi (sevgi, saygı vs.) bulabilmek için, bilinçli ya da bilinçsiz bir biçimde, kullandığı evrimleşmiş bir mekanizma. Evrimleşmeden önce depresyon, hayatımızdaki olumsuzlukları aşırı düşünce biçimiyle algılıyor ve onları pozitife çevirmek için bizi odaklıyordu...
  17. Homerøs

20 Mayıs Dünya TaleWorlds Kullanıcıları Günü

Kutlu olsun kardeş, link var mı?
  18. Homerøs

Sight - Bannerlord eSpor

Klanlar bölümündeki konunuzu kullanın.
  19. Homerøs

Kitap okumak faydasız mı?

@Cevapsız Sorular Asla istemez. Bu konuda kesinlikle eminim ben. Avrupa kaynaklarında faşizmin ilham babası olduğu yazar. Düşünceleri ve söylemleri Totalitarizm'i savunur. Demokrasiyi savunduğu bir cümlesini kaynak olarak gösterebilir misin?
  20. Homerøs

Kitap okumak faydasız mı?

Demokrasiyi asla istemez. Bilakis, hükümdara, devlete önem verir (mutlak monarşi). Prens çok ama çok önemli bir kitaptır. Siyaset bilimi için vazgeçilmezdir. "Hükümdarın dindar görünmesi hiçbir şeyin gerekli olmadığı kadar gereklidir. Genellikle insanlar ellerinden çok gözleriyle yargılarlar...