Search results

1. Raqqa

[WB]Modül Sistem Platformu [Krallık ekleme dersi yenilendi!]

konuyu biraz incelesen yazmana bile gerek kalmayacak az araştır lütfen Al linki
  2. Raqqa

[SP] The Destiny of Anatolia-Anadollunun Kaderi Mod

Yine haklısınız beyefendi :Dqweqwe Daha önce yapılmamış konular yapmalısınız, neden sürekli türk, anadolu? M.Ö mod yok hiç veya az özgün?!
  3. Raqqa

[WB][SP]Bannerwar V1 Çıktı(1.1.0 Güncellemesi)

Bu nasıl konu? Resim yok bir şey yok detaylı bilgi verilmemiş. Mod konusunun ana kurallarını söküp atmışsın. Yetkililer gelmeden örnek sayfa tasarımlarına falan bak ona göre düzenle konuyu kapanır yoksa konun.
  4. Raqqa

Kodcu Yardım & Destek Hattı

rhodok_face_old_2'yi silersen çalışmaz zaten. Yaptığın yüzün kodunu oraya yazacaksın ki çalışsın. Mission_templates kısmından yapılıyor bu işlem, istediğin kodun satırını bulup oradan kodu kaldırman lazım, meseal ölünce çıkan ses için Mission_templates'de ölme kısmını bul ve play_sound...
  5. Raqqa

Bahar Lakırtısı

Yaşıyoruz ama aynı zamanda da ölüyüz.
  6. Raqqa

[DERS] Animasyonlu Menü Yapma

iki kere "presentations = [" kullanmışsın. şu kısmı direk kaldır.
  7. Raqqa

Ertuğrul Gazi Ve Osman Gazi: Bir Milletin Uyanışı V08 ÇIKTI YENİ GÜNCELLEME

Taverna animasyonları, yeni turnuva sistemi gibi sizi zorlayacak şeyleri "modmerger" adında ki kit ile modunuza ekleyebilirsiniz, azıcık araştır nasıl yapıldığını öğrenirsin zaten. Saygılar, raqqa
  8. Raqqa

[WB][SP] Calradgyr (v2.2 - 30.06.2020)

buz yine yapmışsın yapacağını, Bannerlord alana kadar bulabileceğim en iyi şey oldu bu. Eline Sağlık.
  9. Raqqa

Bannerlord Çıkış Fiyatı Hakkında Anket

Bence fiyat gayet dengeli, yabancılara 300 TL civarı bir fiyat çıkarken Türklere özel %50 indirim yapılıyor ve hala beğenmeyenler var. Para kazanmaları lazım adamlarında suç Taleworlds'un değil yeni çıkan oyunların. Fiyatları 250'den aşağı olmuyor, buna göre böyle bir oyuna göre fiyat gayet iyi....
  10. Raqqa

[SP]M&B Warband 11. Yüzyıl Mod

Ben geldiiim, başarılar diliyorum. Yakın zamanda çıkart...
  11. Raqqa

Bannerlord Türkiye

Massriph
  12. Raqqa

[WNL8] Sign Ups & Introduction

Hi, what is the player ID like here?
  13. Raqqa

[WB][SP] Lorn - ROTDK|Kara Şövalyelerin Yükselişi|

Bugün 2 tane daha maceracıyı ekledim, Diyalogları olmayan karakterler var. Onları senaryoyu eklemeye geçmeden hemen önce ekleyeceğim. Resimlerin toplanmasını bekliyorum, yeteri kadar olunca atacağım. Şu aralar çok bir şey yapamadım. Senaryoların yazılmasını bekliyorum ve sanırım tatile...
  14. Raqqa

[WB][SP] Fracture Moment: Rise of Ottoman [V0.860]

Emek çok büyüktü, bazıları keşke sıkboğaz etmeyip her gün soru sormasaydı da seni rahat bıraksalardı. Bu sürüm bile kalitelidir umarım. Yakın zamanda deneyeceğim, 7 yıllık direncin için ayrıca teşekkürler.
  15. Raqqa

SP Native [WB] Lorn - Rise of the Dark Knights|

Today I added 2 more adventurers, there are characters without dialogue. I will add them just before I begin to add the quests. I'm waiting for the pictures to be collected, and I will throw them when I have enough.
  16. Raqqa

New features will be added here. [/spoiler]
  17. Raqqa

Supriiseee :D I worked this mod with Sons of War in time, When i give up Sons of war, I work with this mod and now I'm really close to finishing it. good news to those who have waited for SOW :D Now, allow me to introduce my new mod. NEW ANIMATIONS: NEW SCENES...
  18. Raqqa

Ne demek tanımıyorum :D Ethred ben, bilemezsen de hareketli çimi falan sorduğun şahısım. Teşekkür ederim. Devletleri güncelledim, 3 tane daha devlet eklendi. Senaryo'da ki bir kaç sahne dışında neredeyse tüm sahneler tamam. Köle Pazarı ve maceracıları hallettikten sonra da bir kaç gün...
  19. Raqqa

Maceracılardan ilkini bugün ekledim diyaloglarıyla beraber, oyuna ekran görüntüsünü almak için girdim fakat birliği bulamadım :D Yarın inşallah birliği bulup resim atacağım.