Search results

1. Lamkrin

Mount&Blade Ürünleri

Mount&blade'i hepimiz seviyoruz. Tüm oyunlarına saatlerimizi gömdük. TaleWorlds ekibine bir sorum olucak; Mount&Blade'in orjinal kıyafetlerinin, figürlerinin ve collector editionlarının olduğu resmi bir site olsa çok iyi olmaz mıydı? İlerde böyle bir şey düşünüyormusunuz? Hem sizlere destek...
  2. Lamkrin

Yeni güncelleme de modlama

Arkadaşlar hepinize merhaba, Bildiğimiz gibi gelecek olan yeni güncelleme de; Oyunun kod yazılımını baştan aşşağıya düzene ve tertibe sokup, ileri zamanlar da gelecek yeni güncellemelerin stabil çalışması için çalışıyorlar. Benim de açıkcası merak ettiğim bir konu var. Benim bildiğim kadarıyla...
  3. Lamkrin

Eklenilmesi gereken bazı özellikler

Oyuna eklenmesini istediğim bir kaç özellik: 1) Klanımızdaki yoldaşlar için sınıflar az. Mevcut olanların yanına; Usta Aşçı Şefi,Talimci,Müzisyen Bando Şefi. -Usta Aşçı Şefi: Çeşitli yiyecekleriniz varsa, usta aşçı şefi birliklerin moralini, savunma ve saldırı bonusunu ve iyileştirici bonusu...
  4. Lamkrin

TaleWorlds ekibi

TaleWorlds Ekibi bildiğiniz üzere malum Covid-19 salgını nedeni ile Bannerlord'u evlerden geliştirmeye devam ediyorlar. Bildiğimiz üzere bu aralar ülke genelinde Covid-19 virüsüne karşı korunmada bir esneme söz konusu. Artık işyerleri açılmış durumda. TaleWorlds ekibi de ofis ortamına geri döndü...
  5. Lamkrin

Casus Belli Dinamiği

Merhaba arkadaşlar. Oyunda hali hazırda işleyen bi Casus Belli dinamiği mevcut mu ? Yoksa o yönde ilerleyen bir gelişme var mı ? Oyunu uzun süredir oynamadığım için soruyorum.
  6. Lamkrin

"perf_test - Bannerlord Performance Test" Nedir ?

Bilgisi olmayanlar için şöyle söyleyeyim; Beta sürecinde oyuncu oyunu oynarken karşılaştığı performans sorunlarını "perf_test - Bannerlord Performance Test" Beta sürümüne geçerek, sorunları belli bir süre kaydedip sitelerine gönderiyor. TaleWorlds'e bu süreçte daha hızlı yardımcı olmamız için...
  7. Lamkrin

Komployu Durdur Görevi

Artık şu görev'e, gelecek güncellemede bir el atılması gerekiyor. Bunun bu kadar zor olmadığını düşünüyorum. Kaç haftadır gelen güncellemeler de el atılmadı özellikle son gelen çoğunluğu görev olup ana göreve el atılmayan güncelleme ile üzdü. Benimle aynı fikirde olan varmı? Yani kaç tane oyunum...
  8. Lamkrin

Açıklama

Beta güncellemeleri haftadan haftaya gelicek dendi. Ama bu hafta hala gelmedi. Bir açıklama yapılmasını düşünmekteyim sevgili moderatörler ? @Callum @MArdA TaleWorlds
  9. Lamkrin

büyük patch..

bugün veya hafta sonu gelirmi arkadaşlar siz ne düşünüyosunuz ?
  10. Lamkrin

Güncelleme ne zaman gelir?

Güncelleme ne zaman gelir, ne büyüklükte olur?
  11. Lamkrin

Erken Erişim Nedir ?, Ne Değildir ?

Oyunu Kör Bıçak "ABİ BU OYUN 8 YILDAMI GELİŞTİRİLDİ ?!!, ANCA BUNUMU YAPTINIZ ULAN, BUNLAR YOK ŞUNLAR YOK OYNAMIYORUM, İĞRENÇ,KÖTÜ" diyerek eleştiren değerli arkadaşlarıma şunu tavsiye ediyorum ; Erken Erişim Nedir? Steam Erken Erişim, oyununuzu Steam'de hâlâ geliştirme aşamasındayken...
  12. Lamkrin

Jahrein in rastladığı hatalar..

Kendisi yayın da oynarken olmaması üzen özelliklerden features lerden bahsediyor. Hatalara rastlıyor. Oyunu kotulemiyor asla. Ancak değindiği hataların acilen düzeltilmesi gerekiyor.. Bu arada izleyecekler küfürlü olduğunu unutmasın!;
  13. Lamkrin

Geliştirici lerin dikkatine eksik ve öneri listesi

Arkadaşlar merhabalar. Oyun bence erken erişim sürecine göre güzel denilebilir. Ancak yakınmak istediğim bazı öneri ve eksikler var; Oyunun erken erişim olduğunu sizler gibi bende biliyorum bunların duzeltilmesini istediğim için yaziyorum. Gördüğüm hatalar; 1-) oyun daki denge inanılmaz bozuk...
  14. Lamkrin

Bu PC ile oynayabilirmiyim ?

Arkadaşlar aşağı daki sistem ile oynayabilirmiyim; GTX 1650 süper oc edition R5 1600 AF 16gb ddr4 3000 MHz