Search results

1. fbalo1908

Bazı Türk Modculara Itafen

BAĞIRMADAN KONUŞ
  2. fbalo1908

Modlar Hakkında Soru Cevap Konusu

Bazı modlarda sahne geçişi olduktan sonra oyun 0.20 fps'e düşüyor ve takılı kalıyor. Çözümü bilen var mı? Litdum, Cihat ve Haçlılar, The Parabellum, OSV2.50 gibi modlarda oldu. 1.170 güncellemesinden sonra.
  3. fbalo1908

Bazı Türk Modculara Itafen

Modculuk çok büyük emek, heves ve fedakarlık isteyen bir iş. İnsanların forum veya modlama haricinde de bir yaşamları var. Kimse bilgisayar başında saatlerini mod yaparak geçirmek zorunda değil. Senin gibi sürekli olarak, "mod ne zaman çıkar, abi bannerlord daha önce çıkacak bu gidişle" tarzında...
  4. fbalo1908

Kodcu Yardım & Destek Hattı

Karışık değil aslında burada fazla detaya inilmiş. Yapamazsan özelden yaz yardımcı olmaya çalışırım.
  5. fbalo1908

Şurayı inceleyebilirsin. Bakacağım teşekkür ederim. Olmazsa yazarım.
  6. fbalo1908

Mount&Blade Mod Yapımcıları Soru - Cevap Konusu

Böyle bir sorun oluyor.
  7. fbalo1908

Tüm scripts dosyasında o şehirle ilgili kodlara baktım ama yok bulamıyorum. Party_set_flags ile sürekli pf_disabled eklenmesi mümkün olur mu? Oyuncu harita üzerinde hareket ettikçe devreye girse mesela.
  8. fbalo1908

Yedek alıp deneyebilirsin. Deneme yanılma yöntemiyle yapınca tecrübede olmuş oluyor. Bir soru da benden. Bir şehrin koduna görünmez olması için "pf_disabled" ekliyorum ama oyuna girdikten 4-5 saniye sonra şehir görünüyor. Bunun bir çözümü var mı?
  9. fbalo1908

Dört yol hanı için yardım adam ekliymiyorum

Ek olarak giriş menüsüne set_visitor ile troopu ataman lazım ki sıkıntı çıkmasın.
  10. fbalo1908

[WB][SP] Cihat ve Haçlılar v5.0 Çıktı !!!

Moddb açılmıyor. Sorun tek bende mi?
  11. fbalo1908

Üstteki Üyenin Avatarını Değerlendir

basit geldi/2
  12. fbalo1908

Üstteki Üyeyi ''Uzun Uzun'' Anlat

Mod geliştirmede kaynaştığımız, benden sonra üye olmasına rağmen rütbesi beni geçmiş olan arkadaş. Uzun zamandır yoktur umarım hatırlar beni. Geçen sene forumda başlayan bir recruit istilası sırasında gelip, aralarından yükseldi. Mod geliştirmede başarılı sayılabilecek düzeyde. İyi, sessiz...
  13. fbalo1908

Nisan Lakırdısı

Android'ten IOS'a geçince WhatsApp mesajlarını aktarmak mümkün mü?
  14. fbalo1908

Yardım Oba Hakkınıda

Önce obayı oluştur. Sahneyi falan yaptıktan sonra edit mode'den adam koyacağın yerlere entry pointleri yerleştir. Oba menüsünde " Buraya ekle.
  15. fbalo1908

Üsttekine Kötülük Yap

komünist ol
  16. fbalo1908

Mart Lakırdısı

abiii asdlkhasjldhasjkhdfakssfş
  17. fbalo1908

Yardım Oba Hakkınıda

Yukarıda gösterilende doğru fakat daha garanti olması için menünün sonuç kısmına şunu ekleyebilirsin, hem tek tek uğraşmak zorunda kalmazsın. Oradaki "1" entry numarası. Diğeride troop.
  18. fbalo1908

Şubat Lakırdısı

Sapık mısın ayol
  19. fbalo1908

Şubat Lakırdısı

Ben geldim sa