Search results

1. kenterte🦄

Forumun En Sevilen Yöneticisi Yarışması [Oylama Başlamıştır] ⚖️

en sevilen üye yarışmasının sonlanmasının ardından, aynı yere çıkmayacak bir yarışma olarak bunu düşündüm. sadece konu dışında yetkisi olmuş yöneticiler yarışmaya dahildir. çok eski yöneticileri eklememeyi düşündük, talep olursa değişebilir. bu listeye önerilere bağlı olarak ismi en çok...
  2. kenterte🦄

Forumun En Sevilen Üyesi Yarışması [HEMRE] ❤️

the ultimate contest! yarışmanın ilk turu: aday seçimi. kurallar basit. her üye en sevdiği 1 ila 3 üyenin ismini konuya veya özel mesaj yoluyla bana gönderecek. ismi en çok yazılanlar turu geçecek. ikinci turda bu isimler oylanacak. 12 mayıs akşam 11'e kadar sürecek. ismi 3 ve üzerinde yazılan...
  3. kenterte🦄

Forumun En Yakışıklı Üyesi Yarışması [BİLGE] ?

katılmak isteyenler 10 mayıs 11:00 pm'e kadar başvurabilir. başvurmak için konuya bir adet fotoğraf bırakınız. teşekkürler yarışmacılar
  4. kenterte🦄

The Handmaid's Tale [Hulu] ?

Margaret Atwood’un aynı isimli romanından uyarlanan dizi, Gilead isimli bir toplumda geçiyor. Doğal sebepler nedeniyle nüfus düşüşü yaşayan bu toplumda kadınlar devletin malı olarak kabul ediliyor. Toplumun yeniden çoğalması için üreme hizmetine zorlanan Offred, bu acımasız koşullarda hayatta...
  5. kenterte🦄

TaleWorlds Türkçe Forum Discord Kanalı [Private] ?

belli bir kitleye ulaştığımıza göre birkaç değişiklik yapmaya karar verdik. ilk olarak 7 gün boyunca aktif olmayan üyeler kicklenecektir. artık public bir invite linkimiz de olmayacak, davetiye isteyenler forumdan carladianın bilgesine, felix'e ve zero'ya ulaşabilirler. hala aktif olmayan üyeler...
  6. kenterte🦄

Netflix's The Witcher

netflix'in the witcher serisini (kitaplar) konu alacak dizisi. 8 bölümlük ilk sezonun 2020'de yayınlanması bekleniyor. daha çok uzun bir süre var gelişmeler bu konudan konuşulabilir. tarih için kaynak: http://www.webtekno.com/the-witcher-in-dizisi-2020-yilindan-once-bir-hayal-h44644.html
  7. kenterte🦄

Yiyecek Platformu

Yiyecek falan filan.
  8. kenterte🦄

Dini Görüşler [ANKET] - Anket Sıfırlandı

Merhabalar, Konu Dışı'nda (hatta bazen diğer alt forumlarda bile) dini tartışmalar dönüp duruyor. Üyeler susturuluyor, konular kitleniyor. Peki istatiksel olarak durum ne? (Çoğu eklendi, alfabetik sıra bozuldu) Not: Tartışma konusu değildir. Görüşünüzün reklamını abartmadan yapabilirsiniz...
  9. kenterte🦄

QuizUp Platformu

PC üzerinden oynamak için: http://techbeasts.com/2014/03/17/quizup-for-pc-windows-78xpvista-mac/ iOS ve Android OS üzerinde bilgi yarışması tarzında bir oyun. Dizi, film, edebiyat, tarih, coğrafya, müzik, resim, doğa gibi onlarca kategori içerisinde 500'den fazla konu var. Seçtiğin konuda...
  10. kenterte🦄

Telefonu modem olarak kullanmak

çözüldü. android her derde deva.
  11. kenterte🦄

Türkçe Forumdaki Mount&Blade Hikayeleri..

O zamanlar Dörtyol Hanı falan yoktu tabi. Düzenli olsun dedik, fena mı. Son zamanlardaki yazımlarla beraber Türkçe Forumdaki Mount&Blade hikayelerinin sayısı arttı.. Bende bir konu açayım ve bu konuda hikayelerin linkleri olsun dedim.. Hikayesi burada olmayanlar eklemem için konuya mesaj...
  12. kenterte🦄

-gone-

.
  13. kenterte🦄

-deleted-

.
  14. kenterte🦄

Çoban Tutma

Çözün şunu artık armağan bey. Ya şimdi mesela sığırları bir yere götürmemiz lazım. Tabi gerçekten zor bir şey. Ama mesela köylerden ve şehirlerden bir çoban tutup taksimetre gibi bir sistemle sığırların o şehre götürülmesi güzel olabilirdi. Tabi eğer biz sığırların yanından gitmessek sığırlar...
  15. kenterte🦄

Aşk-ı Memnu Mod

OH MY ****ING GOD...                                                   -Aşk-ı Memnu Mod-        1200 lerde Aşk-ı Memnu yu konu alan bir mod. -Takım :arrow:  kenterte :arrow:  Lord_Arthur :arrow:  Ulubatlı :arrow:  MicRopSoFt :arrow:  ask? :arrow:  Majere [Gayriresmi]
  16. kenterte🦄

Ekran Kartı Alacağım

Evet aldım. Bu iletiyi yazdıktan tam 3 yıl sonra. Teşekkürler Türkçe Forum... Şimdi ben yeni bir ekran kartı almayı düşünüyorum.  Bütçem 300-400 tl civarlarında. Bu fiyatlarda güncel oyunları az çok çalıştırabilecek bir ekran kartı önerebilir misiniz?
  17. kenterte🦄

Muteyle İlgili Bir Soru

Bak sen şu isyankar spamcıya. Hahahaha. Şimdi benim yöneticilere bir sorun olacak. Bir günlük mute neden 30-32 saat sürüyor? 24 saat olması gerekmez mi?
  18. kenterte🦄

Talewords'un Resmi Sitesinden Alay

www.taleworlds.com sitesine giren kullanıcıların Profiline girmek isteyince aldığı mesaj..
  19. kenterte🦄

-deleted-

.