Search results for query: *

 1. Gameshero

  [WT6T-4] Genel Tartışma, Şikayet ve Tavsiyeler

  gameshero allah icin kendini hile tanrisi falan zannetme ya
  Tamam.
 2. Gameshero

  [WT6T-4] Genel Tartışma, Şikayet ve Tavsiyeler

  MM'de hile kullandığımı kabul edip mi banlandım Tolunay bu bilgi sana nereden geliyor.

  Ash sende MM'de olan düşmanlığın yüzünden böyle yazıyorsun gerçekten komiksin 🤣 videolar Thorinin istediği şekilde çekildi masaüstü başlanıyor ve oyun açılıyor sunucuya giriliyor herhangi bir eklenti vs. Başlatmam imkansız çektiğim 3. Videodada görev yöneticisini göstererek girmemi istedi onuda yaptım sorun değil hile olsam bunları yapabilir miyim azıcık düşün
  Rica etsem videonu baştan sona bir şekilde bizimle paylaşabilir misin? Eğer ki açık bir şekilde paylaşmak istemiyorsan bana özelden de atabilirsin. En azından bir inceleyip yorum yapabiliriz.
 3. Gameshero

  [WT6T-4] Genel Tartışma, Şikayet ve Tavsiyeler

  Yaptığı şeyler normal değil ve havaya fake atmak kadar saçma bir olay şakasına da olsa titreme hareketi yapmak. Özellikle 2.videoda o tab işaretine basarken bile aynı oranlarda aim koymak zor hatta imkansız bir şey,ayriyeten round ortasında yapılması da ayrı bir soru.Bu arkadaş son zamanlarda çok oynasada böyle hareketler yapabilmesi garip ama gelgelelim aimbot demek tamamen titremek değil ve bunu gidip 1,2 yıllık ortalama seviyedeki oyunculara sorman saçma adam ne bilsin ki ne söylesin.Tabii Gibby'i dahil etmiyorum ama o da pek net konuşmamış diğerleri gibi fark ettiysen.

  Eriklituz vardı bir ara ve bu sorduklarının 5 katı yeteneğe ve tecrübeye sahip olan oyuncular(Samu,Toma,Airel,Charlini vs) adama hile demişlerdi ama Gameshero reelden gidip teyit etmişti hile olmadığını.

  Bence hile olma olasılığı çok fazla ama başka yöntemlerle teyit edersen en adaletlisi olur

  Doğru. Kendisi benim yanıma gelip oynamıştı ve gerçekten de iyi oynuyordu. Fakat aimbotları incelemiş biri olarak söylüyorum ki, 2. videoda %90 ihtimal ile hile olduğunu söyleyebilirim.

  > Eğer ki hatırlıyorsanız çektiğim videoda bir kısım tam tamına "bu şekilde" titriyordu. Genelde eğimli bir arazi veya süveriye lock aldığında gerçekleşiyordu.
  > Aimlock'un birbirinden farklı çalışma prensibi var. Yapacağınız ayarlar ile titremeyi daha da aza indirebilirsiniz.
  > Videonun tamamını bilmiyorum fakat ayarları yapması için oyuna girip bir tuşa basıp menüyü açması gerekiyor. Sonrasında ayarları yaptığında oyundan çıktığında ayarlar o şekilde kalıyor. Yani benim incelediklerim o şekildeydi. Daha sonrasında oyuna inject olurken hiç bir uyarı da çıkmıyor bir tuşa basmadığınız sürece.
  Yorumları okudum, eğer ki arkadaşların söylediği gibi oyun açılmadan önce video kaydı başlatılıyorsa gene benim incelediğim program üzerinden yorum yapacağım, exe açık kalıyor ve oyun içinde inject olunca kapanıyor görev yöneticisinde çalışmaya devam ediyordu. Ama dediğim gibi, bunu aktif etmek için ilk başta exe'yi açmalı sonrasında oyuna girmeli. Launcher açılmasından bahsetmiyorum, oyunun ana menüsüne gelmeli.
  Videoyu oyun açılmadan önce başlatmış o şekilde hile açılmasının mümkünatı yok diye biliyorum,bunu göz önüne alırsak titremeleri trolüne yapmış büyük ihtimalle.
  Evet ama böyle bir titreme troll olarak yapılacağını pek düşünmüyorum. Tabii ki yargısız infaz yapmaya gerek yok. Eriklituz'a aynısını yaptık sonrasında gerçek hayatta adam yanıma gelip oynadı ve aynısını yaptı. Bundan dolayı inceleme gerekli.
  Alınan video istenen şartlarda Oyun açık değilken video başlatılıp oyunun açılması şeklinde başlıyor ve herhangi bir eklenti falanda kullanamam videoyu Ekran kaydı alıyorum direkt

  Ayrıca thorinin videoyu onayım olmadan paylaşıp yaymasıda ayrı bir sorun videoların onay olmadan paylaşılmayacağı yazıyordu
  Windows ekranın tamı tamına gözüküyordu değil mi? En azından bu bazı şeyleri daha netleştirir. Bir tık kör yorum yapıyoruz.
 4. Gameshero

  [WBMM] Unban Appeals

  Your nickname: Whalter
  Server & Time (if possible):
  A short description of the situation:
  An admin named Gameshero banned me without proof because of her opinion. It's been 3 years but my ban still hasn't been opened...
  For how long were you banned?: perm
  Who banned you?: Gameshero
  What rules did you break?: I didn't break any rules
  Why should we unban you?: I was banned without proof. Only because someone else said I was cheating and Gameshero believed it. Three years have passed and not a single piece of evidence has been presented.
  I'm not in the Admin rooster anymore so its not me to decide, but you are proved cheater. That's all i say.
 5. Gameshero

  TR DE FANTASY LEAGUE?????

  gamesheronun yaptıgı turnuvanın hala bitmesini bekliyoruz. şaka bi yana olabilir oynarız
  Valla ben de bitmesini bekliyorum

  Edit: Lazım olursa şablonlar duruyor. Turnuvayı düzenleyen kişiye isterse atarım.
 6. Gameshero

  Beast 7 Turnuvası Türk Takım

  Merhaba arkadaşlar,

  Yakın zamanda Beast'in 7. turnuvası başlıyor. Türk takımlarından boş yer olup oyuncu arayan var mı?

  Takımı bulunmayanlarla eğlencesine karma bi takımda çıkarabiliriz.

  Doftayken 1. ve 3. Beast turnuvalarında tecrübem olmuştu daha çok div b de oynamıştım ancak uzun zamandır oynamadığımdan seviyem düşmüştür. Takımı olmayanlar bana ulaşıp yeni bir takımda kurabiliriz. Her ne kadar rekabetçi kimliğim olsa da geforce now dan oynadığım için eğlencesine oynamaya çalışıcam :grin:.
  Risen Manifest ve WTF haricinde şuan aktif rekabetçi oynayan bir türk takımı veyahut oyuncusu bulunduğunu sanmıyorum. Onlarla iletişem geç istersen.
 7. Gameshero

  Olası bir 6v6 Turnuva?

  yok kardesim baska bir sorun var mi
  Aaa, yaşıyormuş.
 8. Gameshero

  Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

  Bu konuda şu anda bir girişimi olmayacaklarını söylediler, fakat kesin bir cevap veremiyor
  Gördüğüm kadarı ile sadece muharabe savaşları yapılabiliyor. Kuşatma savaşları yapılabiliyor mu? Bilgin var mı?
 9. Gameshero

  Warband Türkiye (Native) Klanlar Listesi | Son güncelleme 20.11.2021

  Güzel konu olmuş yiğidim, ellerine sağlık.
  Modu çıkar artık.

  Konu güzel olmuş. Eline sağlık.
 10. Gameshero

  High Five [H5]

  Sen hala yaşıyor musun?
  Asıl sen yaşıyor musun? Hiç sesin soluğun çıkmıyor. @baby dont ban me arkadaşa bir ban lazım canlanması için el atar mısın?
 11. Gameshero

  Chasing Glory

  İyi günler klanı devren kaça satın alabilirim ?
 12. Gameshero

  High Five [H5]

  Başarılar henüz genç bir klansınız umarım ilerde jusaftonun seviyesine çıkan oyuncular yetiştirebilirsiniz
  Merhaba, ban yeme konusunda bilgi almak istiyorum. Size nasıl ulaşabilirim?
 13. Gameshero

  eu serverlarına noldu

  Oyunun beta sürümde ise onu bir kademe düşür. Beta sürümlerinde multiplayer çalışmaz.
 14. Gameshero

  [WGS] Maç Alanı (Halı saha)

  Turnuvanın son 5 günü kaldı arkadaşlar fakat hem bayram tarihine yaklaştığımız için hem de neredeyse hiç aktiflik olmadığı için turnuvayı askıya alma kararı aldım. Zamanını ayırıp katılan herkese teşekkür ederim.
 15. Gameshero

  Pikselleşme Sorunu

  İkinci kez dosya doğruladığımda düzeldi, sanırım TrollMod - NeoGK ile alakalı bir sorun.
  Kardeşim wallhack açık kalmış kapatır mısın?

  Şaka bir yana eğer sorun tekrarlar ise "Native" modülünde direkt olarak texture pack değiştiren bir modun varsa (bknz: NeoGK vs.) texture pack dosyasını komple silip tekrar dosya doğrula.
 16. Gameshero

  TR Sword&Board II 3vs3 Turnuva [İptal Edildi]

  Haklısınız, tavsiyenizi dikkate alaraktan akşama doğru sancak kuralıyla alakalı açıklama yapacağız. İletişimle alakalı konuşacak olursak Turnuva Discord'unda takım kaptanları için özel bir perm ve kanal ayarladık. Takımlar özel kanalda birbirleriyle iletişim halinde olabileceklerdir.
  Şunun hakkında bir şey söylemek isterim.

  Bazı arkadaşlarımız discord kullanmıyor ya da kullanmak istemiyor. Size tavsiyem herkesin steam adreslerini forum konusuna eklemeniz. Bu şekilde daha sağlıklı ve daha doğru bir iletişim yolu kullanmış olursunuz. Genelde turnuvalarda iletişim yeri olarak tek bir yer kullanılmaz. Siz maç tarihi ve rakipleri belirlersiniz geri kalan bütün işleri kaptanlar kendi aralarında halleder.

  Ek olarak turnuvanın ana başlığına başvuran takımların listesini yaparsanız çok daha iyi olur. Bu şekilde hem diğer forum kullanıcıları takip etmek isterse forum konusunu takip edebilir, hem de başvuracak kişiler tek tek takımlara bakmak zorunda kalmaz.

  Uzun lafın kısası boşverin discordu forumu daha aktif kullanın :grin:
 17. Gameshero

  Battle Brothers [BROs] - Alımlar Açık [TR/EU]

  Başarılarınızın devamını dilerim.
 18. Gameshero

  [WGS] Transferler, Kadrolar ve iletişim.

  3 günlük transfer süreci başlamıştır. Kaptanlar oyuncu transferi için bu konudan görüşebilirler.
 19. Gameshero

  Resolved Oyun AÇILMIYOR her seferinde hata veriyor

  Şu konu üzerinde bir arkadaş daha Epic Games'den giremiyormuş ama sonrasında bir iki işlem yaptığında oyunu açılmış. Bir dene istersen.
Back
Top Bottom