Search results

1. lorddarknes

Mobil pil ömrü için hangi tarayıcı

Microsoft  laptoplarda şöyle bir test yapmış. Opera 6 saat 18 dakika 33 saniye pil ömrü. Firefox  5 saat 9 dakika ve 30 saniye pil ömrü Google Chrome 4 saat 19 dakika ve 50 saniye pil ömrü Edge 7 saat 22 dakika 7 saniye pil ömrü. Mobilde durumlarda çok farklı değildir sanırım, ben chrome...
  2. lorddarknes

Suicide Squad

Vizyon Tarihi: 12 Ağustos 2016 Yapımı : 2016 - ABD Tür : Aksiyon Yönetmen : David Ayer Oyuncular : Will Smith ,  Ben Affleck ,  Jared Leto ,  Jesse Eisenberg ,  Adewale Akinnuoye-Agbaje Senaryo : Justin Marks Yapımcı : Dan Lin
  3. lorddarknes

Türk yapımı korku oyunu Tussle

Alıntıdır: webtekno Bende  yeni gördüm paylaşıyım dedim. Geçtiğimiz Haziran ayında Türk ve Azeri oyun geliştiricilerinin birlikte yaptığı Tussle tanıtılmıştı. Bir korku oyunu olan Tussle, korku oyunlarının çoğunun aksine FPS oynanış türüne sahip. Oyunun konusu, hastaları üzerinde korkunç...
  4. lorddarknes

Kendi ülkende pasaport kullanmak

Geçenlerde gördüğüm haber, herşeyde verği sıfır  yabancıya serbest türkler pasaportla girecek  :mrgreen: Ulan bize vergiyide sıfırla demiyoruz bari ötvyi kaldır kdvyi indir, gidip zengine vergi sıfırlıyor adamlar her zaman olduğu gibi. Ekonomi Bakanı Zeybekci Çeşme, Bodrum, Didim, Marmaris ile...
  5. lorddarknes

Guild Wars 2

Evet yeni ekleme paketi geliyor serverler very high duruma geçti raid yapmak için bile saatlerce sıra beklediğimiz oluyor  :mrgreen: Varmıdır forumda oynayan, biz türk guildi olarak gandara serverinde oynuyoruz,öyle salak adamlar yok gayet güzel. Gayet zevkli geçiyor oyun dünkü guild...
  6. lorddarknes

Kayahan hayatını kaybetti

Büyük usta, dev sanatçı Kayahan’ın ölümüyle ilgili bir süredir tedavi gördüğü hastaneden yazılı açıklama yapıldı. Acıbadem Maslak Hastanesi’nden yapılan açıklamada, "Küçük hücreli akciğer kanseri nedeniyle bir süredir tedavi gören ünlü sanatçı Kayahan, sabah saatlerinde hayatını kaybetti"...
  7. lorddarknes

Dracula: Başlangıç

Ülen yine bizi kötü yapmışar  :mrgreen: Dracula kahraman olmuş  8-) Dracula, gerçek bir efsane olan Vlad the Impaler'ın hikayesini odaklanarak Drakula'nın ve vampir mitolojisinin köklerine iniyor. Filmin yönetmenliğini ilk yönetmenlik tecrübesine imza atan Gary Shore gerçekleştirirken...
  8. lorddarknes

300: Bir İmparatorluğun Yükselişi

300 filminin devamı niteliğinde çekmişler ,güzel yapmışlar gibi  :D Vizyon Tarihi 7 Mart 2014 Yönetmen: Noam Murro Oyuncular: Sullivan Stapleton, Eva Green, Rodrigo Santoro devamı... Tür Aksiyon , Fantastik , Epik Ülke ABD
  9. lorddarknes

Akvaristler

Forumda bu hobiyle profesyonel yada amatör olarak uğraşanlar varsa akvaryumunu, canlılarını ve bilgilerini burada paylaşırsa sevinirim. Bakımını yaptığım canlılar  bluegrass ve redgrass lepistesler, kuhli,albino çöpcü,albino cüce vatoz,siyah molly,platy,neon,elma salyangozu,katil...
  10. lorddarknes

generic application error

Merhaba arkadaşlar, Oyunda böyle bir hata almaya başladım. window mode'da çalışıyor diğer türlü çalışmıyor. Forumda çözüm olabilecek şeyleri denedim ama düzelmedi. Ekran kartı sürücüsü ve dx güncel. Bilgisayar özelliklerindede sıkıntı yok. 8gb ram 1 gb ekran kartı vs. Bu sorunu çözebilen varmı...
  11. lorddarknes

Alo kızınız hamile

Sağlık bakanlığının uygulamaya geçirdiği gebe bebek lohusa izleme projesi  :roll: Neredeyse her ay haberlere vahim bir şekilde çıkıyor, sizce projenin yararı varmı yoksa sadece gebe kadınları fişlemek için bir takip programımı. Haberdeki gibi yanlış yapıldığı takdirde ülkemizde cinayete kadar...
  12. lorddarknes

Berserk

25 bölüm çizgi dizi olarak gitmiştir internette türkçe altyazılı bulabilirsiniz 25'ten sonra manga olarak  devam ediyor, 1998'te yapılmasına rağmen şuan yapılanlardan bence daha güzel, izlemenizi ve okumanızı tavsiye ederim,konu olarakta çok sürükleyicidir. wikipedi alıntı : Berserk (Japonca...
  13. lorddarknes

nefilim

Bu abiler hakkında bilgisi olan varmıdır türkçe sitelerde çok karısık ve hepsi birbirinden farklı yazılar var. Yabancı kaynaklarıda okusakta tam anlayamıyoruz. Tevratta,incilde antik çağlarda geçiyorlar. Bilen varsa engin bilgisiyle aydınlatsın burayı  :idea: gnoxis'ten alıntı. Ibrani...
  14. lorddarknes

Toplumsal duyarsızlık

Zonguldak’ta oturan 65 yaşındaki Hamide Elmas, yolun karşısına geçerken beton mikserinin altında kalarak yaşamını yitirdi. Polis, mikserin altındaki cesedin üzerini gazeteyle kapatırken, çevrede toplanan bazı kişilerin aşağıya doğru eğilip cep telefonlarıyla cesedi görüntülemeye çalışması dikkat...
  15. lorddarknes

Halifelerin tasviri caiz değilmi

Konuya isim bulamadım neyse. Bugünün haberi , dizi hz. Ömerin hayatını anlatıyor sanırım fakat suudi alimler halifelerin dizilerde yüzlerinin görülmesini caiz değil diyerek yayını engellemeye çalısıyorlarmış. Adamlar ne güzel hazırlamışlar işte izleyin ne gerek var böyle atraksiyonlara. Sizin...
  16. lorddarknes

Kurtarma rezaleti

Türkiyede insan hayatı kurtarmada bir çok şey gördük ama böylesini ilk defa okuyorum,allah rahmet eylesin. 4 metrelik çukura ne mantıkla kepçeyle dalmış adam garip İşçiyi kurtarmak isterken kafasını kopardılar Edirne'nin Keşan ilçesinde TOKİ'nin Roman Konutları inşaatında kanalizasyon...
  17. lorddarknes

Dağlıca'da çatışma: 7 asker şehit

Şimdi yine siyasi büyüklerimiz tv'ye çıkıp bıçak kemiğe dayandı diyecekler, olan vatan hizmeti yapan gençlere olmaya devam edecek. hepsinin mekanı cennet olsun. Derecik İç Güvenlik Tabur Komutanlığı'na bağlı sınırın sıfır noktasındaki üs bölgelerine Irak topraklarından sızan teröristler saat...
  18. lorddarknes

Unable to open file

Merhaba arkadaşlar sorunum M-b  Rotk modunda , modu çalıştırdığım zaman proces ini yüklenirken şöyle bir hata veriyor ; "Unable to open file : commonRes\arabian_horses.brf" mb'nin kendine içindeki commonres klasöründe arabian_horses diye birşey yok. Netten bulup indirdim commonresin içine...
  19. lorddarknes

Steam sorusu

Merhaba arkadaşlar. İnternet bağlantısı olmadığında m&b oyunlarımızı oynayamıyormuyuz. Steamden start with offline mod diyorum ama hata veriyor oyunlar açılmıyor. Bunun çözümünü bilen varmı ?