Search results

1. !!gekko!!

İsmini hatırlayamadığım bir sci-fi rpg -YARDIM-

Sonunda oyunu buldum. Consortium.
  2. !!gekko!!

İsmini hatırlayamadığım bir sci-fi rpg -YARDIM-

İndie bir oyun vardı geçmişten gelip gelecekteki Bir askerin beynine giriyorduk. Oyun dialog sistemi ile öne çıkıyordu insanlara ben geçmişten geldim o Zamanlar böyle değildi buralar falan diyebiliyorduk. Hatta başlangıçta bir geminin odasında uyanıyorduk sonra bir acayip Bi eğitimden geçip...
  3. !!gekko!!

Regeditte bilmediğim bir sürü oyun .exe si var

Yok daha önce kurduğum oyunlar değil hatta bazılarını bilgisayarım dahi kaldırmıyor ancak regeditte görünce şaşırdım baya. Tavsiye için teşekkürler
  4. !!gekko!!

Regeditte bilmediğim bir sürü oyun .exe si var

Bir oyunun dilini değiştirmek Amacıyla regediti karıştırıyordum ki hayatımda hiç görmediğim birçok oyunun .exe kaydının olduğunu gördüm. Bu oyunları ne yükledim ne oynadım hele bazılarını ilk defa görüyorum. Bunun sebebini bilen biri varsa açıklayabilir mi ?
  5. !!gekko!!

Oyun Tavsiye Konusu - (Tavsiye istemeden önce mutlaka bakınız)

Merhabalar. İlk sayfada olmayan bazı oyunlar önereyim. Eğer 136 sayfa boyunca önerildiyse özür dilerim çünkü hepsine bakamadım. FPS Star Wars Republic Commando Bioshock serisi Alien Rage Shadow Warrior Section 8: Prejudice Rage S.K.I.L.L Special Forces 2 (MMOFPS) Aksiyon RPG 3rd Person Binary...
  6. !!gekko!!

The Witcher 2: ENHANCED EDITION [GÖREV YARDIM]

Arkadaşım orada FULGUR olarak geçen madde büyük ihtimallhe iksir için istenen diğer maddelerdendir. Bu yüzden sorun OSTMURK'ta değil senin malzeme eksikliğinden kaynaklanıyor. ''Aracas'' gibi ismi olan yaratıkta böyle ormanda gezerken çıkan akrep benzeri yaratıklar. Ya onları öldürüp alacan, ya...
  7. !!gekko!!

En karizmatik oyun karakteri

Mass Effect'deki Shepard yok. O da oyunda bence gayet iyiydi
  8. !!gekko!!

Türkçe,Türükçe,Türkche,Türkish çe...

Birde şöyle bir konu var: İnsan alıştığını çok zor bıraktığı için, mesela -de ekini bazen insanlar yanlış yazabiliyor. Eğer benim de yanlışım varsa mazur görün. Bir de sadece ''yha , thurce'' değil bazı kelimelerde tamamen İngilizceleşiyor. Örneğin eskiden koruma denirdi, ancak şimdi security...
  9. !!gekko!!

Uzaylılar

Aslında uzaylı dediğimiz şeyler belkide gelecekten gelen torunlarımız. Evet belki biraz saçma ama sadece bir ihtimal. Zamanla alakalı bişey benim çok faklı düşüncelerim var ama neyse. Uzaylılara döneyim. Bence uzaylılar gerçekten vardır. Çünkü Allah koskoca evreni boşuna yaratmamıştır. Ayrıca...
  10. !!gekko!!

FORUMUN İLK EDEBİ ROMANI!!! Kalradya Serisi 1. kitap- Svadya Tahtı

Öbür bölüm ne zaman Asi? Sabırsızlıkla bekliyoruz.
  11. !!gekko!!

Flash Oyunlar

http://www.oyunkuzusu.com/turkce-oyun/siyah-pelerinli-adam-oyunu/siyah-pelerinli-adam.asp Gördüğüm en güzel oyunlardan biri hemde Türkçe. ynamanızı tavsiye ederim
  12. !!gekko!!

PC OYUN

1)Assasin's Creed 2 (Action(2 kere bitirdim)  2) CoD MW 2 (Action FPS(15 kere bitirdim)  3) Wolfteam (Online FPS)  4) Star Wars Republic Commando (Action FPS(3 kere bitirdim)  5) Crysis/ Warhead (Action FPS (toplam 20 kere falan)  6)PES 10 (Futbol)  7) Hitman Seri (Suikast TPS) Yeni...
  13. !!gekko!!

FORUMUN İLK EDEBİ ROMANI!!! Kalradya Serisi 1. kitap- Svadya Tahtı

Asi bence bir tane daha adam daha yap böyle 33 - 37 yaşlarında, hayattan bezmiş ve kendini sadece savaşa verdiğinden çok iyi savaşan, elinden her iş gelen (ağaç kesme, dikiş - nakış:D) çok pratik ve hazır cevap,  Asi'nin yanında son bir şans olabileceğini düşünüp sadece ona bağlanan bir insan...
  14. !!gekko!!

Unutulan Kılıç Türü

Aslında fantastik modlara yapılabilir. Mesela büyüyle falan ama oyunda olması mantıksız.
  15. !!gekko!!

Üsttekinin İmzasını Değerlendir[OYUN]

5/10. Smackdown a benzettim
  16. !!gekko!!

Kara Murat Moddan beklentileriniz

Arkadaşlar yusuf1 (başkan) iletişime geçtim ''banlanmama rağmen moda devam edeceğiz yeniden üye olacağım'' dedi.
  17. !!gekko!!

BRF Edit Yapılış Videosu

Ne yaptığını sanıyorsun sen :x  :!: :x  Adam gibi Türkçe yaz. Burası Türkçe Forum. Başka forumlarla karıştırma. Böyle yazınca ne kazanıyorsun? Eğer sana ne dersen, işte sana zararları: 1) O yazıları yazmak için 2 saat uğraşıyorsun. 2) Türkçe'yi kirletiyorsun. 3) Herkes tarafından...
  18. !!gekko!!

Kara Murat Mod

Arkadaşlar yusuf1 bana dediki: Susturuldum ama moda devam edeceğiz.
  19. !!gekko!!

Kara Murat Mod

İstersen ekle ama fazla yardımım olmaz. İtem editör falan işte. Küçük ayak işlerini yaparım