Search results

1. Charon

SPAM KLAN

Kuruluş:13 Ağustos 2013                                 Üyeler İletişim Northerner Charon Pessimist Slyvanas Charon Northerner odpclan.de Hakkımızda Pessimist, Charon , Northerner , Slyvanas tarafından 13.08.2013 tarihinde eğlence amacıyla kurulmuştur... Üye...
  2. Charon

Teutonic Knights WTL'den ayrılıyor

Selamlar,yaz tatilinin sona yaklaşması nedeniyle klan içinde oluşan düzensizlik veya yönetici ve başka arkadaşların pasife geçmesi dolayısıyla Teutonic Knights klanını pasife almaya karar verdik bu yüzden wtl den çekilmiş bulunmaktayız katılımcı arkadaşlara başarılar dileriz.
  3. Charon

Grafik ayarını değiştirmeye çalışınca hata veriyor

Grafik ayarlarını değiştirmeye çalıştığımda "Çalışmayı Durdurdu" hatası alıyorum. İlk önce dosyaları doğruladım 23 dosya eksik dedi indirdim, olmayınca silip yükledim olmadı. ne yapabilirim? Ekran kartım HD 7850
  4. Charon

[Kapandı] [FNL]Fight'n Lead

Kuruluş: 25/05/2012 [table] [tr] Charon LeotheR Evliya Mehteran Azeroth Braveman Kratos Thor desa SaltukBey AlperTunga Samurai beetleJuice [font=trebuchet ms][b]Toprak [font=trebuchet ms][b]AllayHan [font=trebuchet ms][b]Jacknife GC 3 : FNL 17: [td] [font=trebuchet...
  5. Charon

Karluklar [cRPG] (Üye alımı açıktır.)

[center] Karluklar bir zamandır aktif olan bir Türk klanıdır ve onlara ait olan Almerra Kalesi,Jamiche Kalesi,Ibdeles Kalesi,Yalibe,Ehlerdah,Ruldi,Ibdeles,Chelez,Buvran Köyleri bulunmaktadır. Karluklar, The Empire'a bağlıdır. Kullandığı banner ise Bashibazouks ve WARPIGS ile ortak...