Search results for query: *

1. Ashtakarna

Asking a mod for MB WF&S

almost nobody play this game anymore bro. sorry for that.
  2. Ashtakarna

Forum Lakırtısı

neydi senin eski nickin? bakalım hatırlıyor muyum..
    Eski nickim Sertity. hahaha.
  3. Ashtakarna

Forum Lakırtısı

Eskiler:/. Hiç unutmam buraları. Sırf tanınmayalım diye nick'i değiştirdik ama bence nick'le tanıyan da azdır hahah. Hala köpek gibi warband oynuyorum. hiç eskimiyor o tat. hayat garip.

Help me to decide
    Help me make the
    Most of freedom and of pleasure
    Nothing ever lasts forever
    Everybody wants to rule the world
  4. Ashtakarna

warrider'dan önceki isim way of the sword'tu. sonra değiştirildi.

warrider'dan önceki isim way of the sword'tu. sonra değiştirildi.
  5. Ashtakarna

Mount & Blade - Old Versions

i downloaded 0.808. but it doesnt work. even not opening. how can i fix this issue?
  6. Ashtakarna

Forum İtirafları

Foruma oyun için yaptığım bir modda hata çıkınca çözüm bulmak için kaydolmuştum. Konu falan açmıştım. Black dead størbeck falan vardı. O zamanlar bende forum kurallarından haberim yok yaş da küçük. Biraz ukalalık edip boş boş konuşmuştum. Sonra ayrı bir hesap açmış. Aynı konuya farklı biri gibi falan yazmıştım tabi dupe olaylarını vs bilmiyoruz o tarihlerde. ortaokul 6 veya 7 falanım.
    MMMetehan17
    MMMetehan2012(sözde gizli hesaptı bu isme bakhahahahah daha bir de aynı konua yazmışım(
    Sovyet Süpergüç
    Bunlar hep benim hesaplarımdı. Daha çoğusunu da hatırlamıyorum bu arada.(Keşke bulabilsem. Acaba o hesaplardaki proxy'den falan bulunur mu acep?:smile:) Allah bilir başka hangi hesapları kurdum. Neyse işte sonra olayı çaktım. Ara verdim biraz ardından da bu hesabı kurdum. Gizli bir dupe olarak uzunca bir süre de takıldım buralarda. Deli gibi aktif olduğu akşamlar hâlâ aklımda. Cioss'un açtığı meme döt konusunun aktif Dies İrae'nin moderatörlük yaptığı yıllardı. Hayatım bok gibiymiş aslında şimdi bakıyorum da. Kotalı internet. Deli gibi bir aile baskısı. Asosyal utangaç bir çocuk. Çoğu zaman orada burada tek başıma takıldığım zamanlar. Evdekiler çatmasın diye elimde telefon ışığı kapatıp uyuyor gibi yaptığım akşamlarda bu forumda takılırdım. Hem internet az yerdi hem eğlenceliydi. Sonra liseye geçtim. İlk aşkımı anlattığım iletiler.(Bu hesapta hâla duruyor. 2016 yılı:grin:) hatta o ilk aşkımın devamlı olarak kendini hatırlatması. Lise 3'te tekrar hoşlanmaya başlamam. Lise 4'te onu anlatan uzun bir yazı yazmam. (Sonra kafam falan değişti tabi. Bende değiştim bu konularda) Resmen günlük gibi kullanmışım burayı. Yıllar geçti 18 olduk. Ama hâlâ burası kadar herkesin herkesi tanıdığı kaliteli bir forum bulamadım. Ya çok kalabalıktı ya da aktif insan yoktu. Hep eğlendim bu forumdayken. Yalan söylemeyeyim arkadaş biriktiremedim.:grin:. İtici bir adamım herhalde. Öyle yani bu da bir itiraftır mesela.
  7. Ashtakarna

İlkbahar Lakırtısı

Selam beni hatırlayan var mı? Eski isim Sertity.
  8. Ashtakarna

Yükseköğretim Kurumları Sınavı

bu aylar için çok güzel daha artar o
    Ustalar saka maka artar falan dediniz ama maalesef hiç artmadı. Halen 90 100 arası tyt yapıyorum maalesef. Gerçi bu deneme 100 üstü yapardım da fende yaptığım hataları görseniz gülmekten ölürsünüz. Neyse AYT çalişiyorum zaten. Son bi Elektroliz Modern Fizik falan kaldı. Matematikte de bol bol test. Son 2 ay kala da coğrafya bakacağım. Din , felsefe falan normalde iyi yapıyorum ama bazen zor sorular geliyor bu yüzden. Zaten boşlarım falan da hep tyt matematikte geliyor. TYT matematik denemesi çözüyorum. Hayır bi artırsam 100 üstü yapacağım ama olmuyor işte. Böyle gidiyor benimki.
    Bu arada şöyle bi ilk 6000'e girmem için neler gerekiyor? OYB 92 bu arada.
  9. Ashtakarna

Geçen okuldaki bir deneme sınavında 95 net yaptım. Yayın özdebirdi. Beyler nasıl sizce? Okulda falan iyi bir sıradaydım.
  10. Ashtakarna

Geometri için önerdiğiniz , orta zorlukta ve yeni nesil sorulara sahip güzel bir kaynak biliyor musunuz? Hedefim Geometri netlerimi 11 soruda 7-8'e çıkarmak.
  11. Ashtakarna

Artık akşamları da ders çalısmaya basladım ve kendimi buna alıştırmaya çalışıyorum. Bu arada cidden ilk 10k için hemen hemen ne kadar net yapabilmek lazım sayısalda?
    Bu arada matematikte 25 net yaptığımı yazmıştım altta çünkü geometrim harbi feci. 11 sorudan 4 doğru falan yaptım son denemede. Ki yazın başından beri çoğu denememde sonuç aynı. Bu yüzden geometri çalışmaya başladım. Soru çözdükçe ve çözemedikleri sordukça cidden kötü olduğumu anladım.
    Ha birde Geometri için Birey B alsam geç kalmış olur muyum? 2 kaynağım daha var dershanenin verdiği. Ama Birey B çok iyi diyorlar.
    Başka kesinlikle al dediğiniz kitaplar varsa öğrenmeye talibim.
  12. Ashtakarna

İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"

Bugün uzun zaman sonra hesabıma giriş yapıp eski mesajlarımı okurken zamanın nasıl da su gibi aktığını anladım. Hoşlandığım kıza açılmak için sizden nasıl da gaz aldığımı ama yine de başarısız olduğumu yeniden hatırladım. Bir kere olsa anlarım da defalarca olmuş bu ve hep başarısız olmuşum. Bir insan ceaaret nedir hiç mi bilmez? Şimdi Lise 1'de aylarca açılamadığım o kızı görüyorum hâlâ okulda. Halen çok güzel. Seneler nasıl da geçti ben içimde ona karşı büyük bir sevgi beslerken o onlarca erkekle konuşmuştu da en sonunda birini bulmuştu Lise 1'in ilk döneminin sonlarında. Ben karşısında eli ayağı dolaşan , kalbi küt küt atan, heyecandan ne yaptığını bilmeyen beni değil de sırf güzelliği için ve ortam için sevgili arayan o oğlanı seçmişti. Haklıydı da çünkü şimdi hatırlıyorum da benim sevgim hiçbir yarar sağlamazdı ona. Ve onla konuşan diğer erkekler... Nasıl oluyor da bu kadar önyargılı olabiliyorum? O erkeklerin de ondan deliler gibi hoşlanmadığını nerden biliyordum? Halbuki onları da rahatlıkla etkilemiştir onun güzelliği.
    Günlerim, haftalarım onun hayali ile geçerdi. Yürüyüşü , gülüşü ve onu birkaç saniye görebilmek için sınıf kapısının önünde dikildiğim günler. Belki geçerken görürüm de bi nebze mutlu olurum diye düşünürdüm. Günlerim onu gördüğüm ve görmediğim günler diye ayrılmıştı.Hani o içimizde hissettiğimiz o güzel duygu var ya işte o bir aldatmaca. Ama pişman değilim hayatın kuralı budur ve böyle ilerler. Ona layık bir erkek değildim. Bu yüzden utanmam veya üzülmem gereken bir şey yok diye düşünüyorum çoğu zaman. Ve diğer kadınlar , onlar bana uygun değillerdi. Yani karşıma yanında mutlu olduğum birinin çıkmasını çok isterdim ama çıkmadı. Hayırlısı olmuş diyorum çoğu zaman ve bu güçlü tutuyor beni. Hayat hep istediğiniz gibi gitmeyebilir ama en azında siz kendi bedeninizi istediğiniz doğrultuda ilerletmeye çalışın. Ben bu güzelliklerin farkına geç vardım. Hayattan beklentilerim yıllar içinde çok değişti ve tabii görüşlerim de. Bu kadar şeyi neden yazdım bilmiyorum ama anlayış gösterin. Bilirsiniz bazen satılarca yazmak istersiniz de yazarsınız böyle. Sebepsiz bazen de sonra silersiniz ben ise bu sefer silmeyeceğim ve ileride tekrar tekrar gelip okuyacağım mesajlarımı çünkü biraz da bu yüzden yazar insan. Ölümsüz olduğunu bir saniye bile olsa hissetmek için.
  13. Ashtakarna

Beyler gecen deneme olduk. Türkçe 7 Y , Sosyal 2 Y , Mat 3 Y ama 11 Boş ve Fen 1 Y 2 B. Dershanede çok iyi derece yaptım hatta en iyi mezunların olduğu sınıftan bile daha iyi yaptım diyebilirim. Yani dershanenin ilk 15'i mezun falan ben de onların içinde ilk 5'teyim. Bana tavsiye verin ve  çok yoruluyorum. Hele hele akşamları ders çalışmak çok zor geliyor ne yapmam lazım?
  14. Ashtakarna

Sertity said:
    TYT denemelerinde 90 net yapıyorum. dershenede 3.cü oldum geçen deneme ki 2. olan da 1-2 net fazla yapmış olmalı. Türkçe 3 yanlış , Sosyal Full, Matematikte 10 bos ve 4 yanlış vardı. Matematik konularım daha bitmedi ama önceki denemelerde 16 - 17 net falan yapıyordum. Konuları yavaş bitiriyor ve mantıklarını yerleştirebiliyorum kafamda. Fen ise çok karışık geçen deneme 8 netim vardı. Eksik olan konularım var fende epey ama gördüklerimin tamamnı yapabiliyorum. İnşallah daha başlamadığım konulara da başlayıp tamamlayacağım ve ek kaynaklar alıp oturtacağım. Önerileriniz var mı bana özellikle kaynak olarak?
    Bu arada 11.sınıf ayt iyi diyebilirim kendim için bir fizik problem çikartabilir biraz onun dışında 11.sınıfta çalıştığım için kafamda diri tutabiliyorum onları.
    Matematik netlerim 30 oldu neredeyse. TYT viyoloji full veya 1 boş yapıyorum. Kimya 2 boş fizik ise 4 boş falan oluyor. Sözellerim zaten çok iyi. Beyler AYT'ye nasıl baslamalıyım ve ara sıra tyt konularından gideceğim sizce nasıl gitmeliyim. Bana çok iyi tavsiyeler verebilecek olan var mi aranızda?
  15. Ashtakarna

Gün İçinde Başınızdan Geçen Olaylar V2

Jacques Collin said:
    sertity ben de tipsizim reis. acıkmadıkça baklavalarımsılarım görünmüyor. sıskayım. ama ne bileyim ortamda bi ağırlığım var. vücut yapmak sağlam özgüven veriyor. bence senin sorunun temeli burada yatıyor. her kızın kaslı ve öfkeli erkekleri sevdiğini düşünmüyorum. bence aşşşırı pesimist bakıyorsun. yav zamanında sen değil miydin ders konusunda ben aslında feni yapabiliyorum kendi kendimi yapamadığıma inandırdım benzeri gibi bir ileti atan? a haberin tersi versiyonu olarak ülkeyi anlatır gibisin gözünü seveyim iş kafada başlar. kendini ikna etsen azıcık. bak demiyorum olaya iyimser bak. gerçekçi bakman bile senin için moral açısından yeterli çünkü dehşet derecede karamsarsın. kız konusunda tc haklı açıl demiyoruz da git bi tanış. geçen senenin başında bi kızdan hoşlanmaya başlamıştım bizim discordu falan baya taciz ediyodum saçma sapan, sonra kızla tanışınca doğrudan soğudum. bunu niye dedim çünkü konuşmazsan muhtemelen kendi içinde yıkık kalacaksın. tanışıp seversen açılmasan bile konuşman bile kar ki gerçekten seversen içinde tutamazsın -yani umuyorum :p-.sevmezsen zaten yol verirsin. ama her şekilde kazanan olursun. konuştuğunu farz ediyorum; en fazla kayıpla (?) kazanmak bile, kayıpsız mağlubiyetten daha iyidir diye düşünüyorum.

Kızın sevgilisi varmış beyler. Yani böyle duydum birinden. Hediyeleşmeler felan. Sağlık olsun derslerime daha iyi odaklanıyorum şu an.
  16. Ashtakarna

TYT denemelerinde 90 net yapıyorum. dershenede 3.cü oldum geçen deneme ki 2. olan da 1-2 net fazla yapmış olmalı. Türkçe 3 yanlış , Sosyal Full, Matematikte 10 bos ve 4 yanlış vardı. Matematik konularım daha bitmedi ama önceki denemelerde 16 - 17 net falan yapıyordum. Konuları yavaş bitiriyor ve mantıklarını yerleştirebiliyorum kafamda. Fen ise çok karışık geçen deneme 8 netim vardı. Eksik olan konularım var fende epey ama gördüklerimin tamamnı yapabiliyorum. İnşallah daha başlamadığım konulara da başlayıp tamamlayacağım ve ek kaynaklar alıp oturtacağım. Önerileriniz var mı bana özellikle kaynak olarak?
    Bu arada 11.sınıf ayt iyi diyebilirim kendim için bir fizik problem çikartabilir biraz onun dışında 11.sınıfta çalıştığım için kafamda diri tutabiliyorum onları.
  17. Ashtakarna

Gün İçinde Başınızdan Geçen Olaylar V2

Jacques Collin said:
    ben sertity'nin bu çekingenliğinin ve kendisini yerin dibine gömmesinin sebebinin çevresi olduğunu düşünüyorum. arkadaş çevren falan alay eder veya laf eder diye gitmediğini tahmin ediyorum.

ek olarak kız bu kadar yalnızsa gidip arkadaş olmaya çalışsan bile çabucak samimileşebileceğini düşünüyorum. ne kızlar gördük çevresinde sürüyle insancıkla gezip özünde hepsinden nefret eden ve zorunluluktan arkadaşlık yapan, yalnız kalmamak uğruna. belki bu da onlardan biridir kim bilir?
    Ya usta arkadaşlardan değil maalesef. Ben özümde çekingen bir insanım. Bir kadının karşısına geçip gözümü gözlerine dikip konuşabilecek biri saymıyorum kendimi. Kendimi buna layık görmüyorum. Sen bu tipinle kimin gözlerine bakıyorsun diyorum kendi kendime. Kendimi bir kadının yanında güven duyacağı bir erkek olarak görmüyorum. Dedim ya size yakışıklı erkekler falan var diye. Ki bir tanesini görmüştüm de onla birlikte. Ne zaman aklıma düşse aklıma o çocuk geliyor. Sadece bir kere gördüm onu o çocukla belki arkadaşlardır bilmiyorum. Ama ben onun yerinde olsam onu seçerim diyorum kendi kendime. Sonuçta aşk da biyolojik bir olay ve elbette kız da güçlü olanın yanında durmak isteyecektir. Lafı da gereksiz uzattım ya maksat içimi dökmek size. Böyle anlattım diye de eli kolu tutmayan biri sanmayın beni tipim çok kötü değil de işte pek dik duran biri değilim ve biraz da sıskayım. Gerçi özgüven sorunu hep vardı bende de biraz şekil değiştirdi işte.
  18. Ashtakarna

Beyler Apotemi Problemler ve Trigonometri nasıl almali mıyım sizce? Bu konularda iyi temelim var ama geliştirmek istiyorum. Başka bildiğiniz güzel yayınlar var mı?
  19. Ashtakarna

Okul Meseleleri

Beyler TYTFen ve AYT Mat ve Fen tavsiyesi ayapr mısınız?
  20. Ashtakarna

Ben de bu hafta çözdüm soruları. Daha TYT çalışmaya başlamadan bi durum değerlendirmesi yapmak istedim. Tabi sizin girdiğiniz gibi sınav stresi şu bu yoktu. TYT Türkçede 3 yanlış yaptım. 2 paragraf ve 1 zamir sorusunu yapamadım. Sosyalde 1 felsefe (sorumluluk -fayda) ve 1 din (Beka-Vahdaniyet falan) yapamadım. Matematikte 28.soruya kadar çözdüm 20'sini falan yapabildim. Anlamadığım çok soru oldu. Fende ise Fizik hiç çözmedim.Ama biraz göz atınca yapılabilir olduğunu fark ettim sonradan. Kimyada ise 6 sorudan 4'ünü. Biyolojide ise 6 sorudan 1 ini yapamadım ( yoğurt fermante falan).
    Süre açısından bakarsak Türkçe 45 dk Sosyal 16 dk aldı. Matematik bazen zaman aldı bazen almadı. Fen ise çok çabuk bitti. Şu soyağacı vakit aldı yalnızca o da 1 dk falan. Sizce nasılım? Bu yaz TYT'ye çalışacağım bol bol. Bazen AYT de bakıyorum. 11.sınıf konularına. Seneye sınava gireceğim.
Back
Top Bottom