Search results

 1. Sepia The WellFed

  Warband "Grup Savaşları" / Sezon # 1 (Başvurular açık.)

  • Oyuncu Adı: Sepia
  • Oyuncu ID: 661421
  • Oynadığı Class: Okçu
  • Steam profili:Steam
  • Tahmini açık arttırma fiyat beklentin nedir? 750.000 -1.000.000
 2. Sepia The WellFed

  Warband Türkiye 2v2 Piyade Turnuvası

  Takımımızın adı: Iron Ravens

  Takımızın Kısaltılmış tagı: IR

  Oyuncu isimleri ve guidleri:

  1- Sepia : 661421
  2- Chu : 660331

  Yer varsa katılmak isteriz.
 3. Sepia The WellFed

  Mount And Blade Warband Geleceği

  Eline saglik... :iamamoron:
 4. Sepia The WellFed

  TR Sword&Board 3vs3 Turnuva [Kazanan Takım; Metth'in Klonları]

  16.03.2021 tarihinde Iron Ravens ve Su Şişesi takımı turnuva maçı yapmıştır. Maçı Su Şişesi takımını mağlup eden Iron Ravens takımı kazanarak bir tur yükselmiştir.

  Maç Skoru
  Iron Ravens 10 | 0 Su Şişesi
  Ellerinize sağlık ... Teşekkürler.
 5. Sepia The WellFed

  BP - BlackPhoenix[İNAKTİF]

  Basarilar...
 6. Sepia The WellFed

  TR Sword&Board 3vs3 Turnuva [Kazanan Takım; Metth'in Klonları]

  IronRavens

  1:Sepia: 661421
  2:Chu: 660331
  3:Mortis: 4138358
 7. Sepia The WellFed

  Radyo Metth

  Umarım istediğiniz gibi ilerler :smile: Başarılar...
 8. Sepia The WellFed

  [WT6T-2] // TURNUVA SONLANMIŞTIR // ŞAMPİYON CREED!

  Merhabalar, eskisi kadar vakit ayıramadıgımızdan dolayı turnuvadan ayrılma kararı aldık. Herkese basarılar iyi olan kazansın... !!
 9. Sepia The WellFed

  Neden Oyun Bulmuyor?

  Forumdan ticket atmanı öneririm. ( internet hizini kontrol et, cok fazla ping alıyorsan belkide o pingle olan yakın oyuncularla eslesiyorsundur)
 10. Sepia The WellFed

  [WT6T-2] // TURNUVA SONLANMIŞTIR // ŞAMPİYON CREED!

  Takım Adı: Ironravens
  Takım Tagı: IR
  Takım Sancağı
  İletişim Bilgileri:Sepia
  Oyuncu isimleri ve ID'leri:
  661421 Sepia
  660333 chu
  696040 Obsidian
  993158 Metth
  3135384 Ren
  3420390 Capitaine
  1170305 maxxxio
  4322303 fjeeyintheRAINCOATtobi
  3833124 Tolunay
  4185045 Madness
  Kuralları okudunuz mu ve kabul ediyor musunuz?: Evet
 11. Sepia The WellFed

  Mount & Blade: Warband Multiplayer Püf Noktaları

  Merhaba, paylasimin icin tesekkurler fakat duzetlmek isterim ki
  Kalkan ile savunma yapılır. Kılıç darbelerini,okları bunun ile savururuz. Rodokların kalkanları hariç diğer kalkanlarda kalkanı hafif yukarı kaldırdıysak ve rakip bizim ayağımıza ok atar yada kılıç savurursa canımız gidebilir. O yüzden doğru zamanda doğru yerde tutmak önemli.
  burada yazdigin kalkan ile ilgili olan bilgilendirme yazisinda, kalkani istedigimiz sekilde yukari kaldirdigimizda hic bir sekilde ayagimiza dogru savrulan kilic bize zarar vermez. sadece okcular, kalkani yukari kaldirmis bir kisinin ayagina sikararak zarar verebilirler.
 12. Sepia The WellFed

  Neden Oyun Bulmuyor?

  Merhaba, sorun senden kaynaklı gibi gözüküyor. Ticket atarak sorununa çözüm bulabilirsin. ( Eu secili olduguna dikkat et. )
 13. Sepia The WellFed

  [WT6T-2] // TURNUVA SONLANMIŞTIR // ŞAMPİYON CREED!

  Selamlar.. IR iki takım olarak Rez ?‍♂️
 14. Sepia The WellFed

  Kingdom of Pomerania

  ? Queendom of Pomerania adı ile bulunan warband [TR] server ve klana sahip olan *Mary* sana bu güzel klanda yer ve zaman verdiğin için teşekkürlerimi ve içtenliğimle minnettarlığımı belirtmek için bu yorumu atıyorum . Gerçekten güzel ve düzgün insanlarla birlikte gerçek rekabet tadına doyamayacağınız bir klan umarım başarılarının devamı gelir ve en iyi yolunda ilerlersin ve ilerlersiniz. Bu ortamı sadece sanalda değil gerçek hayata aktarman ve oyun içi merhametin derinden etkiledi . umarım bu warband ortamında ve hayatınızın geri kalanında bu klanda bulunma cüreti bulun sizin kötülüğünüze değil iyiliğinize söylediğim bir şey . umarım bu klanda gerçek dostluklar edinir heveslenir rekabete doyar hayata bakış açınız değişir ve bu muhteşem geçmeyen günlerinizi bu klana gelip yatıştırıp eğlenirsiniz hayat uzun değil ve insanlar hayatın her yerinde yeni bir adım atarak yeni şeyler keşfetmeye çalışmalı ve bu klan da sizi buna teşvik edeceğine eminim bu kadar uzun tutmamın sebebi yaşadıklarımdan sonra tırnak ucu kadarlık bir anı temsil ediyor bu tahmin ettiklerinizin ötesinde gerektiğinde kaybetmeyi ve gerektiğinde kazanmayı öğrendiğim yer . burası tahmin ettiğiniz normal bir yer değil sadece zaman harcamanıza yarayan bir yer değil yada sizi sadece oyuna davet eden bir klan değil burada hem hayatı hem sohbeti hem konuşmaların verdiği ilhamı hem kaliteli insanlar hem bazı hoşnutsuzlar bu sadece başlangıcı bu sadece oyuna başlamanızı sağlayan ve hayata daha farklı bir bakış açısı sunan bir yer buraya gelip eğlenmeyecek bir insan olabilirsiniz ama bir gün eğlenmeyi öğreneceğiniz yer olur bir gün sevdiğiniz dostun çıktığını görürsünüz bir gün hainlik yapanlar açığa çıktığında mutlu olacaksınız bir gün gördüğünüz şeyler yanlış olabilir o zaman geldiğinde sizin değerlerinizede önem gösterilir ve değerli hissedersiniz işte bu olay bu klanın oyun ve dönemeçli bir yol olmadığını öğrenirsiniz ve burada kalmaya devam etmek için can atarsınız . Queendom of Pomerania beni ve arkadaşlarımı içinde bulunduran klan bana bunları anlattıracak kadar uzun yorum yazdıran bir klansın ve sadece sanal bir şeyden ibaret olmayan yer sensin pomerania sen birçok kişiyi hem kişiliyet hem'de oyunculuk olarak geliştiren bir yersin sana borcumu hiç bir şekilde ödeyemem ve asla unutamam birde içindekileri asla ama asla unutmayacağım teşekkürler Pomerania saygılarımla bu yorumu yazıyorum buraya kadar okuyacak ilk kişinin sen olduğunu bildiğim için oyunu ve arkadaşlıklar verdiğin için sağ ol . ne kadar anlatsamda yaşamadan anlayamazsınız ve ne kadar basit olmadığınıda . ?
 15. Sepia The WellFed

  Olası bir 6v6 turnuva?

  2 takım çıkarmak koşulu ile Rez :devilish:
 16. Sepia The WellFed

  Fleshcer

  :mrgreen::mrgreen::shock::shock::?::?:
 17. Sepia The WellFed

  Resolved Gersegos Castle* Problem !!

  Does the game crash when you say yes to the module mismatch error, or does the game crash when you choose the fief owner after loading the save on the current branches
  Game crash when I choose the fief owner after loading the save on the current branches.

  Have you tried doing a clean install?
  No, I didn't try
 18. Sepia The WellFed

  Resolved Gersegos Castle* Problem !!

  I understand but my game was always up to date. I tried to open it on every patch that came after 1,4,3 to fix the bug. it doesn't work out and it always crashes. I guess, the problem is probably caused by my own game files.
 19. Sepia The WellFed

  Resolved Gersegos Castle* Problem !!

  Hi
  When I want to enter the game and open my saved file, i can see that the game module is 1.4.3 in the upper right corner, but when I want to open
  it says '' Module mismatch '' Do u want to load the saved game with different modules ''. How can i open my save file it on latest patch as u said ?

  edit : btw my game is up to date but saved file stucked on 1.4.3
Top Bottom