Search results

• Users: Thoe
  • Order by date
  1. Thoe

[WT6T-4] Takımlar, Kadrolar ve İletişim Bilgileri

Takım Adı: Riverwood
    Eklenecek Oyuncunun Adı: Spectfull
    Eklenecek Oyuncunun IDsi: 1100018

Çıkarılacak Oyuncu: Njord

Lizard'ın nicki buyucu olarak değiştirilecek.
  2. Thoe

Takımın 2. Admini olarak Njord - 486864 'a adminlik verebilirmisin
  3. Thoe

[WT6T-4] Grup Aşaması, Maç Rezervasyonları

Riverwood 12 - 3 KlavyeDelikanlıları

4. Thoe

[WT6T-4] Grup Aşaması, Maç Rezervasyonları

Rakip takım ve kendi takımınız: Riverwood - Klavye Delikanlıları
    Tarih ve Saat: 21.01.2023 22.00
  5. Thoe

Çıkarılacak Oyuncunun Adı: Svengali

Eklenecek Oyuncunun Adı: Njord
    Eklenecek Oyuncunun IDsi: 486864
    Birde Grand_Master in nicki Vidar yapılacak.
  6. Thoe

Çıkarılacak Oyuncunun Adı: Scalf
    Eklenecek Oyuncunun Adı: Muge_Anli
    Eklenecek Oyuncunun IDsi: 96304
  7. Thoe

Eklenecek Oyuncunun Adı: Svengali
    Eklenecek Oyuncunun IDsi: 1717962
    Çıkarılacak Oyuncunun Adı: Yuzarsif
  8. Thoe

[WT6T-4] // Turnuva Başladı !!!

Agarta takımı başvuruyu silmiş 12. takım gitmiş.
  9. Thoe

takım kadro sınırını 10 yapsan çok daha iyi olur thorin hem herkes bu durumdan muzdarip
    +
  10. Thoe

Cult- Cuman Khante [Cumans] Tekrardan Aktif, Alımlar Açık...

Üye Listesi Güncellendi, Maç Listesi Güncellendi...
    Yukarıdaki fotoğraflar silinmiş tekrar yaparsanız daha güzel durur.
  11. Thoe

Takım Başvurusu

Takım Tagı:RW_
    Takım Sancağı
    İletişim Bilgileri:Thoe
    Oyuncu isimleri ve ID'leri:
    Thoe 5012640
    Grand_Master 4322303
    BlackHurrica 4479504
    Yuzarsif 104461
    Blackdead 2027799
    Misha 1044199
    EsraErol 387759
    Lizard 5364279
    Boom 698198
    Kuralları okudunuz mu ve kabul ediyor musunuz?: Evet
  12. Thoe

Atölyeler ve Ekonomi

Sınır kaldırmak için bir mod
    Gelir arttırmak için bir mod (Köylerin üretimlerine dikkat ederek açtığım atölyeler dahil zerre para vermiyor. Atıyorum 15k atölyeye veriyorum günlük 78 veriyor :grin: )
    Atölyleler silinmesin diye bir mod
    Ticaret perkinin son level olsun diye 150 saat aynı şeyi yapmamak için bir mod
    Ekonomiyi ayakta tutmak için banka modu
    Zırt pırt savaş açılmasın, barış süreleri daha dengeli olsun, savaş yorgunluğu artsın diye diplomacy modu

Yani oyunun tek adam akıllı olan tüccar RP'sini yapabilmek için 6 tane mod kullanmışım. Haciz gelmesi gayet mantıklı. Düşman ülke savaş açtıysa yarısına el koyabilsin. Ben keyfime göre açtıysam para akışı tamamen kesilsin ama barışınca zaman içinde geri gelsin. Kökten silinmesi ne kadar ucuza kaçılmış ve basit bir özellik. Oyun her yerinden özensizlik akıyor. Daha casus belli olayına girmedim bile. Casus belli sistemi olsa ve sebepsiz yere savaş açtığında ticareti olumsuz etkilese falan...
    En son diplomasi modu oyunu çöktürüyodu o düzeldimi?
  13. Thoe

Warband bir çok konuda Bannerlord'dan daha iyi

Bence bu kadar da kötü bir oyun değil oyun özellikle mekaniksel anlamda çok gelişti o hızlı savaş açılması evet biraz can sıkabiliyor ben kendi ülkemi kurmuştum biraz güçlenince kimse savaş ilan etmiyordu bu arada bana savaş sadece benim lordlar isterse çıkıyordu bi de diplomacy modları var bannerlordda 2 adet şuan 1.8.0 sürümü bozuk ya da ben başaramadım birşeyi bilmiyorum açılmıyo ama eski sürümlerde barış yapınca sanki CK2 deymiş gibi bi savaş ilan edememe süresi vardı modlarla oyun aşırı güzel oluyor Multiciler varsa c rpg modunu tavsiye ederim multide.
  14. Thoe

Warband Oyunu İle İlgili Genel Sorum

Krallık kurarsan yoldaşlarınla konuşurken bir seçenek çıkıyor Kalradya kralı olmak istediğimi biliyorsun değilmi gibisine ona bas o antlaşma yapma oranını arttırıyor diğer krallıklarla
  15. Thoe

Mound&Blade: Warband düşük sistemkli mod önerisi

Persistent Frontair en son düşük sistemliydi şuan tam bilemiyorumda sadece online olan rol yapmalı bi mod bayadır oynamadım o yüzden güncel online sayısını bilmiyorum ben oynarken min 60 70 oluyordu.
  16. Thoe

WB Mount & Blade: Warband Görevleri

te 2015 te mesaj atmışsın ya ben en son mesajı görünce bu sayfa full yenidir diye düşündüm :grin:
  17. Thoe

WB Mount & Blade: Warband Görevleri

Görev olarak bir Lordu kurtarmak için köyün yaşlısı ile konuşup gece büyük bir ateş yakmasini söylediğimiz görev de var.
    O görevi hanlara gidip öğrenebiliyosun aslında bi krallığın hanına gidip bana uygun bi görev varmı diyince arada eğer varsa işte şu esir düşmüş onu kurtarcak kişi lazım gibi birşey diyodu oynamayanı bayabi oldu warband offlineıda tam hatırlamıyorum o kişinin akrabalarından yakını olursa ihtimal dahada yükselir gidip görev istersen o kişiyi kurtarma görevini veriyor ve o ateşi yakmak zorunlu değil opsiyonel sadece şehirdeki gardiyan sayısını azaltmak için.
  18. Thoe

GrandTURK [GT] - İnaktif

Merhaba biraz geç oldu ama öncelikle bannerlord klanınız hayırlı olsun.Forum tasarımınızda üyeler kısmında tagları çıkarırsanız göze daha güzel gelir gibime geliyor.
  19. Thoe

Bannerlord daha iyi emirler

Bayabi güzel olurdu atlıları saldırtıyorum karşı atlı okçulara bi anda bakıyorum 3 5 kişi karşı piyadeye girmiş ölüyolar.
  20. Thoe

Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

Birde Warbanddaki cRPGnin yapımcıları bannerlordada mod çıkarmış offlineda şuan beta olarak çıkmış sanırım onlineada warbanddaki gibi çıkmaya hazırlanıyolar anladığım kadarıyla online cRpg Beta diye bir sunucu vardı geçen.
Top Bottom