Search results

1. comwydw

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Hiç bu açıdan bakmamıştım , bannerlord pişmanlıktır...
    İyi uykular abi,bi 2-3 ay sonra gelir khuzait botuna altın işlemeler eklenmiş der geri gidersin

Rahatsız edici bilgi:31 mayıs 2020 de 120 tl verip oyunu alıcağımıza malum köpekli parayı alsaydık şuan yaklaşık 16.510 liramız olucaktı :grin:
    allah kurtarsın
  2. comwydw

2 yıl geçmesine rağmen herhangi bir tw çalışanının oyunu oynadığını düşünüyor musunuz? Tek bir sefer dahi olsa?

(Oyunu açıp haritada 15 -20 yıl beklemeyi ve hata görmeyi kastetmiyorum. Oyuncu gibi) bannerlord işte bu yüzden başarısız...
    evet
  3. comwydw

Knk biraz IQ gerekiyor mesajı anlamak için açacaktım anlamayanda anlamasın dedim kusura bakma. Şöyle bir ipucu vereyim “en ilk mesajı kast etmiş olabilir miyim?”. En son kelimeleri eklemesem galiba sözlüğe falan bakacaktın.
    iyi günler
  4. comwydw

Seni etiketleyen oldu mu da gelip bir şeyler yazıyorsun?
    etiketlemişsin ya ***
  5. comwydw

Beta Patch Notes e1.6.0

back in the days of yore of the first M&B there was an active forummite named Grunwalder, he was very popular but one day disapeared from the forums, a while later a relative of his revealed he had died of cancer and to honor his memory he got Grunwalder the founding father of the Rhodoks named after him (and the castle constructed where Grunwalder fell in lore)

Except it was all faked since people noticed he registered warband and with fire & sword long after his supposed "tragic" death and then a moderator confirmed he was seen doing the same thing on other gamming forums.
    lol
Top Bottom