Search results

1. Ramazan Bey

TES WİTCHER'I GECER NEDEN Mİ ?

Bir cogunuz hemen witcher daha iyi yok grafikleri daha iyi felan hic tes oynamayipta witcher daha iyi diyenleri anlamiyorum.Oncelikle soyle bir karsilastiralim En son cikan serisi skyrim 2011 de cikmis (ama zamana gore efsane olmus ) witcher 3 daha 1 sene felan oldu cikali simdi sen eski oyunla...
  2. Ramazan Bey

Clash of Clans Birlikte Oynaycaklar Gelsin

Clash of clans oynayan kisileri klana bekleriz.Klana girme şartları: 1)Genellikle en asagi kb 5 ten baslariz zamanla kb 7 ye yükseltilecek 2)İlk bas 800 kupa sonra 1400 kupa yapacağız 3)Aktifler olmayan alinmayacak Benimle sürekli oynayacak ve arkadas eklemek icin şartlar: 1)Sürekli aktif olcak...
  3. Ramazan Bey

MOBİL WARBAND'DA MOD VAR MI ?

Mobilden oynanan warband'da mod var mı? Bende oyun konsolu olsa oynardım ama malesef :(
  4. Ramazan Bey

Mobil Oyun Sohbet

Forum da baktığım kadarıyla mobil oyunlar hakkında sohbet alanı yok ve nerdeyse hiç kimse mobil oyunlar hakkinda konular açmiyor.Bu yüzden mobil oyunlar hakkında sohbet edebileceğiniz bir konu başlattım.                                                                             LÜTFEN KİMSEYE...
  5. Ramazan Bey

ANİME ÖNERİN

Ben Death Note izledim ve bitirdim çok güzeldi Death Note gibi güzel önerebileceğiniz anime var mı?
  6. Ramazan Bey

HANGİSİ DAHA EFSANE OYUN ?

YUKARIDAKİ HANGİ OYUN DAHA EFSANE ? NOT:AKLINIZA EFSANE BİR OYUN GELİRSE SÖYLEYİN AMA HER OYUN KONULMAZ !!!
  7. Ramazan Bey

Türk modları mı yabancı modlar mı ?

Gencler oy vermeden önce iyice düsünün bana göre yabancı modlar daha iyi çünkü bizim Türkler hep Osmanlı ya da Selçuklu modu yapiyorlar ama yabancılar ise farklı türden modlar yapiyorlar buna göre düşünün Not: Oyladiginiz seyi neden oyladiginizi soyleyin
  8. Ramazan Bey

Mod yapmayı nasıl oğrenebilirim ?

Merhablar, Ben mod yapmak istiyorum ama nasıl yapıldığını bimiyorum ben mod yapmayı nerden öğrenebilirim ve sen kim mod yapmak kim diyenlerden nasil kurtulabilirim ?         Yardımınız için simdiden teşekkürler               Ramazan Bey
  9. Ramazan Bey

Viking Qonquest bu hata nasıl çözülür ???

Viking Qounquest oynuyorduk notlar kısmına girince kisiler kismina giriyorum ve ordan bir kisi seciyorum ondan sonra oyun hata veriyor oyundan atiyor bu hata Türkçe yama yapınca oldu lutfen bilen çözümü söylesin NOT: Ben bu oyunu çok önceden oynamıştım şuan yüklü değil bu dlc !!!
  10. Ramazan Bey

WARBAND DESTEK HATTI ALO 0123

TAKILDIĞINIZ YER VARSA CEVAPLIYIM BAŞKA ARKADAŞLARDA GELSİN CEVAPLASIN SONUCTA OYUNUN YAPANİ BEN DEĞİLİM YA OYUN HAKKİNDA HERSEYİ BİLEMEM                                                                                                                        SAYGILARIMLA                        ...
  11. Ramazan Bey

HANGİSİ DAHA GICIK ?

HANGİSİ DAHA GICIK ACABA MERAK ETTİM :?: :?: :?:
  12. Ramazan Bey

Warband'ın düzeltilmesi gereken şeyler nelerdir sizce ?

Warband'a getirilmesi gerektiğini düşündüğünüz neler var ?
  13. Ramazan Bey

En çok hangi ülkeyi seviyorsunuz ?

En çok hangi ülkeyi seviyorsunuz ?
  14. Ramazan Bey

Sefere adam cağırma sıkıntısı!!!

Başka ülkelerin mereşalleri sefere adam cağırıyor herkes geliyor ama biz mereşaliz sefere adam cağırıyoruz 1 kişi zar zor geliyor bunun bir çözümu var mı ?
  15. Ramazan Bey

Kalradya'nın hikayesi nasıl?

Merhaba arkadaşlar, Ben size bi soru soaracağım: Kalradya'nın hikayesi nasıl ve Kalradya nerde ? Oyunun hikayesine göre tüm dünya var ve Kalradya'da var . Öyleyse bu Kalradya tüm dünyanın neresinde ?
  16. Ramazan Bey

Viking Qonquest Oyundan atma !!

Hepinize merhaba ben cok onceden viking qonquest oynamaya baslamistim oynamayali baya oldu cunku bi hata yuzune oynamiyorum hata soyle : Ben notlar kismindan kisiler e geliyorum ve bir kisi seciyorum ve oyundan atiyor buyuzden dolayi bazi gorevleri yapamiyorduk ve oyunu biraktik ÇÖZÜMÜ...
Top Bottom