Search results

1. Albert112

MP Native [UNOFFICIAL] Bannerlord Dedicated Server

We have developed a dedicated server mod and we are aiming to make this dedicated server modable, content expandable by other people like a library also (include serverside) but we need your opinions for architecture and networking. If you are interested please join our discord and send me a dm...
  2. Albert112

[UNOFFICIAL] Bannerlord Dedicated Server Mod

Hello everyone, we have been working on unofficial bannerlord dedicated server last 7 days. And we recorded a demo video that shows the progress. English subtitle added. DEMO VIDEO #1 DEMO VIDEO #2 DEMO VIDEO #3 DEMO VIDEO #4
  3. Albert112

Bannerlord Unofficial Dedicated Server Mod

Herkese merhabalar, bugün Avrasya Community Developer Takımı olarak 1 haftadır üzerinde çalıştığımız Bannerlord için unofficial ( Community Edition olarak da geçebilir ) dedicated server yazılımı için duyuruları ve gelişmeleri paylaşacağımız forum konusunu açıyoruz. Bu konu tasarımı...
  4. Albert112

[Map] Great Avrasia

Great Avrasia TR_Avrasya_RPG'de kullandığımız yeni map. Kaybolmasın diye konusunu açma gereği duydum. Kullanmak isteyen varsa izin almadan kullanabilir ve editleyebilir. Hatta güzel editleyen olursa konuyu güncelleyebilirim. Map Yapımcıları: Alverrt & Dana Map'den birkaç ekran görüntüsü...
  5. Albert112

[MAP] Avrasia

AVRASIA MAP İzinsiz kullanımı veya düzenlenmesi yasaktır. Credits: Aesirlord SogukateS Santafor Yabgu Ali Mentalrob Sekban Halil İbo Recep Kasna
  6. Albert112

REZALET

Bu apaçık bir sitem konusu olacak. Artık Warband'daki hile olayı çok fazla yaygınlaştı ve abartıldı. Aşağıdaki ekran görüntüsü de bu rezaletin zirvesi sanırım. Zaten halihazırda hilelerin ne kadar yaygınlaştığını biliyoruz ve bu durum canımızı sıkıyor. Ancak hile satışının yapıldığı sitenin...
  7. Albert112

Kitap okumak faydasız mı?

Şahsen toplumun norm olarak kabul ettiği olgulara her daim sorgulayıcı bir yaklaşımla yaklaştım ve benim mantık süzgecimden geçemediği sürece benim için norm olması önemli değil sürünün aksine göre düşünür ve davranırım. Bunu neden söylüyorum çünkü böyle normları sorgulayarak olaya bir...
  8. Albert112

Avrasya Multiplayer Oyuncu Topluluğu

Avrasya Community; başta Warband'ın Persistent Worlds ve Persistent Kingdoms modlarında olmak üzere oyunculara onlarca sunucu sağlayarak oyuncu sayısı aktiflik rekoru kırmış ve oyuncuların eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamıştır. Aynı şekilde Bannerlord'da da eğlenceli organizasyonlar yapmayı...
  9. Albert112

Yüksek battle size crash sorunu

Battle sizeı 1000'e aldığınız zaman 500vs500 hızlı savaş yapabiliyorsunuz. Ancak sistem önerilen sistem gereksinimlerini karşılasa bile kaçınılmaz bir şekilde crash yiyor. Bu ilerde düzeltilecek mi sadece onu merak ediyorum. Yani optimizasyondan kaynaklı bir sıkıntı mı yoksa hiçbir şekilde...
  10. Albert112

[HRPG] Avrasya Roleplay with Magna Carta

AVRASYA ROLEPLAY MAGNA CARTA
  11. Albert112

[MAP] Magna Carta

MAGNA CARTA
  12. Albert112

PK Server Owner'ın El Kitabı

Bu dönemlerde artık Persistent Kingdoms sunucusu açmak çok kolaylaştı. Birkaç ay sonra official PK scriptlerinin de yayınlanmasından sonra bu işin daha da kolaylaşacağı kesin. PK modülüne sunucu açmak isteyen kişilerin işlerini kolaylaştıracak şeyleri ve dikkat etmeleri gereken noktaları bu konu...
  13. Albert112

Fake Servers

We have opened a pk server recently and we have a serious community. We have to close our server time to time and when we close it, some people who have no relation with us open a server which has the same name as our server. Players get to join that server thinking they are joining ours. When...
  14. Albert112

TR_AvrasyaRPG [Eski Kadro Devam]

Rez. Yazın sunucuyu tekrardan açıyoruz. Konuyu açıp rez alayım dedim. Sunucunun orjinal konusu budur. Sunucu hakkında bu konudan yazacağız, konu tasarımı böyle kalmayacak sunucunun açılmasına yakın güncellenecek. Gruba katılmayı unutmayın.
  15. Albert112

Üniversite bölümü geleceğinizi kısıtlar mı?

Mesela hukuk okuyan iş adamı olamayacak, ya da tıp okuyan siyasete giremez. Gibi okuduğumuz bölüm gelecekteki seçeneklerimizi kısıtlar mı? Düşüncelerinizi alalım.
  16. Albert112

Garip bir soru

Adamın biri bakkala gelir ve bakkalcıya 100TL uzatarak 1 paket sigara ister. Bakkalcı da bozuk para olmadığı için çırağını karşı pastaneye 100TL yi vererek yollar. Çırak elinde bozuk paralarla bakkala gelir ve paraları bakkalcıya verir. Bakkalcı da müşteriye sigarasını ve para üstü olarak da...
  17. Albert112

Multiple serial key abusing

Is there any way to prevent this? And why TaleWorlds doesnt do anything about that?
  18. Albert112

Persistent Kingdoms

Avrupa sunucusu olan Phoenix'in geliştiriyor olduğu persistent world modunun daha güzel ve hatasız hali hazırlanıyor. Büyük ihtimal PW modunun yerini alacak bir mod. İsteyenler linkten mod için tavsiyelerde bulunabilirler. Persistent Kindoms
  19. Albert112

Server Requirements help

:party:
  20. Albert112

NO-HORSE PW Savaş Eventi

Haftasonu için atın kullanılmadığı bir savaş eventi düzenleme planımız var. Kurallar ve son durum buradan belirtilecektir. Katılmak isteyen KLANLAR da bu konu altından veya PM olarak bana bildirsinler. Düzenleniyor...
Top Bottom