Search results

1. lordsas

Oyunda keşfettiğim hatalar

Mount Blade 2 & Bannerlord 1.7.2 yamasını çok bekledim lakin betadan bir türlü çıkmadı. Bende dayanamadım ve oyunda bulamayınca yeniden oyunu güncelleyip bir girdim. Lakin oyunda çok fazla hata mevcut. Zaten ilk söyleyeceğim hata o kadar saçma bir hata ki korkunç derecede. 1.) Krallık kurmadan...
  2. lordsas

Features that should be precise are suggestions.

Engilish Translate Version 1. We cannot see the population in the game or the number of population is uncertain. The eternal population must definitely change. In city castles and villages, there must be a certain amount of population and daily growth should be available. This amount of...
  3. lordsas

Esir Lord Bana Saldırıyor Sorunu

Arkadaşlar Kalede esir olan lordu kurtarmaya çalışıyorum. anahtarı alıp lordla konuştuktan sonra kale avlusuna bir çıkıyorum lord direk bana saldırmaya başlıyor. sizce bu soruna ne sebep olmuş olabilir. Krallıkların hepsiyle dostum.
  4. lordsas

Kale ve şehirde ki kapılar karıştı yardım!

arkadaşlar yeni farkettim oyunda kale ve şehirde ki kapı isimleri farklı arena ya girince boş bir arsaya ışınlıyor. esirlerin olduğu yere girince ise arenaya ışınlıyor. menüde bir sorun yok sorun kale işinde ki kapılarda yardım ederseniz sevinirim?
  5. lordsas

Azura Mod [SP] & Mount Blade Warband

Azura Mod Arkadaşlar mod için şimdilik basit geliştirmeler yaptım. Mount Blade Warband'a baktığım da ya garip modlar yada abartılmış oyun oynanışını bozan sistemli modlar bulunmakta bende oyun oynarken biraz değiştiriyim dedim oyunu ve basit bir geliştirme modu hazırladım. Sonrasında yeni...
  6. lordsas

Mount&Blade oyunun metin2 pvp server

arkadaşlar biriniz mount blade ayarlı bir metin2 pvp server veya başka bir şey acsanız. online server ayarlamak isteyen ayarlasın.mount blade metin2  serveri çok güzel olurdu. Şey adminler biraz garip bir yere yaszmış olabilirim hangi konuyla alakalıysa o foruma koyarsınız bu konuyu.
  7. lordsas

Lord of Death modu acmayı düşünüyorum yazın yapmaya başlıcam yardımlara acığım

arkadaşlar mount blade warband ın düzgün bir modu yok çoğu mod yarıda kesılıyor yapımı tam olmuyor bende bi mod cıkarmaya başlıcam modu cok büyük yapmayı düşünüyorum normal warband haritasının 5-6 katı büyüklüğünde bir map içinde gemilerden diplomasiye bir çok şey buluncak belki çok uğraşırsak...
Top Bottom