Search results

1. Moment

[WLL] Signups + Introduction

Brown lolololl
    I am not Dinosaur, damn. I'm gonna hang myself. :sad:
  2. Moment

[WLL] Signups + Introduction

I just posted to see my name and photo now lol
    What am I
  3. Moment

98° Gaming Community // Greztens [GRZ]

Hayırlı olsun, başarılar!
  4. Moment

Imperial Centurion/Legion [Beleriand Community]

Hayırlı olsun.
  5. Moment

Yenilmezler

Başarılar canlarım! Hayırlı olsun. :grin: :grin: :grin:
  6. Moment

[WT5T-3] Başvuru - Son Tarih 25 Haziran

Laylet said:
    Öncelikle herkese merhabalar,Turnuva düzenleme konusunda yaptıgın çalışmalar için teşekkür ederim kendim ve herkes adına fakat yaz geliyor ve oyuncu sayıları warbandda artacak,5w5 formatı yerine 8w8 yapsan ben ve klan arkadaşlarım dahil birçok diger klan daha memnun olacak ve katılım fazla olacaktır diye düşünüyorum -Scepion-Laylet

+
  7. Moment

[WKT] Warband Kış Turnuvası -5on5- Şampiyon ImmortalS!

Hayırlı olsun! Umarım bütün M&B Camiası eğlenir ve güzel vakit geçirir. Bu güzel turnuvayı düzenleyen OguzKhan'a ayrıca teşekkür etmek gerek. Herkese başarılar...
  8. Moment

[YDT 2] Yaz Duel Turnuvası 2 - Turnuva başladı! - Şampiyon Yobaz!

Selamlar Mount&Blade Camiası ve onun içinde yer edinmeye çalışan beyinsiz arkadaşlar. Arkamdan güzel atıp tutmuşsunuz teşekkürler. Yazın katıldığım Kick Boks müsabakalarında sakatlandığım için Yaz Duel Turnuvasına ve Klan Maçlarıma katılamadım pc ile abim ilgilendiğinden istekleri reddetmiş. Şimdi yazdığım için kusura bakmasın değerli yöneticiler şu sıralar vakit bulabildim.İyi günler..
  9. Moment

[YDT 2] Yaz Duel Turnuvası 2 - Turnuva başladı! - Şampiyon Yobaz!

Oyun nickiniz: [GH]Moment-Vanguard_Moment
    Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198082232778/
  10. Moment

MEgame / Oyun Çekilişinde Kazananlar Belli Oldu!

• Adınız Soyadınız: Furkan U.
    • Yaşınız: 16
    • TaleWorlds Hakkında ki Düşünceleriniz (Kısaca): Öncelikle oyun platformlarıyla Mount&Blade Serisi ile tanıştım. TaleWorlds ise guzel bir sisteme sahip olan hem oyunculara yardım amaçlı hemde duyuru, tanıtım gibi çeşitli amaçlar doğrultusunda kullanılabilen gayet hoş bir mecradır.
    • MEgame Hakkında ki Düşündeleriniz (Kısaca): MEgame, kurucusunu tanıdığım ve kendisine saygı duyduğum bir kişiye aittir. Kurucusu yani Mustafa abi ile sunucularında bir çok kez beraber Adminlik yapmışlığımız vardır. MEgame kuruluşu ile Mustafa abi vasıtası ile tanıştım ve Kuruluştan gerçekten memnun kaldım. Kuruluş sunucu satışları ve buna ek olarak çeşitli oyun satışları gerçekleştiren hoş ve fiyat konusunda aşırıya kaçmayan beğendiğim bir kuruluştur.
    • MEgame Facebook Sayfasını Beğendiniz mi?(Evet/Hayır): Evet. [Furkan U.]
    • MEgame Steam Grubuna Katıldınız mı?(Evet/Hayır):Evet. [[GH]Moment]
  11. Moment

[---]Revolution RPG ~ www.revolution-rpg.com

Evet arkadaşlar yine troll adminler troll oyuncular !!! Low rp nin artık dibine vurdular . Hele adminler takmıyor trollüyorlar . Bu gün admini abartısız 10-15 defa çağırmama rağmen random yerken . Ve yedikten sonra da 5 kere çağırdım . Tabi takarlar mı !!! Ben zırhı parayı falan kaybettim SS de var admin geldi sonra adama diyorum ki neden gelmedin kardeşim 25-30 defa seni çağırdım dedim . Admin kardeş sağolsun pek artistler yüzüme bile bakmadan dinlemeden gitti . Sonradan yine 5-10 defa çağırdım gelmedi . Ben buldum adamı '?' koydu . Ben olayı anlatmaya başladım baktım  orda mı afk mı diye 1 tane , 1 tane tekme attım . Bilin bakalım admin kardeş ne yaptı ..! Tabikide hiç uyarmadan kesti ..... Ben tekrar spawnlandım ve admin şöyle yazdı Rp nin içine ettiniz trolleyerek dedi. Bende karşılık Asıl sen trollüyorsun dedim . 1-2 saaniye sonra ban attı ...! Acilen Esfiex'in ilgilenmesini istiyorum . Kendisinden rica ederim .

Ha bir de bu gün bir olay daha başıma geldi . Adamın biri Low rp yaptı . Üstüne üslük anama sövmez mi ben delirdim 1 kere mızrak sapladım adam başladı randoma bende yeter dedim ve kestim . Ezik gitmiş admine param için beni kesti demiş =) . Admin geldi dedi böyle böyle olmuş . Dedim adam random atıyor üstüne üslük  anama sövüyor . Bende kestim dedim . Tam o sırada arkadaşın biri (Arkadaşta demeyeceğim küfredeceğim artık . Hiç sevmem küfrü . ) bana arbalet ile sıktı ve beni adminin gözü önünde öldürdü . Admin ne yaptı oradan uzaklaştı adama dokunmadı bile . Ben gittim zırhımı aldım . Adamın biri atımı çalmış delirdim . Gittim zırhıma baktım eldiven kayıp . Arkadaş dedi şu adam aldı admine dedim versin random yedim . Admin böyle diyor yetkim yok . Adam iki saat diretti bende en sonunda adamı kestim ... Ve aldım eldivenimi ..!

Adminleri bilgilendirin lütfen ..! Çok bilgisizler .... Acilen ilgilenmeni istiyorum Esfiex ..! :cry: :cry: :sad: :sad:
  12. Moment

Vintas RolePlay

Hayırlı uğurlu olsun , biran önce açılsa da başlasak roleplaye .  :cool: :cool: :cool:
Top Bottom