• Welcome to the forums on our new hosting setup. Everything should be working the same, but if you run into any problems, please let us know over here.

Search results

1. Airelhach

ECL [European Challenge League]

ECS'ye katılamayan takımlar için düzenlenen bir turnuva katılmak isteyen Türk takımları açısından bilgilendirici nitelikte olsun. İngilizce çevirisini yapmama çok gerek var mı bilmiyorum ama gerekli olduğunu düşünürseniz yaparım, sıkıntı olmaz. :)
  2. Airelhach

AFFETMEYİCİLER

11-5 Vanaheimr 10-6 BH 9-7 The_Turk
  3. Airelhach

Ankara Üni. DTCF Karıştı

Ankara Üni. Dil ve Tarih Coğrafya fakültesinde bugün ülkücülerle sol gruplar arasında büyük bir kavga çıktı. Ülkücüler tarafından bir güvenlik görevlisi ateşli silahla yaralandı. 3 öğrenci kavga esnasında yaralandı. 40-50 civarı gözaltı olduğu belirtiliyor. Olayların içerisinde kaldığım için bu...
  4. Airelhach

Akit Gazetesi Binasından Ülkücülere Ateş Açıldı

Yeni Akit gazetesi Atatürk'ün bir fotoğrafını photoshoplayıp paylaşmıştı dün. Bugünün ilk saatlerinde Ülkücülerin İstanbul/Fatih teşkilatı CharlieHebdo'yu Türkçe olarak yayınlayacak Cumhuriyet Gazetesi önünde ve Atatürk'e yapılan saygısızlığı protesto etmek için Yeni Akit gazetesi önünde...
  5. Airelhach

Nations Cup 2014

Arkadaşlar şimdiden bilgilendireyim dedim, editlemeye başlıyorum. :)
  6. Airelhach

Mantık Sorusu

Merhaba arkadaşlar, Bugün bir arkadaşımla bir mantık sorusu üzerine tartışıyorduk. Sorunun cevabını bulamadım hâlâ, kafayı yiyeceğim. Hangi konuya yazmam gerektiğini de bilemedim; o yüzden niyetim sorunun cevabını bulmak. :D İki arı kovanı var. Bu kovanların etrafında başka kovanlar da var ve...
  7. Airelhach

Californication(Dizi)|Showtime

Californication, Amerikan Showtime kanalı tarafından yayınlanan komedi ve dram tarzı dizidir ve erotik içeriğe sahiptir. Başrollerinde, David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen van der Beek), Madeleine Martin (Rebecca Moody), Evan Handler (Charlie Runkle), Pamela Adlon (Marcy...
  8. Airelhach

[IR] The Ithilien Rangers(No more Orcs)

Establishment: 01/03/2012 Warlord, Captain and Champion's banner   Airelhach/Kingslayer(Warlord) Celeborn(Champion) Gannicus(Hunter) Midgard(Hunter) Thyke(Hunter) Beleg(Footman) DeepX(Footman) CheekyBoooom(Footman) Goliath(Footman) Hades(Footman) Mete_Khan(Footman) Meyhaneci(Footman)...
  9. Airelhach

[IR] The Ithilien Rangers

Kuruluş:01/03/2012   [list type=decimal] Airelhach Toi Thyke Hades Midgard Velandor Beleg Warkleny Bububibibobo addar Charles de Valois Amroth [/list]                          176.53.19.87 airelhach IR 7-8 Einherjar(Video) IR 13-2 HITMEN IR 7-9 Sunshine IR 14-6 Sunshine...
  10. Airelhach

[GNT]Generation[EtkisizKılan, pasif]

Kuruluş: 18/02/2012 *Emperor sancağıdır.     Airelhach(Queen) Cattie(Emperor) Bryan(Duke) Trukoss(Colonel) Gannicus(Captain) addar(Sergeant) Sting(Sergeant) Jenexus(Sergeant) Hades(Recruit) ...                                                                                                ...
  11. Airelhach

[Bitti] Nations Cup 2012

*Eski Nation's Cup organizatörlerine teşekkürler!* *Archivist'e eserlerini kullandığımız için teşekkürler!* (Tanıtım) Üçüncü kez düzenlenecek olan, Warband Nations Cup 2012 için zaman geldi. Çoğunuz büyük ihtimalle turnuvanın ne gerektirdiğini biliyorsunuz, belli yeni kuralların bu yıl...
  12. Airelhach

Klan Sayfası Tasarımları

Merhabalar arkadaşlar ben Simo Häyhä(yazması zor biliyorum) yada eski adımla Airelhach; Nasıl açıklasam bilemiyorum; bu yüzden konuyla ilgili aklıma gelen herşeyi yazacağım sanırım. 1 yılı aşkın süredir bu forumdayım. Forum veya forum kullanıcıları için bir şey yapmadım bu zamana kadar. Hatta üç...
  13. Airelhach

[Royal] Royal Squad

Establishment: 05/10/2011 Arn Airelhach(Cpt) Mysterion(Cpt) Steppe(Cpt) addar Aridetos Beleg Beydemir BloodRose Catilaptus Chirkef ClarkGreen Crouzer Dexan FatalWarrior Feachix Gladiator Gigabyte Grejuva GreenBeret HeRa Hibabo IronMask kapuska KaRaBaSaN Lazkopat...
  14. Airelhach

[Royal]Royal Squad/Saygıyla An(r)ıyoruz seni ATAM...

Kuruluş: 05/10/2011 Arn Steppe(Cpt) addar Aridetos Beleg Beydemir BloodRose Catilaptus Chirkef ClarkGreen Crouzer Dexan FatalWarrior Feachix Gladiator Gigabyte Grejuva GreenBeret HeRa Hibabo IronMask kapuska KaRaBaSaN Lazkopat Machi MortalKnight Pikachu Razor...
  15. Airelhach

[Rv]Revival Of Victory[PASİF]

Kuruluş: 09/07/2011 Steppe FatalWarrior Zєบѕ™ Beleg(Cpt) Mysterion(Cpt) Aridetos Arn Catilaptus Gladiator HeRa Karadenuzlu MortalKnight Night Sir_Arthur Zarzacym Adagio Barbarian Eltosen Hibabo Machi RiDDiCK RexArmadilo Romanius Rudd Sezer Zenign Active Inactive Teamspeak3 indirmek...
  16. Airelhach

Sorun İçin Genel Çözüm

Evet arkadaşlar hepinizin bildiği üzere 1.143 patchi yayınlandıktan sonra, oyuncuların büyük kısmı "Windows Çalışmayı Durdurdu" hatası alarak oyun oynayamıyordu. Bu konuda size bunun nasıl çözüldüğünü anlatacağım. Farklı çözüm yolları bulmuş olan arkadaşlardan da kendi çözümlerini...
  17. Airelhach

Sorun

Arkadaşlar belki de ilk defa böyle bir sorun için konu açıyorum. Uzatmadan konuya geleyim. Bugün öğleden sonraya kadar oyunumu gayet rahat oynuyordum.(Yani rahat dediğim oyuna kolayca bir sıkıntı olmadan girebiliyordum, yoksa 16 fps ile oynamaya çalışıyorum.) Oyunu İngilizce oynayayım biraz...
  18. Airelhach

[Rv] Revival of Victory-Clan was disbanded

Establishment: 09.07.2011 Cattie FatalWarrior Steppe Zeus Beleg(Cpt) Gannicus(Cpt) Arn(Cpt) Airelhach Barbarian Eltosen Gladiator Juggler Karadenuzlu Kont Mysterion Night Hibabo RexArmadilo RiDDiCK Romanius Rubarjiman Rudd Sezer Sir_Arthur Zarzacym Zenign ENes_SeNsei(Trial)...
  19. Airelhach

Achievements

Arkadaşlar biraz önce farkettim ki; oyunu alalı 8-9 ay oluyor. Bayağı da Single Player ve Multiplayer oynamama rağmen 74 Achievementden sadece 5 tanesini açabildiğimi gördüm. Diğer Achievementlere baktım ve gördüm ki bazılarını daha önceden yapmıştım. Örneğin daha önce defalarca kale...
  20. Airelhach

Paranın İntikamı( Bölüm III: İlaç Kokusu EKLENDİ!)

Arkadaşlar önce şunu belirtmek isterim. Yıllardır kitap okurum. Kitap yazmak da hayallerimden biriydi. Bir tanede ben yazdım. Umarım beğenirsiniz. Eğer beğenirseniz devamını yazarım. Olumlu, olumsuz eleştirin lütfen. :) Şimdilik bu hikayede öyle bir atraksyon olmasın dedim. Eğer beğenirseniz...
Top Bottom