• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

Search results

1. nfornirvana

Game of Thrones (İlk Sayfadaki Duyuruyu Okuyunuz)

Yeni ve son sezonun 2019 Nisan'da yayınlanacağı kesinleşti.

1aa2e2ff8997.jpg
  2. nfornirvana

İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"

oyasar1 said:
    1 sene deliler gibi aşık olduğum kız bana çıkma teklif etti. Kabul ettim, ama hiç birsey hissetmiyorum. Keşke o zamanlar benim olsaydı.

Ergenlikle alakası yok bunun, genciyle yaşlısıyla insalığımızın en büyük sorunlarından biri bu. Takıntı haline getirmek, senin o kıza hissettiklerin aşk değil takıntıydı bence. Elde edemediğin her gün daha fazla etkisine kapılıp kendini kaptırdın; ancak elde edince de senin için bi değeri olmadığını farkettin.
  3. nfornirvana

[WB][SP]Diplomacy 4.litdum (v0.3 yayınlandı - 09.05.2017)

Modu yeni görüp oynamaya başladım, çok beğendiğimi söyleyebilirim. Sonrası için de kolay gelsin.
  4. nfornirvana

Okul Meseleleri

Harlek said:
    Vizeler girmeye başladı, derslere karşı motivasyonum yok şu sıralar.
    Bu dönem ders bırakma ihtimalim yüksek, anayasa medeni kalmadığı sürece sıkıntı yapmam da onlar kalırsa sonraki yıllar  zorlar.

Dostum son durumun ne bilmiyorum ama umarım finallere iyi hazırlanıyorsundur. Ben de hukuk fakültesinde 3. sınıftayım. Anayasa 1-2 ve Medeni 1-2'yi de 2.alışımda verdim. Hangi okuldasın bilmiyorum ama bu derslerin zorluğu okuldan okula değişiyor. Bizim fakültede medeniyi ilk alışta geçen kişi sayısı iki elin parmaklarını geçmiyor mesela. Okula girdiğim ilk 2 sene çok zor geçti, doğru dürüst derslere girmeyi geçtim sınavlara bile girmiyordum ancak toparlamaya başlıyorum yavaş yavaş. Başarılar dilerim.
  5. nfornirvana

Gün İçinde Başınızdan Geçen Olaylar V2

Harlek said:
    Olur hacı katılabilirim ben

Öğrenci belgeni sanırım mail atarak ayda 7 liraya da premium'a geçebiliyorsun.
  6. nfornirvana

Yükseköğretim Kurumları Sınavı

Başvurular ne zaman başlayacak belli oldu mu? Geçen sene giremedim bu sene girmeyi düşünüyorum.
  7. nfornirvana

Vikings - History Channel

Sir Rivenal said:
    nfornirvana said:
    Bunca zaman erteleye erteleye izlememiştim, 2 gün önce nihayet başlayabildim. Saat 3.01 ve 2.sezonu bitirmeden uyumamaya and içtim hehehe. Henüz daha spoiler yemeden ilerliyoruz hayırlısı bakalım.
    Çok hızlı ilerleme benden söylemesi.

Baya hızımı alamamıştım, 3.sezonda mola verdim.
  8. nfornirvana

Vikings - History Channel

Bunca zaman erteleye erteleye izlememiştim, 2 gün önce nihayet başlayabildim. Saat 3.01 ve 2.sezonu bitirmeden uyumamaya and içtim hehehe. Henüz daha spoiler yemeden ilerliyoruz hayırlısı bakalım.
  9. nfornirvana

Basketbol

900k € maaş alan, 3 günde bir maça çıkıp maç başına 30-35 dk bandında oynayan Udoh'a, bir de 4m € maaş alan şu dangalağa bakınca midem bulanıyor. Udoh sen #Adamsin.

CkDMImHWgAAvGZq.jpg:large
  10. nfornirvana

Shameless US - Dizi

6. sezon 2. bölüm ne zaman çıkacak bilgisi olan var mı?
  11. nfornirvana

Viking Conquest Yardım

Yanlış hatırlamıyorsam o kaleyi fethedip 30 gün elinde tutman lazım.
  12. nfornirvana

Shameless US - Dizi

Frank'in namaz kılmaya çalıştığı, günah çıkarttığı sahneler efsaneydi. Bu sezon gözler yine Frank ve Carl'da olacak anlaşılan. Azcık da Lip'te.

Şu diziyi izlerken yemin ederim Debbie yüzünden çekiniyorum. Bu nasıl bir iticiliktir...
  13. nfornirvana

Ucuz Oyun Keyfi - İndirim ve Ücretsiz Oyun

Gamepad için Logitech f310, f710 kullanan var mı? Alınır mı?
  14. nfornirvana

Kış indirimleri 22 Aralık'ta başlıyor 4 Ocak'ta bitecekmiş. Bilmeyenlere duyuralım.
  15. nfornirvana

Şu an ne dinliyorsunuz? (M&B (sessiz) radyo :)

Jehan Barbur - Naz Barı

https://open.spotify.com/track/0Ste7hZjINvq38RECJEM6q
    Dinlemeyen gerçekten bin pişman.
  16. nfornirvana

Yiğit Gün said:
    Voidu güvenilir mi ?

Bana güvenilir gibi geldi. 1 2 işlem yaptım 1 dakika içerisinde ürünü teslim ettiler.
  17. nfornirvana

Aynen öyle. Bayağı ilginç indirimler olabiliyor.
  18. nfornirvana

Şike Davasının Tekrar Görülmesi

Burada algı algı diye konuşanlar AY'nin konuşmasının sadece 5 sn'lik kısmını kesip ortaya koyup "ömö özöz şökö yöptöysöm" dedi diyorlar ya. En çok ona gülüyorum :lol:
  19. nfornirvana

Voidu'da Sid Meier's Civilization V Complete Edition 15 lira şu anda. g2a'de 30TL civarı, Steam'de de 75 TL. İlk kez alışveriş yaptım ve yaklaşık 1 dk'lık bekleme süresinin ardından oyun geldi.

m5rG5Z.jpg
Top Bottom