• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

Search results

1. Hatake Kakashi

-Modül Sistem(Module System) Üzerinden oyuna Scene Prop ekleme-

Vaktiyle öğrenirken forumda konusunu bulamadığım için kısa bir rehber hazırlayayım dedim. Hazır kod üzerinden anlatacağım nasıl eklendiğini.Yapacağımız tüm değişiklikler module_scene_props'ta gerçekleşecek.Altta verdiğim kodu kopyalayıp en alttaki "]"ın bir üstüne yapıştırın ve gerekli...
  2. Hatake Kakashi

Kalradya İmparatorluğu|Oyuncu seçme aşaması.

Kalradya İmparatorluğu Başkent Praven Yönetim Mutlak Monarşi İmparator - 1625-1690 III. Harlaus - 1690-1749 VI. İsabella - 1749-... Şansölye - 1625-1650 Lord Stamar - 1650-1740 Harington Ferdinand - 1740-1749 Kont Etrosq - 1749-... Para Birimi Dinar YÖNETİM ŞEHİRLER Şehir mutlulukları...
  3. Hatake Kakashi

En son gelen kişisel iletiniz.

Başıkta gayet açık en son gelen kişisel iletiyi (PM) alıntılayıp yazıyorsunuz. Üsttekinin iletisini Türkçe forum kuralları dışına çıkmadan yorumlamak serbest. İsterseniz iletinin amacını vs. yazabilirsiniz,işte mod hakkında sordum vs. vs. Ben başlayayım. Forum oyunu için ülke seçmemi...
  4. Hatake Kakashi

[OSP][Kod] Emlakçı Kodu-Geliştirmeye Açık

İlk dersim olduğu için hatalarım olabilir kusura bakmayın. Öncelikle mantığını anlatayım.Belirli büyüklükte bir toprak satın alıyoruz.Bunu isterseniz haritaya yeni bir parti şeklinde ekleyebilirsiniz.İsterseniz'de herhangi bir şehrin menüsüne ekleyebilirsiniz.(Konu sürekli güncellenecek ilk...
  5. Hatake Kakashi

STSL Tahmin Oyunu

Oyuna 5.Haftanın sonunda başlanacaktır. Katılım kuralı yoktur,isteyen gelip tahmin yapabilir. (Konu içeriği kötü olmuş olabilir,daha sonra resimlerle süsleyeceğim.)
  6. Hatake Kakashi

Module_Dialogs hata veriyor.

Şöyle bir hata alıyorum yardım lütfen.
  7. Hatake Kakashi

/Yeni eklenen sahneye girildiğinde savaş yapma/YARDIM/

Üstte de yazdığı gibi şimdi ben bir yerleşim birimi ekleyeceğim ve burada istediğim kadar sayıda asker istediğim yerden saldıracak.(Örn;Labirentte adam istediğim yerden çıkıp gelip saldıracak) bunu nasıl yapabilirim yani hem hareketli npc ekleyeceğim hem de sahnede bize saldıracak npc şimdiden...
  8. Hatake Kakashi

[WB] [SP] Yeni Fisdnar Mod | Yapımı durduruldu...

Beklenen yeni resimler eklenmiştir! Senaryo Küçükken Fisdnar köyünde doğmuştun , ama maceracı olmak ve Kalradyanın gizemlerini keşfedip özgürce yaşamak için Fisdnar'ın , doğup büyüdüğün köyün dışına çıktın... Yıllar sonra , daha yaşın küçükken maceracılıktan emekli olmuştun köyüne...
  9. Hatake Kakashi

Hikayeli mod için bir soru.

Şimdi ben hikayeli(senaryolu)bir mod yapmayı düşünüyorum.Bu modda bir sahnede bir adamla aramızda bir diyalog geçecek ve sonunda adam bize saldıracak.Sanırsam zaten oyunda var ama benim sorduğum kendi eklediğim npc'ye bunu nasıl eklerim?(Bu arada buradan 1-2 soru daha soracağım bu moduma...
  10. Hatake Kakashi

Map.txt dosyasını değiştirme

Şimdi ben bir osp harita aldım,map.txt dosyası var onu nasıl değiştireceğim map editor ile? :? Şehirlerin falan yerini değiştirmek istiyorum da.
  11. Hatake Kakashi

Cihan-ı Harb/2.Dünya Savaşı Konulu Forum Oyunu/İkinci Tur Sona Erdi/

Oyunun amacı Her ayak bastığınız parça sizin olacak ve oyun sonuna kadar en fazla parçaya sahip olmaya çalışacaksınız. Oyunun mantığı Üstte de yazdığı gibi her parça sizin olacak öylece en fazla parçaya sahip olmaya çalışacaksınız.Her birimin farklı ilerleyişi olacak(kimisi 10 parça kimisi 20...
  12. Hatake Kakashi

Cheat:Walk Around atsız başlama sorunu

Arkadaşlar geçen günlerde Osmanlı Mod v.2 de mini bir klip çekmeyi düşündüm bunu için cheat:walk around kısmını kullanacaktım bir de ne göreyim cheat:walk around'da atsız doğuyoruz (ve tabii benim gibi askerlerimde atsız)çözümünü ben yapabilir miyim yoksa illa modül sistem vs. mi gerekli...
  13. Hatake Kakashi

[Yardım]Harita yaparken haraket etmeme sorunu!

Arkadaşlar tüm harita programlarını kurdum haritanın bir bölümünü çizdim denemek için oyuna girince çok kısıtlı hareket ediyorum mesela belli bir yere tıklayınca gitmiyor 10 defa tıklayınca bazen gidiyor bazen gitmiyor çözümü nedir?
  14. Hatake Kakashi

Tüccarlıktan Paşalığa-İkinci Bölüm Yayınlandı!

Arkadaşlar uzun zamandır bu başlıkta hikayeler okuyordum bende gaza gelip yazayım dedim.İlk olduğu için acemice olabilir,hatalarımı belirtirseniz düzelirim. Tüccarlıktan Paşalığa Bölüm-1
  15. Hatake Kakashi

Texture İle Yuzuk Ekleme

Oyuna texture ile yüzük ekledim lakin çift eldede görünüyor bir modda sadece 1 elde vardı yüzük o şekilde yapmak kod ile mi oluyor?
Top Bottom