• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

Search results

 1. Kara gürz yardım!

  Januzs'u kral yapma aşamasında tıkandım.Lehistan'ın bütün kalelerini ve şehirlerini fethettim. Fakat yanıma sadece 5 kişiyi çekebildim ve şimdi hiç kaleleri veya şehirleri kalmadığından diğerlerini bulamıyorum.Nasıl çözülür bu durum?
 2. WB Yoldaşlar Hakkında Bilgiler

  yanımızdaki adamları (bahestur,firentis gibi...) nasıl toprak sahibi veya lord yapabiliyoruz?
 3. *Nam,onur ve ilişki arttırma hilesi*

  sürekli yapıyorum bu saydığın işler ve türevlerini fakat :/
  yine de teşekkürler.
 4. *Nam,onur ve ilişki arttırma hilesi*

  birşey daha var sormak istediğim; haftalık bütçe raporunda kontrol yetersizliğinden doğan vergi kaybı başlığı altında yüklü bir mebla kaybediyorum.bunu nasıl en aza indirgeyebilirim?
 5. *Nam,onur ve ilişki arttırma hilesi*

  merhaba arkadaşlar.M&B Warband gibi bir oyunun müptelası olduktan sonra bu siteye üye olmalıyım diye düşündüm.muhabbetler de sağlam bu arada (:
  çok ihtiyacım olan bir hile sormak istiyorum.herhangi bir krallıkla barış veya ateşkes yapmanın hilesi var mı?oyunda 2.5 yıl oldu yaklaşık, tahmin de edebileceğiniz gibi bayağı iyi bir durumdayım fakat istisnasız bütün krallıklarla savaş halindeyiz ve bu gerçekten çok zor bir durum.Vaegir'lerin geleceği bana bağlı diyebilirim.(: bu nedenle bu hileye çok ihtiyacım var.
  herkesin kandili mübarek olsun...
Top Bottom