• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

Search results

 1. Deagius

  League Of Legends | 6. Sezon

  Feed Me said:
  Ben mi çok salağım yoksa ortadaki basitliği fark edemeyecek kadar problemleri olan siz misiniz anlayamadım,gönderdiğin ticket ingilizce olduğu için ingilizce destek vermiş olabilirler mi ?


  Türkiye sunucusu olarak ticket attık, bundan sonra alacağınız destek ingilizce olacaktır diye cevap verdiler.
 2. Deagius

  League Of Legends | 6. Sezon

  Arkadaşım EUW geçicekti, geçiş sırasında bir sorun oluştu. Hesabını açmaya uğraşıyoruz ama İngilizce destek veriyorlar.

  Çevirebilecek var mı ?
 3. Deagius

  Fan kaynaklı ses


  Bu şekil bir taktik geliştirdim, yarın içini açıp düzeltmeyi denicem, en olmadı bilen birine götürüm artık başka çare yok. :grin:


  Teşekkürler.
 4. Deagius

  Fan kaynaklı ses

  Negatrm B. said:
  Kağıt mı sıkıştırdın? İki gün sonra yanar la o bilgisayar. Arka kapağı açıp fanını rahatlıkla temizleyebilirsin, teknik beceri varsa rahat halledersin. Ha yok dersen bilgisayarın modelini-markasını girip ilgili videolar bulabilirsin. Ya da bilgisayarcıya götürüp genel temizlik yaptırabilirsin.


  Abi ne bileyim, çok sinir bozucu bi sesti. Kendim açıp beceremem kafam basmıyor, 1 hafta falan dayanmaz mı bu şekilde?
 5. Deagius

  Fan kaynaklı ses

  Merhaba arkadaşlar, Laptop' u açtığımda fandan daha önce gelmeyen rahatsız edici sesler gelmeye başladı. Haliyle kafam götürmedi belli bir saatten sonra fanın arasına kağıt sıkıştırıp, fanı durdurdum. Şu an sessiz sakin oynuyorum, mutluyum. Çok kısa süreli bir araştırma yaptım, kablo falan...
 6. Deagius

  League Of Legends | 6. Sezon

  Son 10 oyun da zaferim yok.  http://www.twitch.tv/nicktron
  Bu yayıncı geldi 2 maç önce oyunuma, Azir alıp mid gitti, 4-15 oynadı ve yayında ağlamaya başladı.

  Sonraki oyunu açıklamak istemiyorum. Her şey orta da leona gibi bir hero beş yüz kere ölmeyi becerebiliyorsa elo hell' deyim demek ki.  İkinci bir ekran kırma vakası yaşamadan önce oyunu silmeye karar verdim, en sağlıklısı bu olacak gibi.


  Ulan kodumun Riot' u -20 bozgun oranı olan adamla - 2 bozgun oranı olan adama aynı Elo' yu verirsen nasıl çıkayım ben kodumun yerinden ?  Psikolojim bozuldu iyice, sildim.
 7. Deagius

  League Of Legends | 6. Sezon  Best talon atw, denk gelirseniz düşünmeden çıkın.
 8. Deagius

  League Of Legends | 6. Sezon

  Oyunun erken dakikaları ;


  Oyunun sonu ;  Gördüğünüz üzere ww, dakika 23 de 48 farmla oynuyor. Dakika 54' e geldiğinde, yani 31 dakika sonra farmını zahmet edip 76' ya çıkarıyor. (28 farm)


  3 inhi, 2 nexus kulemiz yok. Delilercesine def yapıyoruz. 3 baronun 3 ünü de aldık. Hiç bir TF kaybetmedik, tamamiyle harika oyunlar çıkarttık. Dakika 52 artık iyice bastırdılar. Hepsi nexusa vuruyor, 4 kişiyi öldürdük kimseyi kaybetmeden. Dedim hani artık kazandık, bir bakıyorum nidale nexusa vuruyor. Base de 4 kişiler ben yokum basede, o 4 kişi savunamıyor nexusu.. Ben mi? Oh tabii ki sakinim.


 9. Deagius

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Üstünde ejder simgeli yerlerden birine gitmiştim, isimlerini tam hatırlamıyorum. Ejder geldi normal olarak, ejderin üstünde EJDERYIKAN semasını kullandım, arjantine atmama rağmen yerde sürtünerek duvara çarptı. İlginç bir andı, ilk defa böyle bir şeye şahit oldum.  Aynı yerde 3 kelimesini de aynı anda öğrendiğim bir nida vardı. Konuşma' ydı sanırım adı, kullandığında laf atıyordu. Tam olarak ne işe yaradığını anlayamadım. Bilgisi olan var mı?  Ek olarak bir ss atayım dedim;
 10. Deagius

  Tuttu Tutmadı

  Tutmadı.

  Alttaki sigara kullanıyor?
 11. Deagius

  League Of Legends | 6. Sezon

  Arkadaşımın elektrikleri gitti ve oyunda afk kaldı. Afk kalmasına rağmen, 4v5 maçı aldık. Hayatımın ilk 4v5 winiydi, kennen penta attı, ben son tf de quadra attım vayne kaçtı :sad: 12. Deagius

  League Of Legends | 6. Sezon

  Ticket attım, 95 gün sonra cevap verip, daha anlaşılır bir dille yazarsanız yardım edebilirim diye cevap gelecek. %100 eminim.
 13. Deagius

  League Of Legends | 6. Sezon

  Arkadaşlar çok seri konuya giricem. Arkadaşımla birlikte oyundaydık, taşıyoruz mis gibi oyun bitmek üzere inhi aldık, baron aldık base atıp bitiricez.

  Karşı takımın Nexus kuleleri önündeyiz, hareket edemedik, herhangi bir skill, hit atamadık. Karşı takımda da aynı sorunu yaşayan 1-2 kişi oldu sanırım ama pek dile getirmediler, çok adaletli oyuncular olduğu içindir diye düşündüm. Adamlar zerre kadar hak etmedikleri bir maçı kazandılar, oyun sonunda da GG demekten çekinmediler.

  Böyle durumlar da (sunucu olayı vb.) kazanınca LP kazanıyorsun ama kaybedince LP gitmiyor diye biliyorum, doğru mudur ?

  Bu oyundan sonra ki oyunda da yine rahat almak üzere olduğumuz oyun Arkadaşım ve benim '' AYNI ANDA '' yaşadığımız bu sorun yüzünden tekrardan kaybettik. Hani sadece ben de olan bir sorun olsa üstünde durmam, arkadaşımla aynı anda meydana geliyor. Haksız yere bozgun fena sinir bozuyor.
 14. Deagius

  League Of Legends | 6. Sezon

  Hep bizim takıma gelecek değil ya, yalnız bu biraz fazla oldu. :grin:

  Bu maçtan sonraki maç; 
  (Yasuo'nun plat çerçevesi vardı)

 15. Deagius

  League Of Legends | 6. Sezon

  Kont Dooku said:
  İnsanın her oyunu birbiriyle aynı olmuyor.O zamanki konsantrasyonuna, moraline de bağlı.Özellikle adcler için yanına gelen suppa bağlı.Eğer bu adam Gold benim ondan daha iyi olmam lazım diyorsan bir çok insan çıkar Elmas bazı kişilerden daha iyi oynayan.

  O yüzden Riotun bu sistemini seviyorum.


  Abi sen de şahitsin, kök saldım gümüş 2' ye. Korkuyorum sezonu da gümüş bitiricem diye :/
 16. Deagius

  League Of Legends | 6. Sezon

  Gold 3 Lucian o_O
  Koridorda, 0 poke, düşük farm, 0 map kontrolü ve Gold 3. Rito beni otomatik golda ne zaman atıcaksın? :sad:
 17. Deagius

  League Of Legends | 6. Sezon

  DP' nin yolu açık olsun.


  btw best yasuo euw
 18. Deagius

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Beyler şu yetimhaneye gitmiştim, DB görevlerini daha başlatmadan. Ordaki grelod' di sanırım onu öldürmüştüm sonrasında Constance Michael sürekli ordan oraya koşuşturmaya, çığlık atmaya başladı. Bıraktım kendi haline, bir kaç gün sonra geldim aynı yetimhaneye hala koşuyor, çığlık atıyor.

  Öğrendim ki, DB' nin ilk görevinden sonra düzeliyormuş. O görevi de hallettim ama sonrasın da oraya hiç dönmedim, aklımdan çıktı başka görevlere yöneldim.


  Bir gidip bakayım dedim az önce o Constance Michael denilen NPC orada yok. Bahçeye çıktım, 24 saat falan bekledim hala bir ses seda yok.
  '' moveto.player REFID '' koduyla yanına gidiliyormuş, kullandım bu kodu ve yanına gittim. Gittiğim de ilginç bir sahneyle karşılaştım, fotoğrafını paylaşmak istedim.

  Yer de yatanlar Grelod ve Roggvir. Roggvir şu Solitude' ye ilk girişte idam edilen arkadaş. Constance ' yi buldum ama çıkaramıyorum buradan, bilgisi olan var mı konuyla ilgili ?
 19. Deagius

  Game of Thrones (İlk Sayfadaki Duyuruyu Okuyunuz)

  Abi şu Starklar kılıç kılıca intikam alamadılar ya, feci oturdu içime.
 20. Deagius

  League Of Legends | 6. Sezon

  Kierra said:
  Deagius said:
  Beyler Pentamı çalan try' ı gördüğünüz yerde etkisiz hale getirin!!!

  Oyun sonu :
  Karşıda morgana shen lux varken vayne nasıl 27 kill alabiliyor, ben olsam morgana + lux Q yer üstüne shen'in E sini yer ölürüm.  Koridor da üstünlükleri vardı zaten baya ilk başlarda takım skoru 0-0 iken. Çekirge ganka geldi, morgun snare' ini dodgeledim Leonaya oturdu. Bunlar leona focus yaparken, kite olayına başladım corki üstünde. Corki düşünce 2 düz morganaya attım, 3. düz için flashla attack yaptım, ardından dive den çıkan 100 canlı khazixi de paralayınca triple geldi. Sonra aynı hatayı tekrar yaptılar, (leona focus) çalıdan gank atıp. Bir triple daha aldım, sonrası Allaha emanet :grin:
Top Bottom