• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

Search results

1. JanTau

Lordların Taraf Değiştirmesi - Sürgün Edilmesi

Merhaba arkadaşlar uzun süredir native oynuyorum hatırladığım kadarı ile bir seçenek vardı chatmenu de mi bir yerde lordların taraf değiştirmesini kapatıyorduk onu nasıl yapıcaz ? Ya oyunu temiz bir şekilde 300-400. güne kadar getiriyoruz 3 tane ülke kalıyor lordlar bir taraf değiştirmeye...
  2. JanTau

Re: [SP]Mount&Blade Warband Osmanlı Senaryosu V2

Hahahah son yaptığım yorumdan dolayı sanırım 35 40 puan almısım birilerini kucumsediğim için ne diyeyim ki :D Çok saçma bu konuyu dağıtmak istemıyorum ama birileri görsün istiyorum çoluk çocuğun doluştuğu ele geçirdiği bir forum muş onu anladım. Osmanlı modları ile Türkçü olanlar 13 14 yaşındaki...
  3. JanTau

Mount And Blade Warband - SkyBox hatası lütfen bir bakın

Arkadaşlar ben oyuna giriyorum orası iyi hoş fakat hana girince hata veriyor işte ekran değişiyor ve ya savaşa girdim mi hava kap kara oluyor gokyuzu simsiyah oluyor lutfen bir yardım edin.
Top Bottom