• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

Search results

 1. Need More Info Hiç görmediğim bir crash çeşidi.

  Aynı sorun bende de var 1.6.1 ile başladı daha önce hiç böyle bir hata almadım. Oyunda ana haritada ilerlerken pat diye simsiyah oldu ekran sonra bu hata çıktı. Umarım çözülür.
 2. Need More Info Stuttering lag - I've tried everything, turning to the community for help

  ı know your problem brother you should turn off debug messsages like when you hit an enemy or when you get hitted. İf you have mods with debug messages turn them off too
 3. [WB][SP] Cihat ve Haçlılar v6 Çıktı !!!

  bu moddaki itemlere bayılıyorum özellikle arap zırhları, kalkanları, kasklarına. bu itemleri nasıl başka bir moda aktarabilirim bilen varsa yardımcı olabilir mi ? internette çok aradım ama bir türlü bulamadım . zaten sadece kopyala yapıştır yapıp item kindsi değişttirerek item ekliyebiliyorum . yardmcı olursanız sevirim  :smile:
 4. [WB][SP]Diplomacy 4.litdum (v0.3 yayınlandı - 09.05.2017)

  benim de en çok istediğim şeylerden birisi bu moda custom troop trees modunu  birleştirmek . yani düşünsenize bu modun için de kendi krallık ordunuzu kurabiliyorsunuz , muazzam olurdu
Top Bottom