• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

Search results

1. AtillaHan

Google Çeviri

Ben Google Çeviri ile ilgili pek bir fark göremiyorum acaba bende mi bir sorun var ? Ne olursan ol gel yazıyorum ne olursa olsun partiye gel diye çeviriyor. Ne olursan gel yazıyorum Ne olabilir ? Diye çeviriyor. Saçmalık yani acaba bir güncelleme falan mı atmam gerekiyor ?
  2. AtillaHan

Antlaşma imzalayamıyorum

Kendi devletimi kurdum. Memluklerle ilişkim 60'ın üzerinde olmasına rağmen saldırmazlık, ticaret, savunma gibi antlaşmaları kabul etmiyorlar. Sadece Memlukler değil, ilişkim kayıtsız olanlar da kabul etmiyorlar. Etmeleri için ne yapmam gerekiyor ? Yönetme hakkı falan epey var.
  3. AtillaHan

Türkçe yamalı mod söyler misiniz ?

Arkadaşlar foruma arattım ama bulamadım bildiğiniz gibi mod listesinde bir çok mod var bunların hangileri güzel bilmiyorum ama tek tek hangisi güzel diye soracak halim yok fakat hangilerinin Türkçe yaması var bunun bir listesi varmı veya bildiklerinizi söylermisiniz ?
  4. AtillaHan

Kalradya (Mu) Kıtası. Bölüm 3

Kalradya (Mu) Kıtası Konu Karakterler Bölüm 1 Gizemli Kayboluş Bölüm 2 İntikam Bölüm 3 Ya Onur Ya Atalara İhanet Edip Kaçmak [center]Yazar
  5. AtillaHan

Sultan papağanım susmuyor !

Sultan Papağanım susmuyor ! Yardım edin çıldırcam sadece uyurken susuyor hep ötüyor ! :@ :(
  6. AtillaHan

7.Ülke

Evet arkadaşlar kalradya'ya bir krallık daha ekleseydiniz adı, kültürü ve mevki ne, nasıl, nerede olurdu ?
  7. AtillaHan

Avrupa da ve ya Asya da geçen bir mod önerebilirmisiniz ?

Arkadaşlar Avrupa da ve ya Asya da geçen bir mod önerebilir misiniz ? Not: 1257 ad hariç.
Top Bottom