• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

Search results

1. Deagius

Fan kaynaklı ses

Merhaba arkadaşlar, Laptop' u açtığımda fandan daha önce gelmeyen rahatsız edici sesler gelmeye başladı. Haliyle kafam götürmedi belli bir saatten sonra fanın arasına kağıt sıkıştırıp, fanı durdurdum. Şu an sessiz sakin oynuyorum, mutluyum. Çok kısa süreli bir araştırma yaptım, kablo falan...
  2. Deagius

Soğutucu

Merhaba arkadaşlar, Dizüstü bilgisayarıma bir soğutucu almayı düşünüyorum. Son zamanlar da çok ısınmaya ve gecikmeler yapmaya başladı. Biraz baktım internet sitelerine fakat pek bir şey anlamadım. Hangisi daha iyi, hangisini almalıyım? gibi sorularım var. 200 liraya kadar bütçe ayırdım...
  3. Deagius

Bilgisayara dosya aktarma

Arkadaşlar merhaba, Ben General Mobile Discovery marka telefon kullanıyorum. Android şarj aletlerini bilirsiniz, bilgisayara taktığımız da telefon da bir şey çıkar ve dosyaları aktarıp aktarmayacağımızı sorar ya hani bende o çıkmıyor artık. Telefonu, bilgisayara bağladığım da içinde ki...
  4. Deagius

Format

Arkadaşlar merhaba, Dizüstü bilgisayarıma format attırmak istiyorum. Eski performansa geri ulaşabilir miyim formattan sonra ?
  5. Deagius

Driver

Arkadaşlar merhaba, Ben eskiden yüksek grafiklerde oynadığım oyunları şimdi normal veya düşük grafiklerde oynamak zorunda kalıyorum. Donanım da bir düşüş var, bir performans düşüşü var sanırım. NVIDIA denetim masasından her türlü özellikleri performansa çektim, en iyi performansa ayarladım...
  6. Deagius

Adblock

Merhaba arkadaşlar, Adblock adlı uzantıyı ben yüklemediğime rağmen bazı sitelerde ( dizimag gibi ) yapmam gereken fonksiyonları kısıtlıyor ve sitenin üst tarafında beyaz listeye alın falan filan diye bir şeyler çıkıyor. Böyle bir şey benim sistemim de yüklü olmamasına rağmen Adblock...
  7. Deagius

Gamepad tavsiyesi.

Arkadaşlar, bilgisayar için yeni bir gamepad almayı düşünüyorum. Ya da bir Playstation 3 mü almalıyım? Ps3 alırsam bana toplam ne kadara mal olur arkadaşlar, yardımcı olursanız sevinirim. Bir de gamepad tavsiyesi verirseniz, laptop için çok iyi olur. Laptop klavyesi 3-4 tuşa aynı anda basmıyor...
  8. Deagius

Laptop' da fazla ısınma.

Merhaba arkadaşlar, Başlıkta bahsettiğim gibi ısınma ile ilgili sorunlarım var. Aslında pek takmıyorum bu ısınma işini ama yine de bir kaç şey sormak istiyorum. Isınma olayı sadece oyun oynarken oluyor, internette takılırken ısınmıyor, normal yani. Oyun oynarken ısındığında, diğer parçaları da...
  9. Deagius

Kertenkele ile mücadele.

Arkadaşlar merhaba, Bodrum da tatildeyim şu an ve otel odasında kertenkele sorunu var. Kertenkeleyi nasıl odadan def edebilirim ? Benim için bir sorun teşkil etmiyor fakat oda da kalanları korkutuyor. En son bugün giysi dolabının içinde gördük fakat yakalayamadık. Otel yetkilileri de bulamadı...
  10. Deagius

Windows 8 Wifi

Merhaba arkadaşlar, Windows 8' de derdim bitmiyor açıkçası. Evim de wifi var ve dizüstünden wifi' ye bağlanarak internete giriyorum. Fakat bilgisayarı ilk açtığımda bağlantı olmasına rağmen, ağa bağlanamıyorum. Arada da kendi kendine bağlantıyı sınırlı hale getiriyor W8. İlla yeniden başlatmam...
  11. Deagius

Windows 8 F tuşları.

Arkadaşlar merhaba, Konu başlığında söylediğim gibi Windows 8 bir dizüstüm var. Bu dizüstünde, F1, F2 ... tuşları kullanılmıyor. Fn tuşuna basmadan, onları kullanamıyorum. Kullanıyorum fakat, onlar bir kısayol tuşları. Yani bastığım zaman atıyorum F5 ' e basıyorum, ekran kararıyor. Fn tuşuna...
  12. Deagius

Steam

Arkadaşlar Merhaba, Playstore üzerinden Port Royale 3 oyununu almıştım. 2-3 ay öncesine kadar. Şimdi Playstore' de oyunlarım kısmına girdiğim de hatırladım bunu ve tekrar indirmeye karar verdim. Şu an indiriyorum ve bu oyunu Steam'a da eklemek istiyorum. Oyun Ekle' ye tıklayıp ürün anahtarını...
  13. Deagius

AD 1257 Modu.

Merhaba arkadaşlar, AD 1257 modunu indirdim, kurdum. Fakat mod, aşırı kasıyor. Sistem özelliklerin düşük, yok bilmem ne gibi klasik cevaplar vermeyin lütfen. Türkçe yama da kurdum modun içine, acaba bunun kasmayla bir ilgisi falan olabilir mi? Pek düşünmüyorum ama yine de söylemek de fayda...
  14. Deagius

Antivirüs programı sorunu.

Merhaba arkadaşlar, Ben Media&Markt' ten yaklaşık bir ay önce dizüstü bilgisayar aldım ve dizüstünü bilgisayarın yanında McAfee Anti-virüs programını da satın aldım. Satın almama rağmen, bana deneme sürümünü yüklemişler ve deneme sürümüm bitti. Şimdi benden ürün anahtarı istiyor ama bende...
  15. Deagius

Anno Domini 1257 modu ile ilgili bir kaç soru.

Merhaba arkadaşlar, Ben geçici bir süreliğine 5 gb limiti olan bir vınn kullanıyorum. Yeni bir de laptop aldım, özellikleri de iyi. Eskiden oynayamadığım Anno Domini modunu bu bilgisayarda oynayabilirim ama şimdi ki engelim vınnda ki limit. Bu modu indirmek kaç mb veya gb götürür? Bu konu da...
  16. Deagius

Fenercell Vınn (633 hatası).

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 20 gündür Adana' dayım ve geçici olarak Fenercell Vınn kullanıyorum burada. 20 gündür hiç bir problem olmadan internete bağlanabiliyordum ama son 2-3 gündür bağlanamıyorum. Kullandığım laptopun işletim sistemi windows 8 bunu yazıyorum belki bir faydası olur :). Başka...
  17. Deagius

Telefonumla ilgili bir sorun.

Merhaba arkadaşlar, Yaklaşık 4 - 5 saat önce telefon su aldı. Nasıl olduğunu sormayın çünkü pek açıklayabileceğim bir durum değil:). Hem dokunmatik, hem tuşlu bir telefonum var ve bunun arka kapağı açıldı ve bataryayı taktığımız yere kadar su girdi. Baya fazla miktarda su aldı o taraftan da...
  18. Deagius

Bilgisayar hakkında bir kaç soru.

Arkadaşlar merhaba. Ben yeni bir bilgisayar alacağım. Bilgisayarın özelliklerini oyun için tasarlamak istiyorum. Bunun içinde sizden öneri bekliyorum. Bir kaç soru soracağım şimdi; İşlemci olarak ne öneriyorsunuz? İntel core i5 mi daha iyi i7' mi oyun için? Sistem belleği için 4 GB yeterli mi...
  19. Deagius

Özel Askerler

Merhaba arkadaşlar,başlıkta belirttiğim gibi benim şu özel askerlerle ilgili sıkıntım var. İsmi özel askerlermi bilmiyorum ben koydum şu an o ismi aklıma bişey gelmedi:). Neyse hani atıyorum Yeniçeri Kanatlı hüssar gibi askerleri alıcağım komutanları,yüzbaşıları bulamıyorum. Rehberin linkini...
  20. Deagius

Kervan göndererek zengin olmak.

Merhaba arkadaşlar, Başlıkta belirttiğim gibi istediğim bu. Kervan yollayarak zengin olmak istiyorum. Ama nerelere yollarsam,kazanç sağlayacağımı bilmiyorum. İlk başlarda ticari mallara değer biç,sonra en fazla nerede ne kadar kar ediyorsa mallar,oraya yollardım kervanı ama buradan gelen miktar...
Top Bottom