• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

Search results

1. Cosmic Latte

iPhone 5s vs iPhone SE

gecen aksam telefonumun ekranı tamamen catladi dokunmatik falan kalmadi.(LG G2) yeni telefon almaya kararliyim butcem bu iki telefon arasinda arastirdim islemci farki var ancak yine de kullanan varsa goruslerinizi almak isterim.
  2. Cosmic Latte

Halil İnalcık'ın vefatı

ruh şad olsun. Link: http://oned.io/h/722861
  3. Cosmic Latte

Kimlikte isim değiştirmek

kimlikte adımı değiştirmek istiyorum (aynı şekilde dini olarak) araştırdım yaklaşık 249 liralık bir bedel karşılığı değiştiriliyor olarak gözüküyo. aranızda isim değişikliği yapan var mı veya bilgisi olan. ek olarak 250 tl verdikten sonra ne kadar bi sürede isim değişikliği oluyo ve yapılması...
  4. Cosmic Latte

Iphone

Selamlar, iPhone 5s almayi dusunuyorum. sizce iyi bi cihaz mi? artilari eksileri? ayrica kullanan varsa Apple markasini tavsiye verebilir mi?
  5. Cosmic Latte

The Last Kingdom

Tür: Aksiyon, Romantik, Tarih IMDB; 8.5 TRAILER [center]THE LAST KINGDOM[center]Bernard Cornwell'in Savaş Lordu Yıllıkları kitap serisinden uyarlanan Son Krallık; kefaretin, intikamın ve İngiltere'nin doğuşuna karşı koymanın keşfedildiği çağdaş bir hikâye. Son Krallık, gerçek tarihi...
  6. Cosmic Latte

MAC OS Isletim Sistemi

merhaba dostlar, bazi sebeplerden dolayi ilk defa mac os kurucam. yeni bilgisayar aldim hem is hemde merak dolayisiyla mac os isletim sistemini kurucam. Nerden temin edebilirim lisans vs gerekiyo mu yoksa internet uzerinden ucretsiz indirebilir miyim?
  7. Cosmic Latte

Türk Atlı Okçuluğu

Selamlar herkese, kapsamlı bi araştırma lazım. Nedir ne değildir bazında. Google efendiye sor diceksin fakat aranızda iyi bilenler vardır ya da karşılaşan bu konuyla ilgili. Özellikle de fotoğraf atabilecek birisi varsa çok iyi olur. Teşekkürler..
  8. Cosmic Latte

InDesign Programı

Selamlar, InDesign programını öğrenmek istiyorum. Kullanan var mı ya da Internet üzerinde anlatımlı video tarzı varsa link yollar mısınız?
  9. Cosmic Latte

Omuzdaki Tuyler

Selam beyler,  belki de icinizde olan vardir. Omzumda ki tuyler rahatsiz etmeye basladi, hem görüntü olarak hemde kıyafet giyerken. Sizce neyle alayim? Uzun vadeli en azindqn 2-3 hafta sonra cikmaya baslayacak bi yontem?
  10. Cosmic Latte

Bootstrap

Selamun aleykum, beyler bootstrap i ogrenecegim bi adres var mi? Bi kac yer buldum fakat ucretli en azindan temeli ogretcek bi kac video falan ya da yazili kaynak
  11. Cosmic Latte

Erkek kardeşimin boy takıntısı

Selamlar, 17 yaşında bi kardeşim var ve kafamın etini yedi boyum niye uzamıyor diye. Benim boyum tam olarak 1.70, kardeşimin ise 1.61 uzarsın desemde kafamı s*kti. Doktora götürdüm. Endokrinoloji galiba adı neyse, hormonlarda sorun yok fakat kemik gelişimi yarı yarıya bi azalma var dedi. Şimdi...
  12. Cosmic Latte

LG G2 VS LG G3?

Selamlar, telefon alacağım. İki model arasında kaldım. G3 düşündüm fakat 2K ekran yüzünden şarjı yok az diyorlar ve Lolipop sürümü çok fazla hatalı olduğunu söylüyorlar. G2'de nedense bi biçimsiz geliyo gibi :) Görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.
  13. Cosmic Latte

#ÖzgecanAslan

2 gündür aranan üniversiteli Özgecan’ın ceseti bir dere yatağında yanmış olarak bulundu. Genç kızı bindiği yolcu minibüsünde bıçaklayarak öldürdükten sonra yaktıkları öne sürülen 3 şüpheliden önce 2’si gözaltına alındı. Cinayet zanlısı olarak aranan Suphi A. da dün akşam saatlerinde yakalandı...
  14. Cosmic Latte

Yabancı Dizi Forumu - Öneriler

Selam beyler, bayanlar. Olay şu ki; 3 arkadaş bir forum açmayı düşündük ve içeriğinin "Yabancı diziler" ile alakalı olmasıyla ilgili. İçinde, Game of Thrones, The Walking Dead, Teen wolf vb. tarzı diziler olacak ve tartışma konuları, oylama, sohbet vesaire olacak. Sorum ise sizce tutulur mu? bir...
  15. Cosmic Latte

XP Format

merhabalar, 8 senelik bilgisayarım var ve iyice hantallaştı artık son vakitlerini yaşıyor format atıcam ama cd rom sürücüm yok onu hallederim harici sürücü ile fakat XP'nin hangi versiyonunu atsam bilemedim internette güvendiğiniz yeni sürümlerden varsa link atın. PC Özellikleri; RAM: 512 mb...
  16. Cosmic Latte

Kilo Sorunu

tüm forum ahalisine selamlar, bi sorun var aslında benim değil kardeşimin 16 yaşında ve neredeyse 10 yaşından beri hiç kilo alamıyor öyle böyle anca alıyor, doktora götürdüm zehirli guatr var dedi metabilozması çok hızlı çalışıyor. Boyu 161 cm ve kilosu 46-47 fazlası yok eminim, çocuğu ne...
  17. Cosmic Latte

Avcılık

İlk konu olarak Av Platformu açma gereksinimi duydum, forumda yok galiba böyle bir konu bende bir av sever olarak açtım. Aranızda vardır belki av yapan burada muhabbet eder, av anılarımızı anlatırız bilgi de olur diye düşündüm. Herkese rastgele :) Bu sabah gittim kardeşim ve arkadaşımla, yeni...
Top Bottom